Goniec.pl
Skoki narciarskie: Adam Małysz ogłosił początek zgrupowania kadry w Zakopanem

(zdj. il.) ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Adam Małysz ogłosił początek nowego sezonu skoków narciarskich

26 Października 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Jednym postem Adam Małysz wywołał ekscytację wśród swoich fanów. Skoczek narciarski udostępnił wyjątkowe zdjęcie z Zakopanego. Ujawnił również, że oficjalnie rozpoczyna się ulubiony okres fanów sportów zimowych.

Wiele osób czekało na informację, którą w poniedziałek 25 października przekazał Adam Małysz. Na instagramowym profilu skoczka pojawiło się zdjęcie z Zakopanego.

Kurtyka

Dymisja w rządzie Mateusza Morawieckiego

CZYTAJ DALEJ

Fani sportowca nie mogą jednak liczyć, że wiadomość przekazana przez Adama Małysza dotyczy jego samego. Nie zmniejsza to jednak ekscytacji, gdyż orzeł z Wisły ogłosił oficjalny początek nowego sezonu skoków narciarskich.

Adam Małysz przekazał ważną wiadomość o skokach narciarskich

Pusta skocznia, puste trybuny i brak śniegu widoczne na zdjęciach Adama Małysza z Zakopanego nie ostudziły entuzjazmu fanów skoków narciarskich. Sportowiec, a obecnie szkoleniowiec polskiej kadry, przekazał ważną wiadomość, która rozgrzała wszystkich.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Rozpoczynamy zgrupowanie w Zakopanem, przed Mistrzostwami Polski - napisał w poniedziałek na Instagramie Adam Małysz.

Skoczek postanowił podkreślić, że to jeszcze nie to, na co przygotować mogą się amatorzy skoków narciarskich. - Co prawda jeszcze na igielicie, ale już na torze lodowym - wyjaśnił Adam Małysz.

Duże zmiany w skokach narciarskich

Tegoroczny konkurs skoków narciarskich będzie wyjątkowy. Jednym z powodów jest fakt, że po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat konkursy nie będą transmitowane przez TVP (więcej na ten temat przeczytasz >tutaj<).

- To historyczna zmiana w naszej ofercie programowej - mówił Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN w czasie ogłaszania, że na głównym kanale fani skoków narciarskich będą mogli oglądać zmagania sportowców.

Z nagłej zmiany nie cieszy się telewizja Jacka Kurskiego. Przez lata skoki narciarskie zapewniały jej widzów. - To sytuacja bez precedensu - przekazało w specjalnym komunikacie TVP.

Telewizja Polska podkreśliła, że to właśnie ona przez lata budowała popularność skoków narciarskich, zachęcała sponsorów do inwestowania, czy sprawiała, iż skoczkowie stawali się rozpoznawalni.

- Trudno nie wiązać tej decyzji z próbą wpisania sportu w spór polityczny wokół stacji TVN i używania skoków narciarskich jako swoistego zakładnika w tym sporze. Telewizja Polska otrzymała sygnały, że sytuację tę z niepokojem przyjęli również nasi partnerzy z Polskiego Związku Narciarskiego - przeczytać można w komunikacie TVP wydanym na początku października.

Przy skokach ma pracować skompromitowany dziennikarz TVN

To nie koniec zmian, na jakie przygotować muszą się fani zimowego sportu. Niedawno portal press.pl poinformował, że przy relacjach ze skoków narciarskich pracować będzie Krzysztof Skórzyński (więcej na ten temat przeczytasz >tutaj<).

Przypomnijmy, że odsunięcie dziennikarza "Faktów" TVN i TVN24 od tematów politycznych to efekt afery mailowej Michała Dworczyka. Krzysztof Skórzyński miał doradzać ministrowi w kwestii wypowiedzi publicznych.

Niewiarygodne sceny w "Tańcu z gwiazdami". Widzowie oniemieli, polały się łzy

Slajd 1 z 5

Wpadka jurora w "Tańcu z Gwiazdami"

Finał "Tańca z Gwiazdami": wpadki w tanecznym show

Michał Malitowski zasiadający z jury "Tańca z Gwiazdami" w 11. edycji show użył słowa "ku*wa". Usłyszały je miliony widzów śledzących występy gwiazd na tanecznym parkiecie. Wulgaryzm miał być emocjonalnym uznaniem dla walczącego o Kryształową Kulę Sebastiana Wilka. fot. Polsat

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: instagram.com, wirtualnemedia.pl

Agata JaroszewskaAutor

Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej. Do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Wacław Turek

Gwiazdy

Zmarł Roman Syrek. Był puzonistą i akordeonistą

Czytaj więcej >
Doda

Gwiazdy

Doda opublikowała w sieci oświadczenie ws. zarzutów prokuratorskich

Czytaj więcej >
Piosenkarka usłyszała zarzuty

Gwiazdy

RMF: Piosenkarka Dorota R. usłyszała zarzuty

Czytaj więcej >
Robert Lewandowski

Gwiazdy

Złota Piłka 2021: Robert Lewandowski z siostrą u boku, mamy zdjęcie

Czytaj więcej >
Magda Mołek

Gwiazdy

Magda Mołek o zachowaniu księdza. Duchowny zasnął w czasie spowiedzi

Czytaj więcej >
Barbara Krafftówna

Gwiazdy

Barbara Krafftówna walczy z zakażeniem COVID-19. 92-letnia aktorka jest w izolacji

Czytaj więcej >