Goniec.pl
adam-malysz-kiedy-wnuki

East News ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Adam Małysz nie ukrywał uśmiechu. Właśnie wypowiedział się o wnukach

10 Września 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Udzielając wywiadu, Adam Małysz opowiedział o ostatnich wydarzeniach rodzinnych. Legenda skoków narciarskich została zapytana o wnuki. Były sportowiec z uśmiechem przyznał, że nie miałby nic przeciwko i opowiedział o perspektywie roli dziadka. Wszystko wskazuje jednak na to, że jego córka nie zamierza się spieszyć.

W ostatnim tygodniu media żyły weselem córki Adama Małysza. Karolina Małysz wyszła za mąż w sobotę 4 września. Były skoczek narciarski niedawno spotkał się z dziennikarzem TVP Sport Mateuszem Leleniem i opowiedział o życiu rodzinnym. Nie mogło zabraknąć pytania o wnuki.

ustawa-senat-przyjal

Ustawa przeszła późnym wieczorem. Podwyżki wynagrodzeń nie tylko dla prezydenta

CZYTAJ DALEJ

Mateusz Leleń zasugerował Adamowi Małyszowi, że skoro media tak bardzo zainteresowały się ślubem w jego rodzinie, to „już najchętniej napisałyby o wnuku Małyszów”. Legenda polskich skoków narciarskich przyznała, że jest gotowa na rolę dziadka, ale nie ma nacisków na Karolinę i Kamila, którzy nie zamierzają się spieszyć.

– Jesteśmy z Izą na to gotowi, podobnie jak na to, że w wieku niespełna dwudziestu lat sami zostaliśmy rodzicami. Najlepiej to w szybkim tempie dwoje wnuków (śmiech - oryginalna adnotacja TVP Sport, dop. redakcja), bo drudzy rodzice też są bardzo rodzinni. Wiemy, że Karolina i Kamil są rozsądni. Najpierw chcą skończyć studia. Fajnie, gdyby wnuki się pojawiły. Z Izą śmialiśmy się, że jakbyśmy gdzieś niedługo pojechali z wnukami, to może ktoś by pomyślał, że to nasze dzieci – odparł były sportowiec

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Rodzina Adama Małysza w centrum uwagi

W rozmowie z dziennikarzem TVP Sport Adam Małysz przyznał, że stawianie granic mediom jest dla niego niezwykle ważne. Tym bardziej nie krył zadowolenia z faktu, że na ślub Karoliny nie wkradli się paparazzi, a całe wydarzenie udało się utrzymać w tajemnicy. Dodał, że nigdy nie pozwoliłby reporterom wkroczyć do jego życia prywatnego.

– Znamy Kamila i jego rodziców od dziecka. Dla nas przeżywanie tego ślubu było o tyle specyficzne, że my Kamila już od pewnego czasu traktujemy jak syna, jak członka rodziny. To nie był ślub od pierwszego wejrzenia. Cieszyliśmy, że udało się to zachować w tajemnicy. Dla nas rodzina ma olbrzymie znaczenie. Nie chcemy robić niczego na pokaz, szanujemy naszą prywatność. Na przykład mamy zasadę, że dom to nasze miejsce i nie wpuścimy tam mediów – zdradził.

Nie jest też tajemnicą, że Karolina Małysz nie przepada za byciem w centrum uwagi mediów. Wielokrotnie podkreślała, że jest kobietą skromną i nie lubi, gdy portale się o niej rozpisują – szczególnie w kwestii wyglądu. Jednak ze względu na sławnego ojca nie zawsze mogła tego uniknąć.

Na szczęście podczas wesela Karolina mogła się w pełni skupić na swoich bliskich i przeżywaniu tego ważnego dnia. Wiadomo, że impreza odbyła się niedaleko Żywca i trwała dwa dni, ponieważ zaplanowano poprawiny. Media jednak nie miały wstępu na zabawę.

Adam Małysz o zamianie ról

Gdyby wiele lat temu, gdy Adam Małysz walczył o kryształowe kule Pucharu Świata, powiedzieć mu, że w przyszłości to jego żona i córka będą bardziej interesowały dziennikarzy, sportowiec mógłby się zdziwić. W ciągu ostatnich dni natomiast to Izabela i Karolina częściej pojawiają się w nagłówkach.

Żona Orła z Wisły została jedną z uczestniczek programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Izabela Małysz tańczy w parze ze Stefano Terrazzino. Włoski tancerz pojawił się również na poprawinach po weselu Karoliny. Szum medialny i ta zamiana ról najwyraźniej jednak nie przeszkadza Adamowi Małyszowi.

– I ja się z tego cieszę (śmiech)! W końcu trochę o nich napiszą. A bardziej serio? Nie myślimy o tym. Nikt z nas nie biega do portali, nikt z nas o to nie prosi. Nie mamy na to wpływu. To dzieje się obok – stwierdził były sportowiec.

Tylko 1% największych bystrzaków zdobędzie 6/6. Zagadki, na których polegli nawet najlepsi

Pytanie 1 z 6

Ile osób żyje obecnie na całym świecie?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: TVP Sport

Mateusz Sidorek

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Dorota Wellman

Gwiazdy

Dorota Wellman skrytykowała gwiazdy polskiego show-biznesu

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kampio z "Chłopaków do wzięcia" przekazał informację o stracie dziecka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Na planie "Naszego nowego domu" pojawił się mężczyzna. Rzucił się prowadzącej w ramiona

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Barciś gorzko wspomina udział w "Tańcu z gwiazdami". "Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz"

Czytaj więcej >
Monika i Zbigniew Zamachowscy

Gwiazdy

Monika Richardson stanęła w obronie męża, jednocześnie wbiła mu szpilę

Czytaj więcej >
Beata Kozidrak

Gwiazdy

Beata Kozidrak może liczyć na wsparcie byłego męża. Andrzej Pietras nie ma żalu do piosenkarki

Czytaj więcej >