Goniec.pl
zdjecie-straszna-historia

twitter.com/AJ00014

Kobieta zobaczyła tajemniczą postać na zdjęciu

25 Września 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Zdjęcie nastolatki wywołało burzę w mediach społecznościowych. Będąc w trasie, dziewczyna postanowiła zrobić sobie selfie. Po miesiącu odkryła coś przerażającego. Na fotografii można odkryć twarz nieznanego człowieka. Okazało się, że wcześniej w tym samym miejscu doszło do wypadku.

Harper Kurtz jechała wraz z mamą na konkurs piękności, gdy postanowiła zrobić sobie zdjęcie. Nastolatka chciała uwiecznić ten moment, ciesząc się na możliwość uczestnictwa w wydarzeniu. Dziewczyna wykonała pamiątkowe selfie. Po powrocie do domu wpadła w szok.

Mężczyzna połknął telefon komórkowy

Lekarze wydobyli z brzucha pacjenta telefon

CZYTAJ DALEJ

Nastolatka zaczęła przeglądać zdjęcia i wówczas dostrzegła coś niepokojącego. Okazało się, że na fotografii można było dostrzec tajemniczą postać chłopca, która znajdowała się za Harper Kurtz. Dziewczyna nie miała pojęcia, kim mógł być ten człowiek. Doświadczenie to jednak wywołało u 13-latki gęsią skórkę.

Tragedia w miejscu powstania zdjęcia

W dniu, w którym powstało zdjęcie, w samochodzie były tylko Harper oraz jej mama. Obie wybierały się na konkurs piękności. Żadna z nich nie mogła stwierdzić, jak to możliwe, że na fotografii można ujrzeć twarz chłopca. Później na jaw wyszły kolejne niepokojące fakty.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Okazało się, że równo rok przed tym, jak Harper Kurtz zrobiła zdjęcie, na tym samym odcinku trasy doszło do tragicznego wypadku. Mama 13-latki nieco zestresowała się całą historią, ale także się nią zainteresowała. Postanowiła wysłać fotografię do organizacji, która zajmuje się badaniem rzeczy nadprzyrodzonych.

– W tym konkretnym przypadku możemy mieć styczność z duchem, który jest przywiązany do miejsca, gdzie jego dusza została dosłownie wyrwana z ciała podczas wypadku. Jednocześnie istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie nawiedzać tę część autostrady już na wieki – stwierdził Greg Pocha z Eidolon Project Canada.

Według jednego z badaczy chłopiec mógł chcieć w pewien sposób ostrzec dziewczynę, aby nie zapominała o zapinaniu pasów. Z kolei mama 13-latki przez swoją pracę na cmentarzu twierdzi, że zjawiska paranormalne nie są nowością. W jej mniemaniu zjawa mogła być "aniołem stróżem".

Nastolatka i jej mama nadal nie są pewno, czyj wizerunek można dostrzec na pamiątkowym zdjęciu. Obie uznały, że może być to być to zjawisko nadprzyrodzone. Sprawa – jak w wielu podobnych przypadkach – ostatecznie nie doczekała się wyjaśnienia. Zwróciła jednak dużą uwagę mediów.

Jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? 10 pytań z podstawówki, na których wyłoży się większość dorosłych

Pytanie 1 z 10

Który przypadek odpowiada na pytania "komu? czemu?"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Twitter; Elite Daily

Mateusz SidorekAutor

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: mateusz.sidorek@goniec.pl

Podobne artykuły

W TVP 1 w sobotę o godzi. 21:35 wyemitowany zostanie film "Bohemia Rapsody" o Freddiem Merkurym i zespole Queen

Lifestyle

"Bohemian Rhapsody" w sobotę w TVP 1. Hit z tematami "niewygodnymi" dla TVP

Czytaj więcej >

Lifestyle

Black Friday: nie jesteś fajniejszy, jeśli nic nie kupiłeś

Czytaj więcej >
Rossmann

Lifestyle

Black Friday. Rossmann obniża ceny uwielbianych perfum

Czytaj więcej >

Lifestyle

Czy przemoc ma płeć? Światowy Dzień Przeciw Przemocy wobec Kobiet

Czytaj więcej >
Wierni w Polsce

Lifestyle

CBOS: W ciągu ostatnich 30 lat spadł poziom wiary i praktyki religijnej w Polsce

Czytaj więcej >
Kobieta

Lifestyle

Kobieta była w szoku, gdy odkryła, że przyjaciółka urodziła dziecko jej męża

Czytaj więcej >