Goniec.pl
Marianna Schreiber

Instagram/marysiaschreiber

Żona ministra Schreibera pojawiła się w "Top Model". Występ ukryła przed mężem, wiemy jak zareagował

1 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Żona jednego z czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości, Łukasza Schreibera, chce zostać modelką. Kobieta zgłosiła się do najnowszej edycji programu „Top Model”. Jak zdradziła, zrobiła to bez wiedzy męża.

To już 10. edycja „Top Model” w Polsce. Program przyniósł sławę wielu osobom, nic więc dziwnego, że kolejna odsłona cieszy się dużą popularnością. Na ogół jednak kandydaci na modelki i modelów są dla nas zupełnie anonimowi. Tym razem jest jednak inaczej, bo do show zgłosiła się intrygująca uczestniczka.

EN 00975312 0007

Śmierć dwóch 13-latek. Mieszkańcy wsi zabrali głos

CZYTAJ DALEJ

Marianna Schreiber na castingu do Top Model

Do popularnego programu TVN zgłosiła się Marianna Schreiber, małżonka ministra Łukasza Schreibera z PiS. Kobieta wyznała przed jurorami, że jest bardzo zestresowana, wszystko to przez to, że na casting przyszła sama.

- Mąż nic nie wie - przyznała. Pytana o to wyjaśniła, że jej zgłoszenie do programu jest sprzeczne ze spojrzeniem małżonka na obraz rodziny. Pomimo różnicy zdań kobieta chce być modelką i postanowiła spróbować swoich sił w reality show.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo- Kim jest twój mąż? Czym się zajmuje, że to przeczy jego spojrzeniu na rodzinę czy na to, że jesteś w naszym programie? - zapytał Dawid Woliński. Marianna bez wahania odpowiedziała, że jej mąż jest politykiem. Tym wyznaniem zaskoczyła jurorów, którzy domyślili się o kogo chodzi.

Co ciekawe, niedawno Marianna Schreiber zamieściła w mediach społecznościowych wpis, który teraz staje się bardziej zrozumiały.

- Już niedługo zobaczycie, co to naprawdę znaczy postawić wszystko na jedną kartę i przestać przejmować się wszystkim i wszystkimi, którzy próbują żyć za ciebie! - napisała kobieta.

Łukasz Schreiber - kim jest?

Mąż Marianny to Łukasz Schreiber, poseł PiS i minister w rządzie Mateusza Morawieckiego. Urodził się w Bydgoszczy, ma 34 lata. Z wykształcenia jest prawnikiem. Uważa się go za jednego z najbliższych współpracowników premiera.

Schreiber jest także przewodniczącym Stałego Komitetu Rady Ministrów, sekretarzem Rady Ministrów i przewodniczącym zespołu ds. programowania prac rządu. Polityk nie chciał skomentować występu swej żony. Dziennikarzom Onetu napisał jedynie SMS-a „Miłego dnia życzę”.


Pamiętasz największe afery PiS? Przy siódmym pytaniu trudno uwierzyć, że politycy mogą być aż tak bezczelni

Pytanie 1 z 7

Ile Jacek Sasin wydał z publicznych pieniędzy na wybory kopertowe, które się nie odbyły?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Onet, Instagram

Ada Rymaszewska

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewa w amfiteatrze

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił w nowym odcinku "Uwagi". Opowiedział o konflikcie z Ewą Krawczyk

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Piotr Kurowski, zawodnik MMA

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny żartuje z wypowiedzi Jana Dudy. "Ponoć można się czymś ode mnie zarazić"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz wniosła apelację od wyroku rozwodowego. Chce walczyć o alimenty od męża

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Zmarła uczestniczka "Kuchennych rewolucji". Marzenna Koniuszy prowadziła bar w Gorzowie Wielkopolskim

Czytaj więcej >
Andrzej Grabowski

Gwiazdy

Andrzej Grabowski przyznał, że musiał przejść kolejną operację

Czytaj więcej >