Znamy wyniki sekcji zwłok ofiar wypadku, w którym zginął syn Sylwii Peretti. Prokuratura przekazała nowe informacje
Znane są wstępne wyniki sekcji zwłok ofiar wypadku w Krakowie, gdzie zginął syn Sylwii Peretti. Szef Prokuratury Okręgowej w Krakowie wyjaśnił, że nie wszystkie wyniki badań dotarły już do śledczych. Niektóre z nich będą kluczowe do wyjaśnienia okoliczności tragicznej śmierci czterech młodych mężczyzn.
Przełom ws. wypadku syna Sylwii Peretti, prokurator poinfomoywał o wynikach
Wypadek w Krakowie, w którym życie stracił Patryk Peretti, syn gwiazdy “Królowych życia” wstrząsnął całym krajem. Wiele osób wskazywało na szaleńczą jazdę młodych mężczyzn, ale mimo to wszyscy współczują rodzinom zmarłych.
W poniedziałek krakowska prokuratura przekazała kluczowe informacje. Znane są już wstępne wyniki sekcji zwłok. Lekarz przeprowadzający badania zwłok nie miał wątpliwości.
Tragiczny wypadek w Krakowie. Nowe informacje dotyczące autaZnamy wstępne wyniki sekcji zwłok ofiar wypadku
Prokurator Rafał Babiński, szef Prokuratury Okręgowej w Krakowie poinformował, że do śledczych dotarły wstępne wyniki sekcji zwłok ofiar wypadku, w tym syna Sylwii Peretti. Co było bezpośrednią przyczyną zgonu młodych mężczyzn?
- Przyczyną śmierci mężczyzn były obrażenia wielonarządowe, głównie obejmujące obszar głowy i kręgosłupa - usłyszeli od prokuratora dziennikarze. Rafał Babiński podkreślił, że to jedynie wstępne wyniki przeprowadzonej w poniedziałek o 9 rano sekcji zwłok. Na dokładniejsze informacje trzeba jeszcze poczekać. Na jakie wyniki czekają śledczych?
Jedne z badań będą kluczowe dla śledztwa na temat wypadku syna Sylwii Peretti
Kluczową informacją będzie to, czy kierujący w momencie wypadku Patryk Peretti był pod wpływem alkoholu, lub innych substancji. Na ten moment jest to dla śledczych pracującym nad wyjaśnieniem okoliczności wypadku zagadka.
Prokurator, który poinformował o wstępnych wynikach sekcji zwłok, podkreślił, iż nie ma jeszcze wyników badań toksykologicznych. To właśnie one są kluczowe do oceny zachowania kierowcy i jego możliwości reagowania na zdarzenia na drodze.
Źródło: rmf24