Goniec.pl
fot. Michał Wargin/East News

fot. Michał Wargin/East News

Zenek Martyniuk spotkał się ze znaną wróżką. Na jaw wyszły nowe fakty, wiadomo o czym rozmawiali

3 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Kilka dni temu znany i lubiany Zenek Martyniuk spotkał się ze słynną wróżką. Okazało się, że znana wieszczka Marika jest dobrą znajomą Zenka oraz jego żony, Danuty. Gwiazdor disco polo postanowił odwiedzić ją podczas swojego pobytu w Sopocie. Teraz, zachęcona chwilową sławą, wróżka przemówiła.

Zenek Martyniuk to imię i nazwisko, które w Polsce zna każdy nawet, jeśli nie należy do zacnego grona amatorów melodyjnej muzyki disco polo. Chociaż nikt głośno się do tego przyznaje, to zna słowa jego największych hitów. „Przez Twe oczy zielone” zanuci każdy, nawet największy ignorant tego gatunku. Czy tego chce, czy nie…

pilot

Dziś w tv dawno niewidziany hit! Widzowie zobaczą kultowy film

CZYTAJ DALEJ

Rodzina Zenka Martyniuka daje o sobie znać

Nie tylko o Zenku możemy przeczytać w mediach. Niedawno dużym zainteresowaniem dziennikarzy „cieszył się” syn muzyka, Daniel. Ponieważ wraz z ówczesną partnerką doczekali się potomstwa, wzięli ślub. O hucznym weselu donosiły ogólnopolskie media, jednak niedługi czas później jeszcze głośniej było o rozwodzie młodych małżonków.

Perypetie zbuntowanego Daniela Martyniuka z pewnością spędziły Zenkowi i jego żonie sen z powiek. Sympatycznie nazywana przez fanów „Danuśka” przeszłą ostatnio sporą metamorfozę. Ograniczyła spożycie ziemniaków, cukru i czekolady. O swoich założeniach i sukcesach w walce ze zbędnymi kilogramami pisaliśmy tutaj .

Spotkanie Zenka z wróżką

Zenek Martyniuk podczas swojego pobytu w Sopocie postanowił skorzystać z okazji i odwiedzić znajomą wróżkę. Tym razem nie zwrócił się do niej z pytaniami natury profetycznej. Nie bacząc na przyszłość, po prostu złożył jej przyjacielską wizytę.

Sylwia Bomba i Jacek Ochman z córką, fot. instagram.com/sylwiabomba

Niezwykła historia związku Sylwii Bomby i jej byłego partnera, "pobiegł za mną". Rozstali się rok przed śmiercią

Sylwia Bomba zyskała rozpoznawalność i sympatię widzów dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Wystąpiła również w "Tańcu z Gwiazdami" oraz "99 - Gra o wszystko". W ekspresowym tempie stała się jedną z popularniejszych gwiazd, która na samym Instagramie śledzi blisko 800 tys. osób. Dziś skupimy się na życiu prywatnym Sylwii. Jak wyglądał związek Sylwii Bomby z Jackiem Ochmanem?

Zobacz galerię >

Marika nie omieszkała opowiedzieć o kulisach relacji, jaka łączy ją z popularnym piosenkarzem i liderem zespołu „Akcent”. Opowiedziała nie tylko o jej historii, ale też o tym, jaki naprawdę, poza sceną i błyskiem fleszy, jest Zenek.

- To fantastyczny, pozytywny człowiek, a ja staram się obracać wśród takich ludzi. Jest szczery i uczciwy. Bardzo go lubię tak jak pozostałych członków jego zespołu. Rozmawiamy ze sobą też przez telefon na różne tematy i się odwiedzamy. Bardzo sobie cenię tę znajomość – odpowiedziała na pytania „Faktu”.

Wizjonerka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, że ich spotkanie nie do końca miało luźny charakter. Wraz z charakterystycznym wokalistą poruszyła tematy zawodowe i biznesowe. Rozmawiali o pracy i kolejnych przedsięwzięciach Martyniuka, a w dużo mniejszym stopniu o jego życiu osobistym.

Czy gwiazdor disco polo korzysta z usług wróżki Mariki? Biorąc pod uwagę skłonność profetki do opowiadania o nim w mediach – nie powiniem.

Instagram/marta_paszkin

Owoce miłości programu "Rolnik szuka żony". Te pary doczekały się już swoich pociech

Nie tylko Marta Paszkin i Paweł Bodzianny doczekali się dzieci jako para powstała w programie "Rolnik szuka żony". Kto jeszcze może cieszyć się swoimi pociechami?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik.plTagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Katar 2022. Czesław Michniewicz zaatakował polskiego dziennikarza na konferencji w Katarze. Padły ostre słowa

Gwiazdy

Katar 2022. Czesław Michniewicz nie wytrzymał. Jedno pytanie wyprowadziło go z równowagi

Czytaj więcej >
Ewa Krawczyk nie pojawiła się na rozprawie w sprawie spadku po legendarnym artyście. Podano powód

Gwiazdy

Ewa Krawczyk nie pojawiła się na rozprawie w sprawie spadku po legendarnym artyście. Podano powód

Czytaj więcej >
Jerzy Stuhr jednak uciekał po potrąceniu motocyklisty? W sieci pojawiło się nagranie

Gwiazdy

Jerzy Stuhr jednak uciekał po potrąceniu motocyklisty? W sieci pojawiło się nagranie

Czytaj więcej >
Ewa Drzyzga obchodzi 55. urodziny. Foto: Instagram @ewa_drzyzga / kadr z programu Rozmowy w toku, TVN

Gwiazdy

Ewa Drzyzga kończy 55. lat. To nie ona od początku prowadziła "Rozmowy w toku". Czego jeszcze o niej nie wiecie?

Czytaj więcej >
Pixabay/Henryk Niestrój

Gwiazdy

Christine McVie nie żyje. Wokalistka zespołu Fleetwood Mac miała 79 lat

Czytaj więcej >
Dziś w tv wielki test dla fanów sportu, rozrywka i dobre kino. Co jeszcze obejrzeć w czwartek?

Gwiazdy

Dziś w tv mecz Chorwacja-Belgia, nowe losy niesfornej Bridget Jones i zachwycający hit z Cher. Co obejrzeć w czwartek?

Czytaj więcej >