Goniec.pl
Zenek Martyniuk

MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Syn Zenka Martyniuka znów stanął przed sądem. Został oskarżony o znieważenie

18 Marca 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

Daniel Martyniuk znów stanął przed sądem. Syn Zenka Martyniuka, gwiazdora disco polo musiał zmierzyć się z zarzutem za znieważenie policjantów. Został za to skazany. Do jego druga sprawa sądowa w ostatnim czasie. Poprzednio odpowiadał z

Syn Zenona Martyniuka, legendy disco polo ponownie stanął przed sądem. Kłopoty nie opuszczają Daniela Martyniuka, który znów złamał prawo. Na początku 2021 roku zapewniał, że się zmienił i nie będzie wpadał już w problemy, słowa nie dotrzymał.

Syn Zenka Martyniuka znów przed sądem

Na początku marca skandalizujący syn gwiazdy musiał stanąć przed sądem za kierowanie pojazdem bez uprawnień (nie był to jego pierwszy raz), a teraz znów musiał zjawić się na sali rozpraw, by odpowiedzieć za swoje czyny.

W środę, 17 marca Daniel Martyniuk znowu zjawił się w Sądzie Rejonowym w Białymstoku, gdzie odpowiadać miał podczas rozprawy za znieważenie funkcjonariuszy policji. Do całego zdarzenia miało dojść w 2017 roku, a syn króla disco polo przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Daniel Martyniuk podczas rozprawy wyznał, co podkreślał już kilkukrotnie, że chce "zmienić swoje życie i wypłynąć w morze". Syn Zenka Martyniuka miał powiedzieć, że za zachowanie, które doprowadziło go do podejmowania błędnych decyzji odpowiedzialne są problemy osobiste z byłą żoną Eweliną.

Sąd w Białymstoku skazał celebrytę na trzy miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Pierwotnie sąd już trzy lata temu uznał, że Daniel Martyniuk jest winny znieważenia policjantów. Wówczas jednak postępowanie zostało umorzone i wznowiono je dopiero teraz.

Okazuje się jednak, że doświadczenia z przeszłości nie nauczyły jednak mężczyzny pokory. Miesiąc temu znów wdał się w nieprzyjemną interakcję z policjantami. Syn Zenka Martyniuka pochwalił się tym na Instagramie, gdzie opublikował wulgarną grafikę (która jest już niedostępna).

Kontrowersyjne życie Daniela Martyniuka

W maju ubiegłego roku doszło do kolejnego skandalu z udziałem Daniela Martyniuka. Celebryta wybrał się do Warszawy, gdzie odwiedził butik oferujący modną odzież. Syn gwiazdy disco polo bardzo szybko wdał się w słowny konflikt z właścicielem.

Poskutkowało to wieloma niecenzuralnymi publikacjami na jego Instagramie. Daniel Martyniuk nazwał obsługę „ciotami i frajerami” i sugerował, że ktoś „chciał go zagazować”. Niecodzienna sytuacja wzbudziła duże zainteresowanie wśród internautów. Wielu obserwujących okazywało oburzenie postępowaniem 31-latka.

Daniel Martyniuk zdecydował się po kilku miesiącach od tego skandalu na oficjalne przeprosiny, wystosowane w stronę właściciela sklepu. Najprawdopodobniej obawiał się, że jego wypowiedzi będą podstawą do kolejnego pozwu sądowego.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >