Goniec.pl
Zenek Martyniuk

MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Zenek Martyniuk odkłada pieniądze na przyszłość. Może liczyć na dużą emeryturę

1 Marca 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

Zenek Martyniuk już myśli o swojej emeryturze. Gwiazdor disco polo, pomimo zaledwie 52 lat, co miesiąc opłaca wysokie składki, które pozwolą mu na godziwą starość. Nie chce zostać bez środków do życia, jak wielu jego kolegów-muzyk&oac

Emerytury gwiazd

Czasami nawet gwiazdy polskiej sceny muzycznej muszą zastanowić się nad swoją przyszłością. Do tego momentu w swoim życiu dotarł Zenek Martyniuk, czyli król disco polo.

Artysta zaczyna myśleć o swojej emeryturze i podjął decyzję, która może pomóc mu z dostatnim życiu, gdy nie będzie już mógł grywać koncertów.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak w Polsce wyglądają świadczenia emerytalne. ZUS nie uspokaja nas swoimi wyliczeniami, a w przypadku artystów bardzo często pojawiają się informacje, że nie mają co liczyć nawet na głodową emeryturę.

Zenek Martyniuk myśli o przyszłości

Do takiej sytuacji nie chce dopuścić Zenek Martyniuk, który już teraz myśli o tym, jak będzie wyglądało jego życie za kilkanaście lat. Muzyk ciągle rozchwytywany na polskiej scenie, radzi sobie obecnie znakomicie, nawet biorąc pod uwagę czas pandemii.

Wie jednak, że taki stan rzeczy nie będzie utrzymywał się wiecznie i czas pomyśleć o odkładaniu. Wiele osób może zastanawiać się, jak na emeryturę odkłada Zenon Martyniuk i na jaką emeryturę może liczyć w przyszłości?

Składki Zenka Martyniuka

Okazuje się, że pomysł Martyniuka na zabezpieczenie swojej przyszłości jest dość prosty. Gwiazdor disco polo nie liczy na cud, ani na wysokie świadczenia ZUS. Wie, że jego emerytura uzależniona jest od składek. 

Martyniuk publicznie przyznał, że jest doskonale przygotowany na nadejście emerytury, ponieważ każdego miesiąca opłaca składkę w wysokości 4 tysięcy złotych, podczas gdy zazwyczaj pracodawca zatrudniający osobę na umowie o pracę wpłaca na ten cel jedynie tysiąc złotych.

Wysoka emerytura króla disco polo

Wszystko wskazuje na to, że właśnie z tego powodu jego emerytura w przyszłości wynosić będzie ponad 5 tysięcy złotych. Możemy bezpiecznie założyć to, biorąc pod uwagę waloryzację rent i emerytur. Jest również szansa, że ta kwota w ciągu następnych lat jeszcze wzrośnie.

Zenek Martyniuk nie musi obecnie przejmować się płynnością finansową. Okazuje się, że gwiazdor disco polo ma również pod kontrolą wszystko to, co wydarzy się w przyszłości.

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >