Goniec.pl
Beata Zawadzka/East News

Beata Zawadzka/East News

Zapytali ukochaną Wiśniewskiego o to, jak to jest być piątą żoną. Szczera odpowiedź zaskoczyła wiele osób

15 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

W 2020 roku Michał Wiśniewski po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu i przysiągł wieczną miłość poznanej przez internet Poli. Ukochana gwiazdora coraz częściej udziela się w mediach społecznościowych, a niedawno postanowiła szczerze odpowiedzieć na pytanie jednego z internautów i wyznała, jak się czuje, będąc piątą żoną znanego piosenkarza.

Michał Wiśniewski poznał swoją przyszłą żonę tuż po rozwodzie z Dominiką Tajner. Para poznała się za pomocą internetu i szybko sformalizowała swój związek. W 2021 roku piosenkarz wraz z piątą żoną doczekał się także pierwszego wspólnego dziecka.  29 stycznia zeszłego roku na świat przyszedł Falco Amadeus, czyli piąty potomek gwiazdora.

Ksiądz

Polacy odwracają się od Kościoła. Wyniki badań od lat wskazują na negatywny trend

CZYTAJ DALEJ

Żona Michała Wiśniewskiego szczerze odpowiedziała na pytanie internauty

Pola Wiśniewska początkowo nieśmiało pozostawała w cieniu sławnego męża, jednak niedawno zaczęła coraz śmielej udzielać się w mediach społecznościowych. Ukochana Michała Wiśniewskiego chętnie odpowiada na pytania fanów swojego męża, które zadają jej m.in. za pośrednictwem Instagrama.

Niedawno Pola Wiśniewska została zapytana o to, jak się czuję, będąc piątą żoną gwiazdora. Ukochana piosenkarza wyznała publicznie, że przeszłość jej męża nie ma dla niej żadnego znaczenia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Kogo interesuje, że piąta? Chyba tylko czytelników portali plotkarskich. A tak na poważnie, to uważam, że w pewnym wieku każdy ma jakąś historię za sobą. Jedni mają 4 żony, a inni 15 nieformalnych związków. Ja to rozumiem, dlatego jestem spokojna – napisała szczerze kolejna żona Michała Wiśniewskiego.

Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego

Pierwsza żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme, a kolejną Marta "Mandaryna" Wiśniewska, z która doczekał się dwójki dzieci - Xaviera Michała i Fabienne Marty. Po rozwodzie w 2006 roku piosenkarz związał się z Anną Świątczak, ówczesną i teraźniejszą wokalistką zespołu Ich Troje.

Za sprawą swojej trzeciej żony gwiazdor ponownie został tatą. Ania Świątczak urodziła piosenkarzowi dwie córki - Etiennette Annę i Vivienne Viennę. To małżeństwo również nie przetrwało jednak próby czasu, a kolejny raz na ślubny kobiercu Michał Wiśniewski stanął z córką Apoloniusza Tajnera, Dominiką. Para rozwiodła się w 2019 roku.

pola wisniewska

www.instagram.com/wisniewska_pola

/fot. www.instagram.com/dominikachorosinska, www.instagram.com/m_wisniewski1972, instagram.com/rodzinabrodow, /www.instagram.com/malgorzata_ok

Wiśniewski ma pięcioro dzieci, ale to jeszcze nic. Rekordziści w świecie gwiazd poszli na całość

W czasach, gdy wiele osób decyduje się zaledwie na jedno dziecko, te gwiazdorskie pary spełniły swoje marzenia o wielodzietnej rodzinie. Aż jedenastki dzieci doczekali się Joszko i Debora Brodowie, jednak nie tylko oni zdecydowali się na wychowanie sporej gromadki potomków. /fot. www.instagram.com/dominikachorosinska, www.instagram.com/m_wisniewski1972, instagram.com/rodzinabrodow, /www.instagram.com/malgorzata_ok

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Goniec

Tagi:

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Karol Strasburger ma już dość i postanowił zabrać głos. Fot. TRICOLORS, Pawel Wodzynski/East News; Instagram/maciejkurzajewski, marcinhakiel

Gwiazdy

Karol Strasburger ma już dość afery "Kurzopków". Nie pozostawił na bohaterach sprawy suchej nitki

Czytaj więcej >
Książę Harry i Meghan Markle już wkrótce mają ujawnić całą prawdę. Fot. DANNY LAWSON/AFP/East News

Gwiazdy

Książę Harry oskarża rodzinę królewską. Będzie gruba afera, chodzi o Meghan

Czytaj więcej >
Henio z "Chłopaków do wzięcia" nareszcie się określił. Fot. Facebook/Chłopaki do wzięcia

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Henio ujawnił, co naprawdę łączy go z Marysią. Postawił sprawę jasno

Czytaj więcej >
Materiały własne Iberion

Gwiazdy

Kirstie Alley nie żyje. Aktorka była gwiazdą hitowej serii komediowej "I kto to mówi"

Czytaj więcej >
Cezary Żak fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Cezary Żak stanowczo o kontynuacji serialu "Ranczo". Będą nowe odcinki?

Czytaj więcej >
Renata Przemyk fot. Jakub Kaminski/East News

Gwiazdy

Renata Przemyk rezygnuje z nominacji do nagrody TVP: "Ja bym w oczy sobie spojrzeć nie mogła"

Czytaj więcej >