Goniec.pl
Ewa Krawczyk

Tricolors; TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Ewa Krawczyk zakończy konflikt z Krzysztofem Juniorem? Chce pojednania

14 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Czyżby podział majątku po Krzysztofie Krawczyku miał przebiec znacznie sprawniej niż przypuszczano? Wszystko wskazuje na to, że Ewa Krawczyk będzie dążyć do załagodzenia konfliktu z synem swojego męża. Co ją do tego skłoniło?

W rozmowie z "Faktem" wdowa po twórcy "Parostatku" przyznała, że nie chce już dłużej kłócić się z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem. Stwierdziła też, że powinien otrzymać to, co prawnie mu się należy.

syn Krzysztofa Krawczyka

Syn Krawczyka odpowiedział na słowa Ewy Krawczyk. Reakcja jest jasna

CZYTAJ DALEJ

Bój o majątek zawieszony?

Jeszcze do niedawna wydawać się mogło, że konflikt Ewy Krawczyk i syna jej zmarłego męża nie doczeka się końca. Teraz sytuacja wydaje się nabierać nieco bardziej optymistycznego wymiaru.

Wszystko tuż po tym, jak ZUS zadecydował o podziale renty po muzyku. Środki finansowe, które jeszcze do niedawna wpływały na konto jego żony, zostały zmniejszone o 750 zł - kwota ta przekazywana jest teraz na rzecz Krzysztofa Krawczyka Juniora, którego wniosek o rentę został rozpatrzony pozytywnie.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideoW rozmowie z "Faktem" Ewa Krawczyk potwierdziła, że suma została podzielona i przyznała, że godzi się na takie rozwiązanie. Dodała też, że jeśli według litery prawa pieniądze te należą się synowi jej męża, nie ma nic przeciwko temu, by je otrzymał.

Pozostaje jeszcze kwestia ewentualnego poddania w wątpliwość podziału spadku po Krzysztofie Krawczyku, do czego dąży jego syn. Wszystko wskazuje jednak na to, że przebieg sprawy może okazać się łagodniejszy niż przypuszczano.

Co ze spadkiem?

Syn Krzysztofa Krawczyka wraz ze swoją prawniczką dążą do tego, by unieważnić testament po ojcu mężczyzny. Przypomnijmy - piosenkarz zaledwie na kilka miesięcy przed śmiercią zmienił treść ostatniej woli, przepisując całość majątku na swoją żonę.

Sąd przygląda się obecnie dokumentacji medycznej wokalisty. Jego syn twierdzi, że muzyk mógł nie być w pełni zdolny do podejmowania działań prawnych w chwili, gdy dokonywał zmian w testamencie.

Wydawać by się mogło, że sytuacja jedynie wzmocni konflikt pomiędzy Ewą Krawczyk, a synem jej zmarłego męża. W rozmowie z "Faktem" wdowa po muzyku twierdzi jednak, że chce dążyć do pojednania z mężczyzną.

- Nie chcę już kłócić się z Juniorem - orzekła żona Krzysztofa Krawczyka. - Mam dość awantur i jak mu się coś należy, to się cieszę, że ma to, na co zasłużył - dodała. Ewa Krawczyk powiedziała też, że chętnie wyciągnęłaby rękę do syna swojego męża, bo jak twierdzi, właśnie tego chciałby z pewnością sam piosenkarz.

/fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Na grobie Krzysztofa Krawczyka stanął niezwykły pomnik. Fani przecierali oczy ze zdumienia

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia 2021 roku i został pochowany na cmentarzu w Grotnikach koło Łodzi. Bliscy piosenkarza długo zastanawiali się, w jaki sposób upamiętnić artystę. W końcu na jego grobie stanął imponujący pomnik.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: fakt.pl

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Tomasz Lis spotkał się z Łukaszem Szumowskim, doszło do "poważnego sporu"

Gwiazdy

Tomasz Lis spotkał się z Łukaszem Szumowskim. Doszło do "poważnego sporu"

Czytaj więcej >
Maryla Rodowicz nie kryła swojego rozgoryczenia. Fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Maryla Rodowicz wystąpiła na 30-leciu Polsatu i zeszła ze sceny zawiedziona. O wszystkim napisała na Instagramie

Czytaj więcej >
Piotr Gąsowski padł ofiarą kradzieży. Fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Piotr Gąsowski padł ofiarą złodzieja. Akt kradzieży nagrała kamera monitoringu

Czytaj więcej >
Jan Nowicki nie żyje. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Jan Nowicki przed śmiercią zmagał się z problemami z pamięcią. Zdobył się na szczere wyznanie

Czytaj więcej >
Jan Nowicki nie żyje, w sobotę wykonano jego ostatnie zdjęcia

Gwiazdy

Ostatnie zdjęcia Jana Nowickiego. Kilka dni temu uczestniczył w święcie straży pożarnej

Czytaj więcej >
Jan Nowicki nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Jan Nowicki. Filmowy "Wielki Szu" odszedł nagle w wieku 83 lat

Czytaj więcej >