Goniec.pl
Ewa Krawczyk

Tricolors; TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Ewa Krawczyk zakończy konflikt z Krzysztofem Juniorem? Chce pojednania

14 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Czyżby podział majątku po Krzysztofie Krawczyku miał przebiec znacznie sprawniej niż przypuszczano? Wszystko wskazuje na to, że Ewa Krawczyk będzie dążyć do załagodzenia konfliktu z synem swojego męża. Co ją do tego skłoniło?

W rozmowie z "Faktem" wdowa po twórcy "Parostatku" przyznała, że nie chce już dłużej kłócić się z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem. Stwierdziła też, że powinien otrzymać to, co prawnie mu się należy.

syn Krzysztofa Krawczyka

Syn Krawczyka odpowiedział na słowa Ewy Krawczyk. Reakcja jest jasna

CZYTAJ DALEJ

Bój o majątek zawieszony?

Jeszcze do niedawna wydawać się mogło, że konflikt Ewy Krawczyk i syna jej zmarłego męża nie doczeka się końca. Teraz sytuacja wydaje się nabierać nieco bardziej optymistycznego wymiaru.

Wszystko tuż po tym, jak ZUS zadecydował o podziale renty po muzyku. Środki finansowe, które jeszcze do niedawna wpływały na konto jego żony, zostały zmniejszone o 750 zł - kwota ta przekazywana jest teraz na rzecz Krzysztofa Krawczyka Juniora, którego wniosek o rentę został rozpatrzony pozytywnie.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideoW rozmowie z "Faktem" Ewa Krawczyk potwierdziła, że suma została podzielona i przyznała, że godzi się na takie rozwiązanie. Dodała też, że jeśli według litery prawa pieniądze te należą się synowi jej męża, nie ma nic przeciwko temu, by je otrzymał.

Pozostaje jeszcze kwestia ewentualnego poddania w wątpliwość podziału spadku po Krzysztofie Krawczyku, do czego dąży jego syn. Wszystko wskazuje jednak na to, że przebieg sprawy może okazać się łagodniejszy niż przypuszczano.

Co ze spadkiem?

Syn Krzysztofa Krawczyka wraz ze swoją prawniczką dążą do tego, by unieważnić testament po ojcu mężczyzny. Przypomnijmy - piosenkarz zaledwie na kilka miesięcy przed śmiercią zmienił treść ostatniej woli, przepisując całość majątku na swoją żonę.

Sąd przygląda się obecnie dokumentacji medycznej wokalisty. Jego syn twierdzi, że muzyk mógł nie być w pełni zdolny do podejmowania działań prawnych w chwili, gdy dokonywał zmian w testamencie.

Wydawać by się mogło, że sytuacja jedynie wzmocni konflikt pomiędzy Ewą Krawczyk, a synem jej zmarłego męża. W rozmowie z "Faktem" wdowa po muzyku twierdzi jednak, że chce dążyć do pojednania z mężczyzną.

- Nie chcę już kłócić się z Juniorem - orzekła żona Krzysztofa Krawczyka. - Mam dość awantur i jak mu się coś należy, to się cieszę, że ma to, na co zasłużył - dodała. Ewa Krawczyk powiedziała też, że chętnie wyciągnęłaby rękę do syna swojego męża, bo jak twierdzi, właśnie tego chciałby z pewnością sam piosenkarz.

Na grobie Krzysztofa Krawczyka stanął niezwykły pomnik. Fani przecierali oczy ze zdumienia

Slajd 1 z 4

/fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Na grobie Krzysztofa Krawczyka długo nie było pomnika

Bliscy Krzysztofa Krawczyka wiele tygodni zastanawiali się nad wyborem projektu pomnika, który stanie na grobie piosenkarza. /fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: fakt.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. byłem redaktorem portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Jestem też miłośnikiem kina - tego dobrego i tego złego również, dlatego stale współpracuje z magazynem "Netfilm". Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Kim jest mąż Danuty Holeckiej? Posiada ogromny majątek

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Awantura w nowym programie Polsatu "Farma". Walka o pieniądze już się rozpoczęła

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News

Gwiazdy

Barbara Krafftówna nie żyje. Musiała pochować dwóch tragicznie zmarłych mężów i syna

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Maciej Orłoś poszedł do galerii handlowej i nie mógł uwierzyć. "Głupie i skrajnie nieodpowiedzialne"

Czytaj więcej >
Pixabay/renateko

Gwiazdy

Wielki hit już dziś wieczorem w Polsacie. Warto się przygotować

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Gwiazdy

Edyta Górniak jest zaskoczona. Jej ukochany syn nie chce interesować się płcią przeciwną

Czytaj więcej >