Goniec.pl
Ewa Krawczyk

Tricolors; TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Ewa Krawczyk zakończy konflikt z Krzysztofem Juniorem? Chce pojednania

14 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Czyżby podział majątku po Krzysztofie Krawczyku miał przebiec znacznie sprawniej niż przypuszczano? Wszystko wskazuje na to, że Ewa Krawczyk będzie dążyć do załagodzenia konfliktu z synem swojego męża. Co ją do tego skłoniło?

W rozmowie z "Faktem" wdowa po twórcy "Parostatku" przyznała, że nie chce już dłużej kłócić się z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem. Stwierdziła też, że powinien otrzymać to, co prawnie mu się należy.

syn Krzysztofa Krawczyka

Syn Krawczyka odpowiedział na słowa Ewy Krawczyk. Reakcja jest jasna

CZYTAJ DALEJ

Bój o majątek zawieszony?

Jeszcze do niedawna wydawać się mogło, że konflikt Ewy Krawczyk i syna jej zmarłego męża nie doczeka się końca. Teraz sytuacja wydaje się nabierać nieco bardziej optymistycznego wymiaru.

Wszystko tuż po tym, jak ZUS zadecydował o podziale renty po muzyku. Środki finansowe, które jeszcze do niedawna wpływały na konto jego żony, zostały zmniejszone o 750 zł - kwota ta przekazywana jest teraz na rzecz Krzysztofa Krawczyka Juniora, którego wniosek o rentę został rozpatrzony pozytywnie.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideoW rozmowie z "Faktem" Ewa Krawczyk potwierdziła, że suma została podzielona i przyznała, że godzi się na takie rozwiązanie. Dodała też, że jeśli według litery prawa pieniądze te należą się synowi jej męża, nie ma nic przeciwko temu, by je otrzymał.

Pozostaje jeszcze kwestia ewentualnego poddania w wątpliwość podziału spadku po Krzysztofie Krawczyku, do czego dąży jego syn. Wszystko wskazuje jednak na to, że przebieg sprawy może okazać się łagodniejszy niż przypuszczano.

Co ze spadkiem?

Syn Krzysztofa Krawczyka wraz ze swoją prawniczką dążą do tego, by unieważnić testament po ojcu mężczyzny. Przypomnijmy - piosenkarz zaledwie na kilka miesięcy przed śmiercią zmienił treść ostatniej woli, przepisując całość majątku na swoją żonę.

Sąd przygląda się obecnie dokumentacji medycznej wokalisty. Jego syn twierdzi, że muzyk mógł nie być w pełni zdolny do podejmowania działań prawnych w chwili, gdy dokonywał zmian w testamencie.

Wydawać by się mogło, że sytuacja jedynie wzmocni konflikt pomiędzy Ewą Krawczyk, a synem jej zmarłego męża. W rozmowie z "Faktem" wdowa po muzyku twierdzi jednak, że chce dążyć do pojednania z mężczyzną.

- Nie chcę już kłócić się z Juniorem - orzekła żona Krzysztofa Krawczyka. - Mam dość awantur i jak mu się coś należy, to się cieszę, że ma to, na co zasłużył - dodała. Ewa Krawczyk powiedziała też, że chętnie wyciągnęłaby rękę do syna swojego męża, bo jak twierdzi, właśnie tego chciałby z pewnością sam piosenkarz.

/fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Na grobie Krzysztofa Krawczyka stanął niezwykły pomnik. Fani przecierali oczy ze zdumienia

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia 2021 roku i został pochowany na cmentarzu w Grotnikach koło Łodzi. Bliscy piosenkarza długo zastanawiali się, w jaki sposób upamiętnić artystę. W końcu na jego grobie stanął imponujący pomnik.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: fakt.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

zrzut eraknu, Youtube/Marcin Bustowski

Gwiazdy

Skandaliczne zachowanie Magdy Gessler. „Pan jest agresorem. Ja też”

Czytaj więcej >
fot. Instagram @qczaj

Gwiazdy

Daniel Kuczaj zwrócił się do fanów z prośbą o modlitwę. Jego matka jest poważnie chora

Czytaj więcej >
Radosław Majdan ostro krytykowany za wideo z synem
(fot. instagram.com/r_majdan/Paweł Wodzyński/East News)

Gwiazdy

Radosław Majdan w ogniu krytyki. Myślał, że publikuje urocze chwile z synem. Wyszło inaczej

Czytaj więcej >
Denise Dowse - znana z "Beverly Hills 90210" zapadła w śpiączkę, z której już się nie obudziła. Miała 64 lata.
(fot. screen z youtube.com)

Gwiazdy

Denise Dowse nie żyje. Aktorka znana z „Beverly Hills 90210” zapadła w śpiączkę, z której już się nie wybudziła

Czytaj więcej >
Goniec

Gwiazdy

Robyn Griggs nie żyje. Marzyła o wielkiej sławie, lecz śmiertelna choroba przerwała jej karierę

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Piotr Gąsowski drwi z TVP i Tomasza Kammela. Komu jeszcze się oberwało?

Czytaj więcej >