Goniec.pl
Kuchenne rewolucje

Facebook/KuchenneRewolucjeTVN

Zadziwiające sceny w "Kuchennych rewolucjach". Pracowniczka restauracji postanowiła się zwolnić

14 Maja 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

W ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji" doszło do przykrych wydarzeń. Po wprowadzeniu szeregu zmian w restauracji przez Magdę Gessler, pracowniczka lokalu postanowiła się zwolnić.

Słynna restauratorka powróciła do odmienionego lokalu, by sprawdzić, czy jej polecenia zostały wzięte pod uwagę. Na miejscu nie zastała już jednej z kucharek.

Marek BAZAK/East News / Piotr Molecki / East News

Lasy Państwowe złożyły pozew przeciwko ambasadzie Rosji. Chodzi o wyjątkową nieruchomość

CZYTAJ DALEJ

"Kuchenne rewolucje" zawitały na Śląsk

"Kuchenne rewolucje", prowadzone przez Magdę Gessler, cieszą się niezmienną popularnością wśród widzów TVN. Polacy chętnie zasiadają przed telewizorami, by oglądać najsłynniejszą polską restauratorkę w akcji.

Gospodyni programu, z latami doświadczenia w branży gastronomicznej i umiejętnością zadania niezwykle ciętej riposty, niezmiennie budzi respekt wśród bohaterów show - właścicieli restauracji, które odwiedza, by poddać je swoim "rewolucjom". W ostatnim odcinku widzowie mieli okazję poznać Małgorzatę i Marka - gospodarzy małej restauracji w Czeladzi, Dobre Jadło. Magda Gessler nie była zachwycona podawanymi tam daniami oraz sposobem zarządzania miejscem.

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" postanowiła przemianować lokal na "Bistro Prosta Kuchnia" oraz wprowadzić tam poważne zmiany, zarówno w karcie dań, jak i wystroju samej restauracji.

rafał trzaskowski zarobki

Ile zarabia Rafał Trzaskowski? Mniej niż można było się spodziewać

CZYTAJ DALEJ

Przykra scena w programie

Tradycyjnie, jak w każdym odcinku "Kuchennych rewolucji", po kilku tygodniach Magda Gessler powróciła do restauracji, by zobaczyć, czy jej rady wciąż są w niej uwzględniane oraz, czy jej działania pomogły w rozwoju lokalu.

Niestety, gwiazdę czekała przykra niespodzianka. Okazało się, że pani Jola, jedna z kucharek, przygotowujących posiłki w "Bistro Prosta Kuchnia", zdecydowała się zrezygnować z pracy. Doszło do tego zaraz po wizycie Magdy Gessler.

Gospodyni "Kuchennych rewolucji" skrytykowała właścicieli restauracji za to, że doprowadzili do odejścia kobiety. Stwierdziła, że dzięki obecności w programie, kucharka nabyła konkretne umiejętności.

- Ja się bardzo dziwię, że wy puszczacie ludzi, którzy byli w czasie "Kuchennych rewolucji". Ci ludzie mają pewną wiedzę, której już następni nie będą mieli - orzekła.

Małgorzata Teodorska swoją karierę rozpoczynała jako modelka, ale wkrótce została dostrzeżona przez producentów Telewizji Polskiej, którzy zadecydowali o zatrudnieniu jej w nowym serialu. / fot. Tricolors/East News
Małgorzata Teodorska swoją karierę rozpoczynała jako modelka, ale wkrótce została dostrzeżona przez producentów Telewizji Polskiej, którzy zadecydowali o zatrudnieniu jej w nowym serialu. / fot. Tricolors/East News
Widzowie "Plebanii" szybko pokochali Irkę, rezolutną barmankę z Tulczyna. Aktorka wyróżniała się niezwykłą urodą i wszystko wskazywało na to, że to początek wielkiej kariery. Niestety, los nie uśmiechnął się do Małgorzaty Teodorskiej. / fot. Tricolors/East News
Choć aktorka wystąpiła w kilku produkcjach telewizyjnych oraz pozowała dla "Maxima" i "Playboya", ostatecznie nie udało jej się zrobić kariery w filmie. Po jakimś czasie postanowiła wycofać się z życia publicznego i poświęcić rodzinie. / fot. instagram.com/maggie_teodorska

Pamiętacie Irkę z "Plebanii"? Trudno ją dziś rozpoznać, przeszła niewiarygodną metamorfozę

Małgorzata Teodorska zachwyciła rolą Irki w "Plebanii", a później zniknęła z życia publicznego. Jak żyje i jak wygląda dziś aktorka popularnego serialu TVP?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": kto wygrał program? Wszystko już wiadomo

  • Nie żyje znany amerykański aktor Fred Ward. Zmarł parę dni temu, rzecznik wstrzymywał się z informacją

  • Matura fizyka 2022 odpowiedzi. Rozwiązania zadań z rozszerzonej fizyki

Źródło: plotek.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy zaprezentowała ciążowy brzuszek. "Wspaniały czas"

Czytaj więcej >
Marcin Miller z komplikacjami po chorobie. Zespół Boys musiał odwołać wszystkie koncerty

Gwiazdy

Marcin Miller z komplikacjami po chorobie. Zespół Boys musiał odwołać wszystkie koncerty

Czytaj więcej >
Marcin Hakiel

Gwiazdy

Marcin Hakiel nieoczekiwanie staje w obronie Katarzyny Cichopek. Kuriozalna sytuacja na Instagramie

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor mówi o swojej emeryturze. Była w szoku, gdy zobaczyła, ile wynosi.

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor mówi o swojej emeryturze. Była w szoku, gdy zobaczyła, ile wynosi

Czytaj więcej >
Wojciech Glanc

Gwiazdy

Wojciech Glanc snuje niepokojącą wizję i ostrzega szczególnie przed jednym miejscem

Czytaj więcej >
Małżeństwo Piotra Kraśki stoi pod znakiem zapytania? Media donoszą o kryzysie

Gwiazdy

Małżeństwo Piotra Kraśki stoi pod znakiem zapytania?

Czytaj więcej >