Goniec.pl
Doda

Pawel Wodzynski/East News

Występy Dody w Polsacie zagrożone? Piosenkarka zabrała głos, padły odważne słowa

16 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Doda może mieć problem z występami w telewizji? Piosenkarka została zapytana o to, czy przejście nieprzepadającego za nią Edwarda Miszczaka z TVN do Polsatu nie ograniczy jej obecności w stacji.

Choć Doda nie budzi dziś już takich kontrowersji, jak jeszcze kilka lat temu, niektóre z telewizji nie chcą, by pokazywała się na ich antenie. Czy Polsat będzie kolejną stacją, która "ocenzuruje" piosenkarkę?

Doda Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski opowiedział o swojej relacji z Dodą. Gwiazda nie wytrzymała, wszystko szło na żywo

CZYTAJ DALEJ

Doda na cenzurowanym?

Choć dziś może wydawać się to zadziwiające, pierwsze kroki Dody w show-biznesie budziły ogromne kontrowersje. W przeciwieństwie do innych polskich gwiazd pop, wokalistka stawiała na odważny wizerunek - w wywiadach udzielała bardzo bezpośrednich wypowiedzi, łamała tabu, rozbierała się dla popularnych magazynów.

Dziś wizerunek liderki Virgin nie wydaje się być niestosownym, czy mogącym budzić jakiekolwiek obiekcje. Mimo to nie we wszystkich telewizjach wokalistka jest mile widziana, choć powody takiej sytuacji niekoniecznie wiążą się z jej image'em.

Od jakiegoś czasu Doda nie pojawia się w TVP. Jak tłumaczyła w jednym z wywiadów, żona Jacka Kurskiego nie przepada za jej twórczością, możemy więc zapomnieć o jej występach, chociażby na festiwalu w Opolu.

Nie lepsze nastawienie wobec artystki panuje w TVN-ie, gdzie gwiazda podpadła Agnieszce Woźniak-Starak. Nadmierną sympatią nie darzył wokalistki również Edward Miszczak, w związku z czym w ostatnich latach mówiło się o nieoficjalnym zakazie występowania artystki na imprezach organizowanych przez stację.

Doda

Doda reprezentantką Polski na OGAE Song Contest. Gwiazda wbiła szpilę Jackowi Kurskiemu

CZYTAJ DALEJ

Polsat ograniczy występy Dody?

Od niedawna mówi się o tym, że Edward Miszczak po odejściu z TVN-u planuje rozpocząć przygodę z Polsatem. Nic dziwnego, że fanów Dody zaniepokoiły te informacje i wywołały dziesiątki pytań.

Podczas wielkiego koncertu 25-lecia zespołu Ich Troje, organizowanego przez Polsat, piosenkarka pojawiła się na scenie. Była to dobra okazja dla dziennikarzy, by zapytać, co o "banie" w stacji sądzi sama gwiazda. W rozmowie z Pomponikiem artystka uspokoiła jednak fanów.

- Ja myślę, że bany to sobie raczej nie przeskakują i Polsat jest na tyle konsekwentny i na tyle stabilny emocjonalnie, że się nie ugina pod prywatnymi animozjami innych członków telewizyjnych platform i stacji - powiedziała Doda.

Jak dodała, bardzo ufa dyrektor programowej Polsatu Ninie Terentiew, ponieważ ta wielokrotnie wyciągała do niej pomocną dłoń. Wierzy, że w stacji swoją niszę odnajdzie nie tylko ona sama, ale i Edward Miszczak.

Goniec.pl

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Dom piosenkarki zaskakuje wnętrzami, sypialnia robi wrażenie

Agnieszka Chylińska nie należy do osób, które chwalą się swoim życiem prywatnym. Choć prowadzi popularnego Instagrama, raczej nie pokazuje tam za dużo o swojej rodzinie, związkach, czy jak wygląda jej życie na co dzień. Jednak w czasie pandemii zaczęła nagrywać jak opowiada bajki dla dzieci w swoim domu, podczas tych nagrań pokazała co nieco ze swojego wnętrza. Jej styl jest bardzo ciekawy, z pewnością nie należy do typowych polskich domów.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk zostawił ogromny majątek Sąd przychylił się do prośby wdowy po artyście. To jej pierwsze zwycięstwo

Gwiazdy

Sąd przychylił się do wniosku Ewy Krawczyk. To jej pierwsze zwycięstwo nad Krawczykiem juniorem

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Diletta Leotta zaliczyła wpadkę we włoskim programie rozrywkowym. Dziennikarka wywinęła kozła na wizji

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube / NBS News, Facebook @Muzeum Auschwitz

Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger wpisał się do księgi muzeum w Oświęcimiu. Słowa wzbudziły spore kontrowersje

Czytaj więcej >
Chłopaki do wzięcia - nowy sezon od 2 października. Poznajcie nowych bohaterów
(fot. Polsat Play)

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Nowi bohaterowie w nowym sezonie. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >
Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily

Gwiazdy

Karol III pojawi się na nowych monetach w Wielkiej Brytanii. Pokazano pierwsze zdjęcia

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, tvp.vod.pl

Gwiazdy

„Pytanie na śniadanie”. Potężna wpadka na planie programu. Łukasz Nowicki został uderzony przez kolegę

Czytaj więcej >