Goniec.pl
kinga-duda-wycieklo-nagranie

East New Jakub Kaminski

Wyciekło nagranie Kingi Dudy ze szkoły. W sieci pojawiły się niesmaczne komentarze

22 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Na platformie YouTube niespodziewanie pojawiło się nagranie z Kingą Dudą. Na jaw wyszła kabaretowa natura córki prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Parodia jednej z krakowskich nauczycielek, którą prawniczka pokazała na scenie, zaskoczyła wielu internautów. Jednak pod materiałem wideo znalazły się również oburzające i niesmaczne komentarze.

Jeden z internautów za pośrednictwem YouTube pokazał nagranie, którego główną bohaterką jest Kinga Duda. Córka pary prezydenckiej przebrana w strój wieczorowy wystąpiła na scenie i przedstawiła parodię jednej z nauczycielek. Wówczas była uczennicą krakowskiego liceum.

jaroslaw-kaczynski-ma-problem

Jarosław Kaczyński musi przejść operację. Nie może zwlekać, ale ma obawy

CZYTAJ DALEJ

W takiej roli Kingę Dudę oglądali jedynie dawni koledzy i koleżanki z klas. Zgodnie ze szkolną tradycją córka pary prezydenckiej wzięła udział w specjalnej szopce, podczas której jednym z punktów jest parodiowanie pedagogów. Po latach materiał wideo otrzymał drugie życie i zwrócił uwagę internautów. Nie wszyscy jednak skupili się na talencie dziewczyny. Pojawiły się niesmaczne komentarze dotyczące jej nóg i figury.

Kabaret Kingi Dudy

Widok Kingi Dudy, która ubrała się w obcisłą czarną sukienkę oraz nałożyła różowe boa, mógł zaskoczyć mnóstwo widzów. Materiał wideo, który udostępnił na platformie YouTube jeden z internautów, osiągnął już ponad milion wyświetleń. Publiczność, która oglądała ten występ na żywo, padała ze śmiechu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Spektakl parodii nauczycieli zorganizowany został w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie. Do tej szkoły trafiła córka pary prezydenckiej. Placówka była potocznie nazywana Nowodworkiem. Do jej tradycji należała tzw. Szopka Nowodworska.

Podczas zabaw uczniowie przebierali się za nauczycieli i prezentowali ich parodie. Udział w tej szopce przypadł także córce Andrzeja Dudy. Publiczności bardzo spodobał się występ Kingi Dudy. Widzowie wiwatowali i wybuchali śmiechem. Znacznej części internautów kreacja ówczesnej licealistki także zainteresowała – szczególnie ze względu na dystans i kabaretową otoczkę.

Jednak pod nagraniem pojawiły się też komentarze, które zasługują na potępienie. Część internautów skupiła się na rozpisywaniu się na temat nóg córki pary prezydenckiej, jej figury, a nawet jej bieliźnie, zapominając najwyraźniej, że takie zachowanie jest nie na miejscu.

- No poczucie humoru nie powala... Tyle dobrze, że majtki pokazała parę razy - brzmiał jeden z gorszych komentarzy.

Kinga Duda była dobrą uczennicą

Zanim Kinga Duda trafiła do słynnego liceum w Krakowie, uczyła się w Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza. Obiekt należał wówczas do najbardziej prestiżowych i najlepszych placówek edukacyjnych wśród gimnazjów w całym mieście. Tam również radziła sobie świetnie.

Na temat córki prezydenta Rzeczypospolitej wypowiedziała się dyrektor szkoły. Potwierdziła, że Kinga Duda nie tylko bardzo dobrze się uczyła, ale nie miała też problemów z nawiązywaniem kontaktów z innymi podopiecznymi.

– Była znakomitą uczennicą, świetna dziewczyna. Była bardzo lubiana i myślę, że źle jej w naszym gimnazjum nie było – powiedziała dyrektor na łamach portalu Super Express.

Tylko 1 na 10 osób odpowie na wszystkie pytania. Jeśli ci się uda, jesteś geniuszem

Pytanie 1 z 6

Kto był pierwszym królem Polski?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Postawiono pomnik na grobie Pawła Królikowskiego. Pojawił się też napis

  • Miała uporczywy kaszel, zrobiła prześwietlenie. Jej serce było po drugiej stronie

  • Pomóc nie mógł nawet helikopter LPR. Nie żyje 6-letnie dziecko, rodzice byli bezradni

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express

Podobne artykuły

Grób Andrzeja Strzeleckiego

Gwiazdy

Zakończono remont grobu Andrzeja Strzeleckiego. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Internauci skrytykowali zdjęcie Katarzyny Cichopek. Twierdzą, że promuje "patodeweloperkę"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Gozdyra boi się o swoje bezpieczeństwo. Otrzymała groźbę, sprawa zgłoszona policji

Czytaj więcej >
Jolanta Kwaśniewska

Gwiazdy

Jolanta Kwaśniewska jest zachwycona teściami swojej córki. „Dla nich wartości rodzinne są najważniejsze”

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Dziennikarze Wirtualnej Polski są rozczarowani restauracją po rewolucjach Magdy Gessler

Czytaj więcej >
Klan

Gwiazdy

Twórcy „Klanu” po 24 latach zmieniają czołówkę serialu. Widzowie nie usłyszą już Ryszarda Rynkowskiego

Czytaj więcej >