Goniec.pl
Canva/KrisCole

Canva/KrisCole

Panna młoda wykonała odważny taniec na weselu. Nagranie podbija sieć

29 Lipca 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Polacy często bywają na weselach. I tych eleganckich, zorganizowanych ze smakiem w renomowanych restauracjach i tych wiejskich, na których dekoracja ogranicza się do kolorowej bibuły i kiczowatej lalki na samochodzie. Kto z Was myśli, że widział już wszystko, „niech pierwszy rzuci kamieniem”.

panna młoda

Panny młode opowiedziały, co słyszały podczas nauk przedmałżeńskich. "Średniowiecze"

CZYTAJ DALEJ

Wulgarny taniec panny młodej podczas wesela

To, co postanowiła zrobić świeżo upieczona małżonka z pewnością należy do widoków, które na długo zapadną w pamięci. Filmik, który za pośrednictwem TikToka opublikowała użytkowniczka o nicku Maribelmorianog, zgromadził już wirtualną widownię z całego świata. Wideo zdobyło już ponad 3 miliony wyświetleń i trafiło również do polskiego Internetu.

Kobieta, która postanowiła zatańczyć podczas własnego wesela, liczyła na poklask pana młodego i zaproszonych gości. Jak można dowiedzieć się z jej profilu, na co dzień pracuje w Barcelonie jako choreografka tańca i tancerka.

Nie dziwi więc chęć uraczenia zaproszonych weselników pierwszym tańcem. Zazwyczaj to kilka spokojnych obrotów młodych małżonków, mnóstwo widowiskowych pocałunków i romantyczna atmosfera, która na sam początek uroczystości ma wprawić gości w miłosny nastrój.

Tym razem było inaczej. Panna młoda nie baczyła na obecność dzieci i wszelkich seniorek, babć, ciotek, wujaszków i postronnych pracowników restauracji. Postanowiła, dla swojego nowego męża, zatańczyć wyuzdany i pełen jednoznacznie dwuznacznych pozycji, wypięć i gestów taniec.

panna młoda

fot. Tiktok @Maribelmorianog

panna młoda

fot. Instagram @Maribelmorianog

Tancerka wielokrotnie prężyła na parkiecie wszystkie swoje walory i - przyznajemy - nie pozostawiła dużo miejsca dla wyobraźni. Pan młody (chociaż zdawałoby się, że nie powinien być zachwycony otwartością żony) siedział uśmiechnięty od ucha do ucha. Może również „zapomniał”, że wokół nich znajdują się rodzina i przyjaciele?

Weselnicy byli w szoku. Po wyzywającym pokazie do młodej kobiety dołączyły dwie kolejne i również wykonały performance bazujący na erotycznych skojarzeniach. To jednak nie było aż tak bezwstydnie, jak solowy występ Maribelmorianog.

@maribelmorianog Quereis ver que paso después del baile de las chicas? 🤭😍 #dance #wedding #foryou #parti #love #husbandwife #dancers #women #fyp #happy@judithendje @saandraflor ♬ sonido original - Maribel

Rozochocony pan młody także wystąpił na parkiecie. Choć występem żony był zaskoczony, druga część, czyli ich wspólny taniec, była już zaplanowana. A już myśleliśmy, że wspólnie z żoną dadzą kolejny, mocny pokaz dla publiki i przejdą do kolejnego kroku... Wówczas wywarliby jeszcze większe wrażenie!

@maribelmorianog El novio también se animo a bailar a pesar de no ser Bailarin 😍 👏🏽🙌🏽 #proud #happy #dance #wedding #love #couple #husbandwife #fyp #viral ♬ sonido original - Maribel

Reakcje internautów

Weselny układ taneczny znalazł się w ogniu krytyki internautów. Na przedstawieniu panny młodej nie zostawili suchej nitki.

- Uważam, że takie występy to raczej nie na weselu wśród mam, teściowej, ciotek i babci – pisali internauci.

- Chyba imprezy pomyliła – drwili.

- Lepiej to tak w nocy po ślubie dla męża samego – doradzali następni z komentujących.

- Dlatego wesele to nie jest miejsce dla dzieci – kwitowali.

I nam się wydaje, że tak intymne pokazy powinny pozostać w sferze prywatnej młodego małżeństwa. Zdaje się, że w Katalonii, gdzie kilka dni temu odbyło się wesele, mieli inne zdanie. Ludzie mieszkający na południu Europy mają skłonności do bardziej swobodnego stylu bycia. Czy atrakcyjna żona występująca na wideo zachowała się wulgarnie? Czy takie śmiałe i odważne ewenementy to przesada? Odpowiedzi na te pytania wydają się oczywiste.

fot. Instagram @agakaczor

Królewskie rozpasanie na 3. urodzinach córki Agnieszki Kaczorowskiej. Bożenka z "Klanu" ma gest

Córka Agnieszki Kaczorowskiej ma już 3 lata. Szczęśliwi rodzice zorganizowali dla niej niezapomnianą imprezę z mnóstwem atrakcji.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Jacek Rozenek w „Pytaniu na śniadanie”. Opowiedział o koszmarze, który przeżył

  • Jacek Rozenek wini służbę zdrowia za swój udar? Nieprawdopodobne wyznanie

  • Małgorzata Rozenek odpowiada na krytykę internautów. Zarzucono jej znęcanie się nad zwierzętami

Źródło: Fakt

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Pixabay.com Istvan Kis

Lifestyle

Spowiedź przedślubna potrafi być prawdziwym horrorem. Niektóre z historii jeżą włos na głowie

Czytaj więcej >
Lubelskie: Ksiądz oszukany metodą "na policjanta". W ręce złodziei wpadło ponad 200 tys. złotych

Lifestyle

Pielgrzymka suspendowanego księdza. Kolejny zaskakujący incydent na trasie do Gietrzwałdu

Czytaj więcej >
Twitter/Ruch Ośmiu Gwiazd

Lifestyle

Walki o olej w Inowrocławiu. Klienci wyrywali go sobie z rąk, jest nagranie

Czytaj więcej >

Lifestyle

Lekarz zamarł podczas USG. Przeraził się, gdy zobaczył dziecko. Nietypowe zdjęcie obiegło sieć

Czytaj więcej >
Goniec

Lifestyle

Lidl obniża ceny popularnych produktów. Można dostać zwrot pieniędzy

Czytaj więcej >
Biedronka z atrakcyjnymi promocjami
Iberion

Lifestyle

Biedronka przygotowała atrakcyjną ofertę dla klientów. Obowiązuje od poniedziałku

Czytaj więcej >