Goniec.pl
Jury Tańca z gwiazdami: Andrzej Piaseczny, Ilona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski
(fot. Polsat)

(fot. Polsat)

Wspomnienia i retrospekcje w "Tańcu z gwiazdami" z okazji 30-lecia Polsatu. W studiu pojawią się wyjątkowi goście

23 Września 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

Udostępnij:

Tematem przewodnim najbliższego odcinka "Tańca z gwiazdami" będzie 30-lecie Telewizji Polsat! Widzowie będą mieli okazję przypomnieć sobie najbardziej uwielbiane programy i seriale m.in. "Ido"l, "Must Be The Music", "Na każdy Temat", "Idź na całość", "Świat według Kiepskich", "Rodzina Zastępcza" czy "Miodowe Lata"!

"Taniec z gwiazdami" i 30-lecie Polsatu

Oczywiście w tym świętowaniu nie może zabraknąć tańca! Pary zatańczą do najbardziej kultowych motywów muzycznych! Zobaczymy wszystkich uczestników w maratonie Jive’a – zagra i zaśpiewa zespół Big Cyc („Świat według Kiepskich”). Zaśpiewają też Alicja Janosz (zwyciężczyni pierwszej edycji programy Idol). Do jej interpretacji utworu „One Day in Your Life” tango zatańczy para numer 9 Wiesław Nowobilski i Jana Lesar. Para numer 3 Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz zatańczą swing do utworu „Radio Hallo” Lolka z zespołu Enej (zwycięzca pierwszej edycji Must be the Music). Stefano Terrazzino (zwycięzca trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo) zaśpiewa „Jesienne Róże” i będzie to tło do foxtrota w wykonaniu pary numer 10 Jacka Jelonka i Michała Danilczuka. Do kultowej piosenki „Adam i Ewa” Budki Suflera z serialu pod tym samym tytułem, taniec współczesny  zatańczy para numer 6 Michał Mikołajczak i Julia Suryś. Pozostałe pary zatańczą do ulubionych piosenek wybranych przez nasze zaproszone Gwiazdy m.in. Dorotę Gawryluk z Polsat News. Jakie to będą utwory? Kto jeszcze będzie je wybierał? Dowiemy się już w ten poniedziałek, o 20:05 w Polsacie!

"Taniec z gwiazdami" - goście specjalni

W studiu pojawi się także wielu gości od lat związanych ze stacją m.in. Maciej Rock (Idol, Must be the Music), będzie współprowadzącym show. Mariusz Szczygieł  (Na każdy Temat), znowu, po latach wyląduje na dachu Polsatu! Zygmunt Chajzer (Idź na całość), w programie będzie szukał… kota. Na widowni zasiądą także Misheel Jargalsaikhan i Monika Mrozowska (Rodzina Zastępcza) i wielu innych!

Ale to nie koniec atrakcji! W premierowym skeczu o tańcu zaprezentują się Adrianna Borek, Dominika Najdek oraz Agnieszka Litwin, uczestniczka 13. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, która niestety pożegnała się z programem w czwartym odcinku. To będzie wyjątkowy wieczór! Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, 26 września, poniedziałek godzina 20:05.

Oto zdjęcia z 3. odcinka "Tańca z gwiazdami"
(fot. Polsat)

Pierwsze 40 punktów i hity Krzysztofa Krawczyka. Mamy zdjęcia z 3. odcinka "Tańca z gwiazdami"

W trzecim odcinku trzynastej edycji „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” pary tańczyły do największych przebojów Krzysztofa Krawczyka. Z programu odpadli Maja Włoszczowska i Roman Osadichiy. Na widowni zasiedli żona piosenkarza Ewa Krawczyk i jego długoletni przyjaciel i menadżer Andrzej Kosmala. Pary wyszły na parkiet w rytm jednego z najbardziej lubianych hitów Krawczyka „Parostatek”. „Śpiewam przede wszystkim do tańca, śpiewam muzykę taneczną”, cytował piosenkarza Andrzej Kosmala.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: materiały prasowe

Karolina KruszewskaAutor

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: karolina.kruszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk zostawił ogromny majątek Sąd przychylił się do prośby wdowy po artyście. To jej pierwsze zwycięstwo

Gwiazdy

Sąd przychylił się do wniosku Ewy Krawczyk. To jej pierwsze zwycięstwo nad Krawczykiem juniorem

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Diletta Leotta zaliczyła wpadkę we włoskim programie rozrywkowym. Dziennikarka wywinęła kozła na wizji

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube / NBS News, Facebook @Muzeum Auschwitz

Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger wpisał się do księgi muzeum w Oświęcimiu. Słowa wzbudziły spore kontrowersje

Czytaj więcej >
Chłopaki do wzięcia - nowy sezon od 2 października. Poznajcie nowych bohaterów
(fot. Polsat Play)

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Nowi bohaterowie w nowym sezonie. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >
Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily

Gwiazdy

Karol III pojawi się na nowych monetach w Wielkiej Brytanii. Pokazano pierwsze zdjęcia

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, tvp.vod.pl

Gwiazdy

„Pytanie na śniadanie”. Potężna wpadka na planie programu. Łukasz Nowicki został uderzony przez kolegę

Czytaj więcej >