Goniec.pl
taniec z gwiazdami

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"/Polsat/19.09.2022

"Taniec z gwiazdami". Kolejna para rozstała się z programem. Wzruszające pożegnanie

19 Września 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Czwarty odcinek "Tańca z gwiazdami" dobiegł końca, co oznacza, że pożegnaliśmy się z kolejną parą. Z programem pożegnali się Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło.

To był niezwykły odcinek "Tańca z gwiazdami", pełen radości i pozytywnej energii. Niestety, w związku z formułą show, nie wszyscy mogą bawić się dalej.

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka szczerze o samotnym macierzyństwie. "Staram się nie poddawać i nie myśleć"

CZYTAJ DALEJ

"Taniec z gwiazdami". Żegnamy kolejną parę

"Taniec z gwiazdami", tak jak w przypadku każdej edycji, budzi ogromne emocje. Nic nie zmieniło się w trzynastej odsłonie show, ba - wydaje się, jakby gorących wrażeń było coraz więcej.

W pierwszym odcinku nieoczekiwanie pożegnaliśmy się z Łukaszem Płoszajskim i Wiktorią Omyłą. Wkrótce ich śladem poszli Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska. Tydzień temu widzowie zadecydowali, że z programem muszą pożegnać się też Maja Włoszczowska i Roman Osadichiy.

Choć poniedziałkowy odcinek obfitował w niezwykłe występy, również i tym razem jedna z par musiała zejść z parkietu niepocieszona. Krzysztof Ibisz zdecydował, że nie będzie długo trzymał widowni w niepewności.

Od razu po przerwie reklamowej poinformował, że z "Tańcem z gwiazdami" pożegnać muszą się Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło.

"Życie na kredycie"

"Życie na kredycie". Oto bohaterowie nowego programu TTV. Będzie hit?

CZYTAJ DALEJ

Ważne słowa na zakończenie "Tańca z gwiazdami"

Krzysztof Ibisz zaznaczył, że nikt nie spodziewał się tego, że to właśnie Agnieszka Litwin będzie musiała rozstać się z "Tańcem z gwiazdami". Dodał, że wraz z Dominikiem Rudnickim-Sipajło wprowadziła wiele uśmiechu do programu.

- Chciałam podziękować bardzo za zaproszenie, ja przychodząc tutaj wygrałam. Wygrałam drugie życie i to była dla mnie nagroda - udział w tym programie. To taka wisienka na torcie po tym wszystkim co przeszłam - wyznała aktorka nie kryjąc wzruszenia w swojej ostatniej przemowie.

W październiku ubiegłego roku u Agnieszki Litwin zdiagnozowano raka piersi. Gwiazda przeszła specjalistyczne leczenie oraz poddała się poważnej operacji. W kwietniu artystka powróciła na scenę, a wkrótce później zawitała do "Tańca z gwiazdami".

Na zakończenie aktorka życzyła wszystkim pozostałym uczestnikom programu powodzenia i zaapelowała zarówno do nich jak i do widzów mówiąc: "Badajcie się!"

Za tydzień w "Tańcu z gwiazdami" o Kryształową Kulę wciąż walczyć będą Karolina Pisarek, Natalia Janoszek, Ilona Krawczyńska, Jacek Jelonek, Jamala, Wiesław Nowobilski i Michał Mikołajczak.

ARTUR BARBAROWSKI/East News

Schizofrenia, depresja i bezradność - fani nie mieli pojęcia, co przeżyła Irena Jarocka. Jej grób mówi wszystko

Irena Jarocka była jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, której przeboje na zawsze zapisały się w historii polskiej piosenki. Wspominamy jej bogatą karierę i burzliwy życiorys - niewielu nucących utwory artystki zdaje sobie sprawę, przez jak poważne problemy przeszła. Związek ze schizofrenikiem, depresja, próba samobójcza - to tylko kilka z zapisów w jej bujnej biografii.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Pixabay/Henryk Niestrój

Gwiazdy

Christine McVie nie żyje. Wokalistka zespołu Fleetwood Mac miała 79 lat

Czytaj więcej >
Dziś w tv wielki test dla fanów sportu, rozrywka i dobre kino. Co jeszcze obejrzeć w czwartek?

Gwiazdy

Dziś w tv mecz Chorwacja-Belgia, nowe losy niesfornej Bridget Jones i zachwycający hit z Cher. Co obejrzeć w czwartek?

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski "bawią się" w ekspertów od medialnych związków na antenie TVP

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek dostanie rozwód kościelny jak Kurski? Przyjaciółka zdradziła jej plany

Czytaj więcej >
Magda Gessler ma na rynku poważną konkurencję. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Magda Gessler ma powody do niepokoju. Anna Korcz oferuje potrawy wigilijne w znacznie niższej cenie

Czytaj więcej >
Robert Lewandowski może liczyć na wsparcie mamy, która kibicuje mu w Katarze. Fot. Ding Xu/Xinhua News/East News; Facebook.com/iwona.lewandowska.10

Gwiazdy

Mama Roberta Lewandowskiego spotyka się ze znanym artystą. Kim jest jej ukochany?

Czytaj więcej >
Ivan Komarenko postanowił pozostać w Polsce. Fot. instagram.com/ivankomarenko

Gwiazdy

Ivan Komarenko szykuje się do świąt. Internauci nie kryją oburzenia

Czytaj więcej >