Goniec.pl
Wpadka komentatorów podczas meczu Hurkacza

Marek BAZAK/East News

Wpadka w Eurosporcie. Komentatorzy nie wiedzieli, że są na wizji

5 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Życie komentatora sportowego nie jest łatwe. Oprócz zdolności erudycyjnych i ogromnej sportowej wiedzy trzeba mieć także doskonały refleks i orientować się w tym, co dzieje się dookoła. Przekonali się o tym dziennikarze Eurosportu, którzy przez przypadek wypowiedzieli na wizji kilka słów za dużo.

Sportowe wydarzenia to dla kibiców wielkie emocje, które udzielają się także komentatorom sportowym. Chyba każdy z nich ma na swoim koncie jakąś mniejszą lub wiekszą wpadkę, związaną z praca pod presją czasu i warunkami telewizji na żywo. Ostatnio niemiły incydent zaliczyli znani z Eurosportu Witold Domański i Lech Sidor, komentujący mecze tenisowe.

Tomasz Karolak

W Opolu Tomasz Karolak zabawiał publiczność żartami. Wielu się nie spodobały

CZYTAJ DALEJ

Ostra wymiana zdań na wizji

Domański i Sidor mieli w czwartek przyjemność towarzyszyć widzom podczas oglądania meczu Huberta Hurkacza z Andreasem Seppim w wielkoszlemowym US Open. Zanim jednak rozgrywka rozpoczęła się na dobre, fani tenisa mogli usłyszeć trochę telewizyjnej kuchni, o czym komentatorzy chcieliby chyba jak najszybciej zapomnieć.

Między Domańskim i Sidorem doszło do ostrej wymiany zdań. Panowie byli widocznie rozdrażnieni sytuacją, w jakiej zostali postawieni. Jak można wywnioskować z rozmowy, tuż przed meczem doszło do zmian w pokoju komentatorów, co nie spodobało się Domańskiemu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Oni zaraz zaczną grać. To ja nie wiem... Skoordynujcie to jakoś do k... nędzy - powiedział rozzłoszczony dziennikarz. Po chwili zaś usłyszeć można było nakładający się na niego głos Marka Furjana, który zapraszał na oczekiwany mecz.

Na tym jednak nie koniec. Sytuacja trwała kilkadziesiąt minut, a w krótkiej przerwie między poszczególnymi gemami popisał się Lech Sidor. Komentator najwyraźniej nie zorientował się, podobnie jak kolega, że jego słowa słyszą widzowie i zaczął wypowiadać opinie o swoim współpracowniku.

- Wiesz, to jest taki służbista. Jak się kiedyś zamieniłem, bo mi nie pasowało, to wyskoczył do mnie z japą - można było usłyszeć z ust Sidora.

To nie pierwszy raz

Podobną wpadkę zaliczył w tym roku również komentator Eurosportu, Karol Stopa, który także komentował mecz tenisowy. Dziennikarz nie wiedział, że ma włączony mikrofon i w czasie przerwy w gemach użył kilku niecenzuralnych słów. Oczywiście, zarówno stacja jak i sam Stopa szybko przeprosili telewidzów i mają nadzieję, że taka wpadka już nigdy się im nie powtórzy.

Pamiętasz największe afery PiS? Przy siódmym pytaniu trudno uwierzyć, że politycy mogą być aż tak bezczelni

Pytanie 1 z 7

Ile Jacek Sasin wydał z publicznych pieniędzy na wybory kopertowe, które się nie odbyły?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: se.pl

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Robert Makłowicz porównał Jarosława Kaczyńskiego do potrawy kuchni polskiej

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zenek Martyniuk zagra samego siebie w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ola Kwaśniewska czuła się samotna. Kiepsko znosiła prezydenturę ojca

Czytaj więcej >
Teresa Lipowska

Gwiazdy

Teresa Lipowska tęskni za mężem. Duchowo zapewnia go, że niedługo do niego dołączy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marta Manowska popłakała się, czytając list do rolnika od jednej z kandydatek

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Siostrzenica premiera to gwiazda telewizji. Wcześniej zmieniła nazwisko, odpowiedziała na spekulacje

Czytaj więcej >