Goniec.pl
Marcin Miller teraz ujawnił

East News TRICOLORS

Pracownik banku nie chciał dać kredytu Marcinowi Millerowi

8 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Tak szczerego wywiadu Marcin Miller dawno nie udzielił. Lider zespołu Boys w rozmowie z mediami postanowił otwarcie opowiedzieć o fali hejtu, jaka wylała się na niego po pojawieniu się w programie "Szansa na sukces". Gwiazda disco polo poruszyła też temat ogromnego spadku dochodów, polityki oraz rodziny.

Pieniądze, polityka i sława – Marcin Miller w obszernym wywiadzie poruszył wszelkie tematy, które często drażnią Polaków. Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy disco polo przyznał, że od momentu wybuchu pandemii koronawirusa, jego świat mocno się zmienił. Nie wszystkie wydarzenia były miłe.

Zaczęło się od pojawienia się Marcina Millera z zespołem Boys w „Szansie na sukces”. Na reakcję internautów, która była bardzo surowa, nie trzeba było długo czekać. Oberwało się zarówno piosenkarzowi, jak i programowi Telewizji Polskiej. Wiele osób stwierdziło, że disco polo to znak, że poziom talent show spada na samo dno.

Marcin Miller udziela szczerego wywiadu

W rozmowie z dziennikarzami portalu Fakt Marcin Miller nie dał się ponieść emocjom i unikał gorzkich komentarzy. Gwiazda disco polo zauważyła, że jego muzyka nie musi się wszystkim podobać, natomiast dorobku i wielu nagród – w tym złotych i platynowych płyt – nikt mu już nie odbierze.

Lider zespołu Boys dodał, że nie jest od ocenienia, czy muzyka disco polo powinna znaleźć się w programie „Szansa na sukces”, ale nie zamierzał rezygnować z udziału tylko po to, by zadowolić hejterów, ponieważ ci najprawdopodobniej znaleźliby inny powód do niezadowolenia.

[EMBED-243]

Wokalista zauważył też, że osoby, które w pogardliwy sposób wypowiadają się na temat jego muzyki, tak naprawdę nie uderzają w niego, tylko w fanów zespołu Boys, a tych nie brakuje. Odniósł się do samego występu w Telewizji Polskiej, która w ostatnim czasie często jest krytykowana.

Marcin Miller podkreślił, że część krytyki spadła na niego z powodu współpracy z Telewizją Polską, która teraz kojarzona jest przede wszystkim z partią Prawa i Sprawiedliwości. Jednak lider zespołu Boys pojawia się też w Polsacie, TV4 oraz TV6. Gwiazda zaznaczyła, że korzysta też z zaproszeń TVN, co ma udowadniać, że jest apolityczny.

Hejterzy nie przeszkadzają Marcinowi Millerowi

Choć w ostatnim czasie hejt na Marcina Millera przybrał na sile, gwiazda disco polo przyznała, że się nie przejmuje. Piosenkarz oświadczył, że wspomina występ w „Szansie na sukces” bardzo dobrze i cieszy się, że przyjął zaproszenie.

Wokalisto otwarcie opowiedział też o swoich problemach finansowych. Z relacji gwiazdy wynika, że w ostatnim roku jego dochody spadły o 70 procent. Dodał jednak, że może liczyć na pomoc ze strony banków.

Na koniec lider zespołu Boys przyznał, że dzięki pandemii ma więcej czasu na zajmowanie się swoim 2,5-letnim wnukiem. Kontakt z maluchem sprawia mu ogromną przyjemność.

  • Zenek Martyniuk w żałobie. Stracił teściową

  • Ministerstwo zdrowia potwierdziło pierwszy przywilej dla zaszczepionych

  • Widz obraził dziennikarzy TVP Info

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >