Goniec.pl
Nowy prowadzący w "Mam Talent"

youtube.com TVN Talent Show

Wiadomo, kto zastąpi Szymona Hołownię w "Mam Talent"

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Marcin Prokop i Szymon Hołownia tworzyli w programie "Mam Talent" wyjątkowo dobrany duet prowadzących. Teraz ogłoszono, kto zastąpi na planie produkcji Hołownię, który zrezygnował z dalszej współpracy ze stacją TVN. Fani show są zaskoczeni, bowiem miejsce dziennikarza zajmie popularny komik, Michał Kempa.

Marcin Prokop poprowadzi kolejną edycję programu „Mam Talent” wraz z Michałem Kempą, popularnym stand-uperem i komikiem. Gwiazdor znany jest telewidzom m.in. z anteny TVN 24, gdzie współprowadzi program „Szkło kontaktowe”. 

Michał Kempa zastąpi Szymona Hołownię w „Mam Talent”

Odejście Szymona Hołownii z „Mam Talent” było ogromnym ciosem dla fanów show. Widzowie długo zastanawiali się, kto zajmie jego miejsce u boku Marcina prokopa, z którym przez wiele lat tworzył niezwykle lubiany duet prezenterski.

Okazuje się, że produkcja programu podjęła już decyzję w tej sprawie, a nowym współprowadzącym popularnego talent show zostanie Michał Kempa. Popularny komik jest już znany widzom stacji TVN z anteny TVN 24, gdzie od jakiegoś czasu współprowadzi program „Szkło kontaktowe”.

- Trochę śmieszkuję. Trochę jeżdżę na rowerze. Trochę żyję, trochę czekam. Okazjonalnie: tanie celebryctwo - tak przedstawia się komik na swoim profilu Instagramowym.

[EMBED-243]

W 2010 roku Michał Kempa wygrał program „Stand up. Zabij mnie śmiechem”. Później stand-uper prowadził m.in. „Comedy Club” na antenie stacji Comedy Central. Komik prowadzi również poranne programy radiowe w stacji Rock Radio oraz newonce.radio.

Nowy prowadzący „Mam Talent” urodził się w Bielsku-Białej. Później przeniósł się do Warszawy, gdzie ukończył studia prawnicze. W wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” satyryk przyznał, że z początku próbował łączyć zawód prawnika i komika. Z czasem jednak zrozumiał, że to dwie zupełnie różne drogi i postanowił zawodowo związać się ze sceną.

- Miałem w głowie kuriozalny plan, że będę jedynym na świecie adwokatem i komikiem jednocześnie - wyznał Kempa.

Widzowie „Mam Talent” już nie mogą doczekać się duetu Kempa-Prokop, który poprowadzi 13. edycję programu. Nie liczą już na powrót Szymona Hołownii, który porzucił karierę telewizyjną i zaangażował się w politykę.

W zeszłym roku Szymon Hołownia wystartował w wyborach prezydenckich, a następnie powołał do życia ruch społeczny o nazwie Polska 2050. W marcu tego roku powstała również związana z nim partia polityczna.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Plotek

Podobne artykuły

Grób Andrzeja Strzeleckiego

Gwiazdy

Zakończono remont grobu Andrzeja Strzeleckiego. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Internauci skrytykowali zdjęcie Katarzyny Cichopek. Twierdzą, że promuje "patodeweloperkę"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Gozdyra boi się o swoje bezpieczeństwo. Otrzymała groźbę, sprawa zgłoszona policji

Czytaj więcej >
Jolanta Kwaśniewska

Gwiazdy

Jolanta Kwaśniewska jest zachwycona teściami swojej córki. „Dla nich wartości rodzinne są najważniejsze”

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Dziennikarze Wirtualnej Polski są rozczarowani restauracją po rewolucjach Magdy Gessler

Czytaj więcej >
Klan

Gwiazdy

Twórcy „Klanu” po 24 latach zmieniają czołówkę serialu. Widzowie nie usłyszą już Ryszarda Rynkowskiego

Czytaj więcej >