Goniec.pl
Dorota Wellman

MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Dorota Wellman skrytykowała gwiazdy polskiego show-biznesu

19 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Dorota Wellman wywołała ostatnio ogromną burzę krytykując gwiazdy show-biznesu za relacjonowanie swojego życia w mediach społecznościowych. Urażone celebrytki postanowiły odpowiedzieć dziennikarce, zarzucając jej, że sama niepotrzebnie gwiazdorzy.

W ostatnim felietonie Dorota Wellman stanowczo wypowiedziała się na temat koleżanek z telewizji, które swoją codzienność pokazują na Instagramie. Sama dziennikarka rzadko występuje publicznie i nie prowadzi konta w mediach społecznościowych, trudno więc jej zrozumieć niektóre gwiazdy odsłaniające swoją prywatność, o czym wprost opowiedziała.

policja las

Ruszyła akcja "Jesień-21". Policjanci i strażnicy będą kontrolować m.in. grzybiarzy

CZYTAJ DALEJ

Wellman krytykuje koleżanki

W swoim felietonie dziennikarka skarciła m.in. Edytę Herbuś, ktora jakiś czas temu opublikowała na Instagramie post informujący o tym, że jej babcia trafiła do szpitala. Całość była opatrzona zdjęciem płaczącej tancerki z rozmazanym od łez makijażem.

- Pewna tancerka napisała, że jej babcię zabrała karetka, i mimo tych dramatycznych wydarzeń zdążyła sobie zrobić zdjęcie, jak płacze z rozmazanym makijażem. Zdjęcie w dobrym świetle, żeby było ładnie widać - napisała Wellman na łamach "Wysokich Obcasów".

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

W dalszej części opisała inną gwiazdę, Agnieszkę Włodarczyk, która publicznie opisała swój poród ze szczegółami, których "nie chciałaby znać" dziennikarka.

- Ktoś pokazuje się na kacu, choć wygląda jak pomięta kartka. Dokładnie opisuje objawy i zamieszcza spis trunków, które wypił. Pani, była żona znanego pana, pisze o nim same złe rzeczy. Sugeruje, że do niczego się nie nadaje i ma małego. Okrasza to zdjęciem byłego partnera - pisze.

Zdaniem prezenterki ukazywanie wszystkich wydarzeń z życia jest niestosowne i kryją się za nim niedowartościowanie i kompleksy. Osoby relacjonujące każde posunięcie w mediach społecznościowych Wellman określiła zaś mianem narcyzów.

Gwiazdy odpowiadają Wellman

Na odpowiedź urażonych celebrytek nie trzeba było długo czekać. Na Instagramie rozpętała się prawdziwa burza dotycząca słów Wellman. Pierwsza odezwała się wywołana do tablicy Herbuś, która doszła do wniosku, że czuje się poniżona.

- Moja babcia zawsze powtarza: nie rób drugiemu, co tobie niemiłe. Może dlatego dalekie są mi metody poniżania innych tylko po to, by wywyższyć siebie - napisała tancerka i poradziła Dorocie, by zamiast obgadywać koleżanki zajęła się czymś pożyteczniejszym, np. sadzeniem drzew. Na koniec wbiła szpilę Wellman, proponując jej zjedzenie snickersa, gdyż ta gwiazdorzy.

Dotknięta poczuła się także Anna Wendzikowska, która zaapelowała do dziennikarki, by "żyła i dała żyć innym". W podobnym tonie wypowiedziała się Anna Dec, która oskarżyła prezenterkę o powierzchowność i stwierdziła, że takie słowa niepotrzebnie generują hejt.

W obronie gospodyni "DDTVN" stanęła zaś Agnieszka Hyży. Celebrytka przyznała, że tekst Wellman jest "jakby wyjęty z jej głowy". Nie szczędziła przy tym słów podziwu dla prezenterki, pisząc, że ma ona śmiałość do poruszania niepopularnych i trudnych tematów.

Jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? 10 pytań z podstawówki, na których wyłoży się większość dorosłych

Pytanie 1 z 10

Który przypadek odpowiada na pytania "komu? czemu?"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram, Pomponik, Plotek

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Tomasz Ciachorowski uczęszcza do lekarzy przez udział w "Twoja twarz brzmi znajomo". Ma problem ze skórą

Czytaj więcej >
Stan zdrowia Bogumiły Wander nie uległ polepszeniu

Gwiazdy

Bogumiła Wander choruje na Alzheimera. Nie pamięta już, że była gwiazdą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edward Dymek został pochowany w kwaterze dla bezdomnych. Jego grób może przestać istnieć

Czytaj więcej >
Film o Beacie Kozidrak jednak nie powstanie

Gwiazdy

Miał powstać film o Beacie Kozidrak. Nieoficjalnie: Studio wycofało się z produkcji

Czytaj więcej >
Roman Płatek

Gwiazdy

Nie żyje aktor Roman Płatek

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Nie żyje Paweł Nowisz

Czytaj więcej >