Goniec.pl
Wakacyjna Trasa Dwójki w Augustowie

Piotr Podlewski/AKPA

Wakacyjna Trasa Dwójki w Augustowie 2022. Polskie i zagraniczne gwiazdy porwały tłumy do zabawy. Zobaczcie zdjęcia z koncertu

11 Lipca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Wakacyjna Trasa Dwójki trwa w najlepsze. Drugi koncert z cyklu odbył się w Augustowie w niedzielę, 10 lipca. Wydarzenie pod hasłem "Lato, muzyka, zabawa" po raz kolejny przyciągnęło tłumy osób chętnych do szaleństwa pod sceną. Uczestnicy oraz widzowie przed telewizorami mieli okazję podziwiać nie tylko polskie, ale i zagraniczne gwiazdy. Powiedzieć, że było gorąco, to jak nic nie powiedzieć. Zobaczcie zdjęcia z koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 w Augustowie.

10 lipca odbył się drugi koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki, której przyświeca hasło "Lato, muzyka, zabawa". Tym razem szalona noc trwała w Augustowie. Na scenie pojawiły się gwiazdy, które rozgrzały publiczność do czerwoności. Wśród nich znaleźli się: In-Grid, Golec uOrkiestra, Senhit, Joanna Moro, Mikołaj Krawczyk, Czadoman czy Masters.

Wakacyjna Trasa Dwójki. Tak bawiły się gwiazdy w Augustowie

W niedzielę, 10 lipca na antenie TVP2 widzowie mogli obejrzeć drugi koncert w ramach „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Na scenie wystąpiły wielkie polskie i zagraniczne gwiazdy, m.in.: In-Grid, Golec uOrkiestra, Francesco Monte, Senhit, Joanna Moro, Mikołaj Krawczyk, Czadoman, Tre Voci, Masters, Bayera czy Sienna Gospel Choir. Imprezę poprowadzili Ida Nowakowska oraz Aleksander Sikora. Zobacz zdjęcia z tego niezwykłego wydarzenia.

Zobacz galerię >

"Augustowie noce"

Drugi koncert z cyklu Wakacyjnej Trasy Dwójki otworzył znany (chyba) wszystkim utwór Marii Koterbskiej "Augustowie noce". Oryginalne wykonanie tej piosenki usłyszeliśmy od trzech polskich tenorów znanych jako grupa Tre Voci. A to był dopiero początek muzycznych fajerwerków, które przygotowali organizatorzy dla publiczności zgromadzonej w Augustowie i przed telewizorami. Na scenie zaprezentowała się także włoska piosenkarka In-Grid. W jej wykonaniu usłyszeliśmy przebój wszech czasów „We No Speak Americano”, a także porywający hymn włoskich partyzantów „Bella Ciao”. Tłum do zabawy porwała także Senhit – dwukrotna reprezentantka San Marino w Konkursie Piosenki Eurowizji, która wykonała „Havanę”, a także jeden z najbardziej namiętnych przebojów lata – słynną „Señoritę”. Ten ostatni utwór Senhit zaśpiewała w duecie z Francesco Monte, okrzykniętym jednym najprzystojniejszych współczesnych włoskich piosenkarzy. Francesco na augustowskiej scenie wystąpił także solo z przebojem „Dolce Vita”.

Polskie gwiazdy na augustowskiej scenie

Na augustowskiej scenie nie zabrakło plejady polskich gwiazd. Swoje największe hity przypomniał Golec uOrkiestra m.in. „Słodycze”, „Lornetka” czy wielki przebój „Ściernisko”. Z kolei Joanna Moro zaśpiewała wielki hit Hanny Banaszak pt. „Pogoda ducha”, a w duecie z Mikołajem Krawczykiem i z chórem Sienna Gospel Choir – słynny przebój „W drodze do Fontainebleau”. Widzowie mogli podziwiać także gwiazdy muzyki disco – Czadomana oraz zespoły Masters i Bayera, które zaprezentowały swoje największe hity.

Imprezę poprowadzili Ida Nowakowska i Aleksander Sikora, a na backstage’u towarzyszyli im Agnieszka Oszczyk i Norbi.

Warto zaznaczyć, że niewątpliwą atrakcją wieczoru była też widowiskowa, zrealizowana z rozmachem oprawa koncertu. Efektowna scenografia w postaci dynamicznych platform, ruchomych podestów, gra świateł i multimedialne wizualizacje stworzyły wyjątkowe tło dla tego porywającego widowiska tętniącego tańcem i muzyką.

Wakacyjna Trasa Dwójki

Wakacyjna Trasa Dwójki. Gdzie i kiedy zawitają wakacyjne koncerty? [HARMONOGRAM]

CZYTAJ DALEJ

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: AKPA/Centrum Informacji TVP

Tagi:

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >
Robert Janowski zmaga się z problemem psychofanki. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Robert Janowski zmaga się z psychofanką. Kobieta zdołała odnaleźć nowy dom gwiazdora

Czytaj więcej >