Goniec.pl
Córka gwiazdy Golec uOrkiestra gwiazdą TikToka. 19-latka jest bardzo podobna do sławnego ojca

Jakub Kaminski/East News/Instagram: @majjcia

Córka gwiazdy Golec uOrkiestra gwiazdą TikToka. 19-latka jest bardzo podobna do sławnego ojca

24 Maja 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Paweł i Łukasz Golec (47 l.) od lat tworzą popularny zespół Golec uOrkiestra. Na przełomie wieków byli bezsprzecznie jednymi z największych gwiazd na polskiej scenie muzycznej, a konkurować z nimi mógł jedynie zespół Ich Troje i... Stachursky.

Choć lata świetności Golec uOrkiestra ma jużza sobą, to po dziś dzień niemal każdy zna słowa hitów takich jak „Lornetka”, „Ściernisco”, czy „Słodycze". Jak się okazuje „muzyczne geny” w rodzinie są bardzo silne, ponieważ córka Pawła odziedziczyła po ojcu talent i swoimi dzięki niemu podbija TikToka.

Pogotowie w domu Krzysztofa Krawczyka Juniora. Z synem legendy jest gorzej, niż wszyscy myśleli

Krzysztof Krawczyk Junior z partnerką udzielili trudnego wywiadu. Z synem legendy jest gorzej, niż myśleliśmy

CZYTAJ DALEJ

Córka Pawła Golca jest gwiazdą TikToka i Instagrama

Bracia Golec od 1998 roku tworzą zespół muzyczny Golec uOrkiestra. Ich hity zna prawie cała Polska, a muzycy do dziś chętnie są zapraszani na wszelkiej maści eventy - praktycznie co roku można ich usłyszeć, np. na wigilijnym koncercie TVP. Bliźniacy, oprócz zawrotnej kariery, mogą pochwalić się również udanym życiem osobistym - obaj od lat są szczęśliwymi mężami i ojcami.

Łukasz Golec prywatnie jest mężem Edyty (z domu Mędrzak), którą fani zespołu doskonale znajdą z występów. Artystka gra na altówce, a jej głos mogliśmy usłyszeć w utworach uOrkiestry. Para ma trójkę dzieci - Bartłomieja (ur. 2004), Antoninę (ur. 2006), Piotra (ur. 2008).

Paweł Golec od 2001 roku jest w związku małżeńskim z Katarzyną Kułaczewską, z którą ma dwie córki: Maję (ur. 2003) i Annę (ur. 2013). To właśnie o starszej z pociech w ostatnich dniach zrobiło się głośno. Maja Golec zachwyca swoimi umiejętnościami wokalnymi na TikToku.

Córka Pawła Golca ma ogromny talent. Jej filmiki podbijają sieć

Maja przyszła na świat w 2003 roku. 19-latka nagrywa i udostępnia w sieci covery znanych i lubianych utworów. Niedawno dziewczyna postanowiła spróbować swoich sił wydała debiutancki numer „Ty wiesz”, a zaraz po nim opublikowała piosenkę „Na szczyt".

Talent Mai Golec możemy również podziwiać na TikToku i Instagramie, gdzie nastolatka chwali się swoimi umiejętnościami, wykonując własne interpretacje znanych utworów. Nagranie, na którym śpiewa piosenkę Harry'ego Stylesa „Watermelon sugar”, a także cover utworu Amy Winehouse „Valerie” podbił serca internautów.


Użytkownicy TikToka i Instagrama są zgodni i uważają, że córka Pawła ma niesamowity talent i pięknie śpiewa, a pod jej filmikami znaleźć można mnóstwo pozytywnych komentarzy. Jak oceniacie głos młodej wokalistki?@majjcia_ spontanicznie, watermelon sugar 🍉 #dlaciebie ♬ original sound - majjcia

fot. Rex Features / East News

Billboard 2022. Gwiazdy zadały szyku, jedną z kreacji będziemy pamiętać przez lata

Billboard Music Awards 2022 zostały rozdane. Kultowe wydarzenie muzyczne pisma Billboard, na którym statuetki przyznawane są za popularność, co roku przyciąga największe gwiazdy świata muzyki i show-biznesu. 15 maja w Las Vegas po raz 31. odbyła się wielka gala, na której wzrok przyciągali nie tylko zwycięzcy, ale też modowe stylizacje. Artystki i artyści pozowali w wysadzanych cekinami, ćwiekami i ozdabianych piórami strojach. Królowały sukienki mini oraz te odsłaniające dekolt. Które kreacje były najciekawsze?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Patrycja Markowska zdradziła smutne informacje na temat ojca. Lider zespołu Perfekt wróci na scenę?

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS / East News

Gwiazdy

Anna Popek zdradziła, co sądzi o inflacji. Gwiazda TVP opowiedziała o plusach drożyzny

Czytaj więcej >
Unsplash/@glenncarstenspeters

Gwiazdy

Dziś w tv 3. dzień Top of the Top Sopot Festival. 25-lecie TVN w Operze Leśnej. Co jeszcze obejrzeć w czwartek?

Czytaj więcej >
MARCIN WZIONTEK / SE / EAST NEWS

Gwiazdy

Magdalena Ogórek pochwaliła się "sukcesem" córki, zatuszowała istotny szczegół. Prawda szybko wyszła na jaw

Czytaj więcej >
fot. Goniec

Gwiazdy

Top of the Top Sopot Festival 2022. Michał Szpak zdobył Bursztynowego Słowika. Jego kreacja przejdzie do historii

Czytaj więcej >
Top Of The Top Sopot Festival 2022/TVN

Gwiazdy

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Bursztynowy Słowik trafił w ręce Michała Szpaka. Publiczność oszalała

Czytaj więcej >