Goniec.pl
Biedronka

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

W Biedronce przyłapała męża na zdradzie

13 Października 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Pani Iwona z Olsztyna dzięki nagraniu na TikToku dowiedziała się, że jej mąż po raz kolejny ją zdradził. Nieuważny mężczyzna rozmawiał o swoim haniebnym czynie przez telefon w jednym ze sklepów, a o wszystkim w sieci napisała znana z "The Voice of Poland" Sonia Michalczuk. Zdradzona kobieta już wyprowadziła się z domu.

To może być nauczka dla wszystkich niewiernych mężczyzn, którzy lubią chwalić się swoimi podbojami na prawo i lewo. We wtorek gwiazda "The Voice of Poland" Sonia Michalczuk robiła zakupy w olsztyńskiej Biedronce, gdy usłyszała rozmowę niewiernego mężczyzny z jego przyjacielem. Dziewczyna, w ramach damskiej solidarności, postanowiła działać i dotrzeć do zdradzonej kobiety. Lawina, jaką wywołała, przerosła jej najśmielsze oczekiwania.

jaroslaw kaczynski

Jarosław Kaczyński zapowiedział odejście z rządu

CZYTAJ DALEJ

Niewierny mąż wpadł przez TikToka

Oburzona Sonia Michalczuk zamieściła w sieci filmik, w którym opisała szczegóły podsłuchanej rozmowy. - Jeśli masz na imię Iwona, mieszkasz na Zatorzu w Olsztynie i masz 2 synów, to dziś o 8 rano Twój mąż robi zakupy w Biedronce - napisała w wideo na TikToku.

Z informacji dowiadujemy się również, że mężczyzna zdradził swoją żonę na wyjeździe służbowym w Giżycku, a jego przyjaciel ma na imię Marek. Te precyzyjne szczegóły wystarczyły, by naprowadzić oszukaną kobietę na trop niewiernego małżonka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Jako, że wokalistka ma na swoim koncie sporą rzeszę obserwujących, wiele kobiet zaczęło komentować zamieszczone nagranie. Okazały one wsparcie dla zdradzonej pani Iwony, nie oszczędzając przy tym jej męża. Wkrótce film dotarł też do samej zainteresowanej i to dzięki matce niewiernego mężczyzny.

- Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie. Nigdy nie sądziłam, że kiedyś obcy ludzie będą dla mnie taką podporą – napisała pani Iwona do Soni Michalczuk, która udostępniła wiadomość od kobiety.

Koniec małżeństwa

Pani Iwona postanowiła rozstać się z mężem. Jak się okazało, to nie pierwszy raz, gdy mężczyzna zdradził swoją żonę, do tej pory ta jednak mu wybaczała. Wsparcie jakie otrzymała od obcych kobiet, a także niezwykłe wyrachowanie partnera sprawiły, że był to ostatni raz, gdy mąż skrzywdził panią Iwonę.

Kobieta, w wiadomości do Michalik napisała, że dzień, w którym dowiedziała się o wyczynach męża był jednocześnie najgorszym i najlepszym dniem w jej życiu. Od 7 lat starała się budować coś, co właśnie się rozpadło. Zraniona kobieta wyprowadziła się z dziećmi z mieszkania.

- Dzięki tej burzy w sieci dostałam nowe życie. A komentarze dały mi nową moc. Czwartej kochanki nie będzie. Przynajmniej nie na mojej warcie. A moja warta przy nim dziś się skończyła – podkreśliła.


Oto czym zajmują się w Sejmie, jak nikt nie patrzy. Osiem najbardziej żenujących wpadek polityków

Slajd 1 z 8

Jarosław Kaczyński nawet w Sejmie czuje sportowego ducha

1 października media obiegły zdjęcia z Sejmu, na których Jarosław Kaczyński jest zaaferowany tym, co pokazuje mu Mariusz Błaszczak. Okazuje się, że prezes PiS, prywatnie wielki fan sportu, oglądał z zaciekawieniem oprawę kibiców na meczu Legii z Leicesterem. / Screen z art. "To nie jest fotomontaż. To Błaszczak pokazywał Kaczyńskiemu" dostępny oryg. pod https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/963161/przypatrz-sie-dobrze-to-blaszczak-pokazywal-kaczynskiemu / fot. Agencja Forum

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Jackowski

Lifestyle

Jasnowidz Jackowski przewiduje ogromny kryzys

Czytaj więcej >
Pixabay/beejees - zdjęcie ilustracyjne

Lifestyle

100-latka zdradziła sekret swojej długowieczności

Czytaj więcej >
Pexels/JESHOOTS.com

Lifestyle

Filmowe hity dnia. "Jurassic World" na TVN

Czytaj więcej >
ftalany

Lifestyle

Jesz go codziennie. Zabija 100 tysięcy osób rocznie, lepiej natychmiast przestań

Czytaj więcej >
Gdzie na grzyby?

Lifestyle

Gdzie na grzyby? Na zachodzie kraju zbierzesz ich najwięcej

Czytaj więcej >
Od marca sygnał DVB-T telewizji naziemnej będzie zastępowany DVB-T2

Lifestyle

Już w marcu rozpocznie się proces zmiany sygnału nadawania telewizji naziemnej w Polsce

Czytaj więcej >