Goniec.pl
TVN Style

mat. prasowe

TVN Style świętuje pełnoletność! Stacja obchodzi 18. urodziny. Pamiętacie programy, które podbiły serca Polaków?

1 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Jedna z najchętniej oglądanych stacji lifestylowych w Polsce obchodzi osiemnaste urodziny! Jak to wszystko się zaczęło? Który z programów oglądał się najlepiej w historii kanału? To "Pani Gadżet" czy "Miasto kobiet" jest rekordzistą jeżeli chodzi o liczbę wyprodukowanych odcinków? Przy okazji urodzin przypominamy historię stacji.

Wszystko zaczęło się 1 sierpnia 2004 roku o godzinie 20.00. To właśnie wtedy stacja wyemitowała swój pierwszy program "Miasto kobiet". W roli prowadzących zadebiutowały w tym czasie: Marzena Rogalska, Beata Sadowska i Joanna Horodyńska. Od tamtej pory "Miasto kobiet" stało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych propozycji programowych kanału. Jest też serią z największą liczbą wyprodukowanych do tej pory odcinków (663). Już we wrześniu widzowie będą mogli zobaczyć kolejne premierowe wydania kultowej audycji z Marzeną Rogalską oraz Aleksandrą Kwaśniewską w roli prowadzących.

pogotowie ślubne

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Polsat zapowiedział nowy, wzruszający program

CZYTAJ DALEJ

Owocne osiemnaście lat

W trakcie osiemnastu lat na antenie TVN Style swoje programy prowadziło wiele osobowości telewizyjnych. Jolanta Kwaśniewska dała widzom "Lekcję stylu", a odcinek, w którym pokazywała jak poprawnie zjeść ptysia, zyskał status kultowego. Polacy zaczęli czytać etykiety różnych produktów, dzięki dziennikarce Katarzynie Bosackiej i serii jej programów "Wiem, co jem".

Przez 13 lat niesamowite rozmowy z największymi osobowościami ze świata kultury, sportu czy polityki prowadziła Magda Mołek. "W roli głównej" wystąpili między innymi: Sharon Stone, Agnieszka Holland, Maryla Rodowicz, Robert Lewandowski czy Ewa Chodakowska. Wszyscy pamiętają też "Magiel towarzyski" w którym dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska wraz z Tomaszem Kinem przez wiele lat w bezkompromisowy sposób mówili o kulisach świata kultury i show-biznesu. Co ciekawe, to właśnie w TVN Style, 10 lat temu zadebiutowała Małgorzata Rozenek - Majdan w "Perfekcyjnej Pani domu", a Izabela Janachowska poprowadziła swój pierwszy program o tematyce ślubnej "I nie opuszczę cię aż do ślubu".

TVN Style

mat. prasowe

Od lat ze stacją współpracuje też dziennikarka Dorota Wellman ("Ten jeden dzień", "Miasto kobiet", "Czytam, bo lubię"). Obecnie na antenie TVN Style można oglądać jej program "Inspirujące kobiety", w którym odkrywa przed widzami sylwetki niezwykłych Polek, które mają odwagę zmieniać świat, nie tylko ten wielki, ale też własny. Jesienią w ofercie programowej stacji będzie można też znaleźć kolejny sezon programu "Bez tabu" Agaty Młynarskiej, w którym dziennikarka nie boi się rozmawiać na ważne i kontrowersyjne kobiece tematy.

Rekordowe programy

Najdłużej nadawanym programem w historii stacji jest "Pani Gadżet". Anna Nowak - Ibisz prowadzi go nieprzerwanie od 2011 roku, a już jesienią będzie można zobaczyć premierowe odcinki 24. sezonu. Ponadto programem, który przyciągnął największą liczbę widzów w historii stacji był prowadzony przez Dorotę Szelągowską "Dorota Was urządzi".

instagram.com/karolina_pisarek

Gwiazda TVN wzięła ślub, fotki wbijają w fotel. Wesele roku, wśród gości mnóstwo gwiazd

Karolina Pisarek wyszła za mąż. Oszałamiająca ceremonia została utrwalona na fotografiach przyjaciół modelki. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, jak wyglądała uroczystość. Zapraszamy do naszej galerii!

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: mat. prasowe/TVN Style

Tagi:

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

Marta Kaczyńska

Gwiazdy

Marta Kaczyńska w dzieciństwie przeżyła koszmar. Wiemy, co się stało

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek straciła pracę w TVN. Fot. Kapif

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek straciła pracę w programie TVN. Zaskakujące informacje

Czytaj więcej >
Maciej Mędrzycki z Milionerów nie żyje. Fot. kadr z programu Milionerzy, prod. TVN, wyd. 2022 r., Player

Gwiazdy

"Milionerzy". Uczestnik polskiej edycji zmarł w wieku 39 lat. W programie usłyszał pytanie o milion

Czytaj więcej >
"The Voice Senior" w okrojonym składzie. Kogo zabraknie w show? Fot. Kapif

Gwiazdy

Uczestnik "The Voice Senior" musiał zrezygnować. Rafał Brzozowski przekazał smutne wieści

Czytaj więcej >
Córka reprezentantka Francji była najpiękniejszą dziewczynką świata. Jak teraz wygląda? Fot. Facebook @thylaneblondeau

Gwiazdy

Thylane Blondeau uznano "najpiękniejszą dziewczynkę świata". Dziś ma 21 lat i zaskakuje wyglądem

Czytaj więcej >
świeca pixabay.com

Gwiazdy

Nie żyje George Ross Robertson. Był gwiazdą "Akademii Policyjnej"

Czytaj więcej >