Goniec.pl
Daniel Martyniuk imprezuje z rodziną eks
Instagram/Daniel Martyniuk

Instagram/Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk imprezuje z rodziną Faustyny. Niedawno publicznie ich obrażał

1 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Daniel Martyniuk przyzwyczaił nas już do tego, że możemy się po nim spodziewać wszystkiego. Po długiej przerwie zdecydował się na powrót do social mediów w wielkim stylu - zapozował do zdjęcia z rodziną jego byłej, niedoszłej Faustyny, najwyraźniej zapominając, że jeszcze niedawno wyzywał ich od najgorszych.

Wielki i nieoczekiwany powrót Daniela Martyniuka

Daniel Martyniuk, jak żadna inna gwiazda w Polsce - a właściwie syn gwiazdy - zasługuje na miano kontrowersyjnego. Bez jego nieustannego łamania prawa, wyzywania sędziów i rewelacji na froncie miłosnym, bez wątpienia nasze życia byłyby nudniejsze. Choć składając apelację od wyroku 10 miesięcy pozbawienia wolności za swoje wybryki drogowe, przekonywał, że się zmienił, to wszystkie znaki na niebie i ziemi raczej każą nam w to wątpić.

danuta martyniuk

Danuta Martyniuk przeszła spektakularną metamorfozę. Trudno ją rozpoznać

CZYTAJ DALEJ

Po tymże wyroku jednak stało coś, czego nikt się nie spodziewał. Syn Zenka Martyniuka zniknął z mediów i przestał nam dostarczać tematów do rozmów. Niepocieszeni byli zarówno fani jak i hejterzy, jednak na powrót na szczęście nie trzeba było długo czekać.

A to wszystko za sprawą Faustyny Jamiołkowskiej - kobiety, z którą Daniel Martyniuk miał romans po rozwodzie z Eweliną. Ich relacja była pełna wzlotów i upadków, a także tego co lubimy najbardziej - prania brudów w social mediach. Syn autora przebojów disco polo nawet posunął się do tego, by nazwać rodzinę Faustyny "bandą oszustów, którzy kupili sobie dyplomy i wstrzykują ludziom benzynę w usta".

Mimo to, Faustyna zdecydowała się przyjąć z powrotem Daniela Martyniuka w swoje ramiona. Niedawno zaczęła się chwalić na swoim Instagramie, że spędziła z nim wakacje w słonecznej Chorwacji, razem mieli także pojawić na ślubie w rodzinie Martyniuków. Wszystko wskazuje na to, że tym razem zostaną ze sobą na dłużej.

Do wniosków takich może prowadzić także ostatnia publikacja na Instastory ukochanej Daniela. Postanowiła bowiem pokazać, jak jej chłopak świetnie integruje się z jej rodziną - tą samą, którą jeszcze niedawno wyzywał od najgorszych.

Daniel Martyniuk integruje się z rodziną, którą kiedyś publicznie wyzywał

Rodzina Jemiołkowskich zebrała się z okazji urodzin siostry Faustyny. Ta postanowiła złożyć jej życzenia na swoim Instastory, by na następnym kafelku pokazać jak świetnie bawi się cała rodzina. Wśród nich siedzi także jej nowy ukochany, będący zarazem byłym Daniel Martyniuk.

Widzimy na zdjęciu jak siedzi ściśnięty między jubilatką - siostrą Faustyny a dziećmi z rodziny. Choć nie wygląda na specjalnie zachwyconego i raczej nie pozuje do zdjęcia, widać, że stara się naprawić zepsute relacje i wejść z powrotem do rodziny "oszustów".

Krótka pamięć niestety jest jedną z wielu wad Daniela Martyniuka, który potrafi na przykład przekonywać w sądzie, że się zmienił i nie jest już tym agresywnym człowiekiem, którym był kiedyś, by kilka godzin później wyzywać sędzię odpowiedzialną za wydanie wyroku.

Wszystko jednak wskazuje na to, że Daniel i Faustyna są ze sobą szczęśliwi, tak przynajmniej pokazują w social mediach. Ostrożnie jednak poczekamy jeszcze chwilę na publiczne pranie brudów, przed wydaniem wyroku o tym, że syn Martyniuka się w końcu ustatkował.

Daniel Martyniuk

Instagram / Faustyna Jemiołkowska

Instagram/marta_paszkin

Owoce miłości programu "Rolnik szuka żony". Te pary doczekały się już swoich pociech

Nie tylko Marta Paszkin i Paweł Bodzianny doczekali się dzieci jako para powstała w programie "Rolnik szuka żony". Kto jeszcze może cieszyć się swoimi pociechami?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pudelek

Tagi:

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Krystyna Janda fot. TRICOLORS/Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Krystyna Janda gorzko o macierzyństwie: "Trudno było być matką odpowiedzialną"

Czytaj więcej >
Edyta Golec fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Edyta Golec szczerze opowiedziała o swoim życiu. Wyjawiła swoją tajemnicę, ma poważny problem

Czytaj więcej >
Ida Nowakowska, Łukasz Nowicki fot. Pawel Wodzynski/TRICOLORS/East News

Gwiazdy

"Pytanie na śniadanie". Łukasz Nowicki może liczyć na wsparcie kolegów z programu. Ida Nowakowska zdradziła szczegóły

Czytaj więcej >
Jacek Kurski wyśmiany w Szkle kontaktowym. Foto: Pawel Wodzynski/East News / screen z programu szkło kontaktowe, tvn24, 2022

Gwiazdy

Jacek Kurski wyśmiany w TVN24. Sianecki przypomniał, co były prezes TVP zrobił 8 lat temu

Czytaj więcej >
ALeksandra Kwaśniewska zapowiada kolejny live z tatą. Foto: Instagram @aleksandraleksandrowna

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska przekazała świetne informacje. Kolejny live z jej ojcem już za kilka dni

Czytaj więcej >
Meghan Markle i ksiażę Harry. Jak się poznali? Foto: Janet Mayer / SplashNews.com/East News

Gwiazdy

Wszyscy się mylili. Wydało się, jak poznali się Meghan Markle i książę Harry

Czytaj więcej >