Goniec.pl
Tomasz Lis

TRICOLORS/East News

Wyszło na jaw, kim jest nowa partnerka Tomasza Lisa. Nie jest anonimowa

9 Lipca 2022

Autor tekstu:

Redakcja

Udostępnij:

W ostatnich tygodniach mogliśmy poznać prawdziwe oblicze Tomasza Lisa. Okazuje się, że redaktor naczelny "Newsweeka" miał dopuszczać się mobbingu, upokarzania, a nawet molestowania i niepoprawnych wiadomości do młodej dziennikarki. Ten jednak odrzuca wszelkie oskarżenia i spędza całe dnie w towarzystwie nowej partnerki.

Tomasz Lis oskarżony o mobbing

Tomasz Lis przez lata uchodził za jedną z najważniejszych postaci polskiego dziennikarstwa. Przez ponad dekadę był redaktorem naczelnym "Newsweeka", przez swoją działalność w ostatnich latach wyrósł także na jednego z głównych krytyków rządu PiS, czym zaskarbił sobie sympatię wielu osób.

Tomasz Lis Natemat

Oskarżenia wobec Tomasza Lisa otworzyły puszkę Pandory

CZYTAJ DALEJ

Wszystko jednak runęło jak domek z kart, po tym jak zostały ujawnione zeznania pracowników gazety Lisa. Tam podwładni zeznali, że dziennikarz regularnie w redakcji stosował mobbing - zastraszanie, upokarzanie, ignorowanie, krzyki, groźby. Miało to trwać latami i znacznie wpływać na zdrowie psychiczne pracowników.

Lis wszystkiego się wypiera, przekonując, że cała sprawa jest tylko prowokacją PiS, która ma zniszczyć jego karierę. Tymczasem w sieci pojawiają się kolejne głosy, z coraz cięższymi zarzutami - okazuje się, że dziennikarz miał wysyłać do jednej z młodych dziennikarek niestosowne teksty, a nawet dotykać ją na zebraniach redakcji.

Były już dziennikarz najwyraźniej tymi oskarżeniami również się nie przejmuje. Ma ponoć dobry pomysł - w trudnych chwilach znajduje ukojenie w ramionach nowej partnerki, Moniki U. Ma ona nietypowe zajęcie, które może także pomagać Lisowi - jest bowiem specjalistką od podróży wgłąb siebie.

Kim jest nowa partnerka byłego redaktora "Newsweeka"?

Monika pojawiła się w życiu Tomasza Lisa stosunkowo niedawno. Para została dopiero niedawno przyłapana na wspólnych spacerach i spotkaniach, krótko po tym jak na jaw wyszły oskarżenia wobec Lisa. Kobiecie jednak cały szum medialny wokół partnera zdaje się nie przeszkadzać.

Jak sama pisze o sobie na swoim koncie na Instagramie - łączy współczesne formy aktywności fizycznej z dalekowschodnią filozofią ruchu. Zajmuje się także dziwacznie brzmiącą kaligrafią zdrowia i sztuką samoleczenia. Jest także kickboxerką, trenerką pływania i fitnessu.

Wydawałoby się, że ktoś zajmujący się samorozwojem raczej nie znajdzie miłości w postaci kogoś, kto wyzywa i przeklina swoich podwładnych na co dzień w pracy, jednak najwyraźniej jej to nie przeszkadza. Para chętnie wymienia ze sobą czułości w miejscach publicznych i zdają się zachowywać jakby oskarżenia wokół Tomasza Lisa nie istniały.

Myślicie, że tworzą dobrą parę?

Te pary dzieli ogromna różnica wieku! Rekord to 60 lat. Oni udowodnili, że miłość to nie liczba

"Wiek to tylko liczba" słyszano wielokrotnie. I są pary, które udowodniły, że faktycznie tak jest. Nie da się ukryć, że związek, w którym mężczyzna jest starszy od kobiety np. o ćwierć wieku wzbudza ogromne poruszenie, ale te gwiazdy nie zamierzały przejmować się opiniami innych. Miłość jest dla nich najważniejsza i tego się trzymają, nawet jeśli różni ich... 60 lat. Sprawdź 10 najbardziej znanych par z dużą różnicą wieku.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik

RedakcjaAutor

Redakcja goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Sylwia Bomba w końcu przekazała córce, że jej ojciec zmarł. Jak zareagowała dziewczynka?

Gwiazdy

Sylwia Bomba w końcu przekazała córce, że jej ojciec zmarł. Jak zareagowała dziewczynka?

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube @ Inter-Pathé History

Gwiazdy

Księżna Kate odmówiła rozmowy z Megnan Markle. Wiemy, dlaczego to zrobiła

Czytaj więcej >
Edyta Górniak, fot. instagram.com/edytagorniak

Gwiazdy

Edyta Górniak studiuje w Tajlandii, choć nie ma nawet matury. Nie zgadniecie czego się uczy

Czytaj więcej >
"Love Island 6". Roksana i Paweł w kryjówce. Zachowanie uczestniczki wzbudziło kontrowersje
(fot. Polsat/instagram.com/loveislandwyspamilosci)

Gwiazdy

"Love Island". Roksana i Paweł w kryjówce. Internauci krytykują zachowanie uczestniczki. "Trochę niesmaczne"

Czytaj więcej >
fot. Instagram @elaromanowska

Gwiazdy

Elżbieta Romanowska musiała całkowicie zmienić swoją dietę. Dolega jej poważne schorzenie

Czytaj więcej >
"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Historia Gabrieli i Filipa z Jawornika
(fot. Polsat)

Gwiazdy

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" w Jaworniku. Gabriela i Filip marzą o ślubie w stylu Hollywood

Czytaj więcej >