Goniec.pl
Tomasz Kammel i Izabella Krzan przyłapani za kulisami "Pytania na śniadanie". Dość krępujący widok

Instagram: @tomaszkammel

Tomasz Kammel i Izabella Krzan przyłapani za kulisami "Pytania na śniadanie". Zaskakujący widok

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Tomasz Kammel i Izabella Krzan należą do najbardziej lubianych prowadzących program śniadaniowy Telewizji Polskiej. W sieci właśnie pojawiło się nagranie, na którym widać, że doskonale między sobą się dogadują również poza bacznymi obiektywami kamer. Nikt nie spodziewał się, że są tak blisko.

"Pytanie na śniadanie" należy do najpopularniejszych programów TVP i codziennie gromadzi przed telewizorami masę widzów. Niedawno świętowano 20-lecie istnienia formatu, ale chętnych do oglądania wciąż nie brakuje. Duża w tym zasługa prowadzących, którzy wzbudzili sympatię widzów... oraz Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, których "zmiany" każdy ogląda ze zdwojoną uwagą, dopatrując się dowodów uczucia.

katarzyna cichopek i maciej kurzajewski

"Pytanie na śniadanie". Niezręczna sytuacja z Katarzyną Cichopek. Aż zbladła

CZYTAJ DALEJ

Największą gwiazdą, która dostąpiła zaszczytu prowadzenia "Pytania na śniadanie" bez wątpienia jest Tomasz Kammel, od lat będący ulubieńcem stacji. Przy okazji jest też najdłużej związany z porannym pasmem i przez wiele lat prowadził program u boku Marzeny Rogalskiej. Obecnie partneruje mu Izabella Krzan i wiele wskazuje na to, że doskonale się z dziennikarzem dogaduje.

- Pozbyłam się strachu antenowego, ale walczyłam z nim dobrych kilka miesięcy. Początki były trudne. Tomek musiał trzymać taką rozdygotaną młodą dziewczynę, bo ona drżała, nie wiedząc, co się dalej wydarzy - zdradziła kiedyś prowadząca w rozmowie z Super Expressem.

Właśnie w sieci pojawiły się zdjęcia zza kulis programu, które dowodzą, że zmiana wyszła Tomaszowi Kammelowi na dobre i z nową koleżanką świetnie się dogaduje. Widzimy na nich, jak prezenterka dosłownie trzyma partnera na ręku.

Gdy kamery programu zwróciły się w kierunku gości, Izabella Krzan wykorzystała ich nieuwagę i postanowiła wziąć współprowadzącego na ręce. Następnie go uniosła i posadziła na blacie kuchennej wyspy... a dziennikarz oplótł ją nogami.

Tomasz Kammel udostępnił materiały na swoim profilu na Instagramie, a Izabella Krzan pokazała w sieci komentarze od fanów, którzy byli rozbawieni spontanicznym zachowaniem prowadzących. Spodziewaliście się, że są ze sobą tak blisko?

Tomasz Kammel i Izabella Krzan szaleją za kulisami "Pytania na śniadanie"

Tomasz Kammel i Izabella Krzan szaleją za kulisami "Pytania na śniadanie"/Instagram: @tomaszkammel

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą przyjechała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna i jej córka, Marzena, która cierpi na zespół Downa.

(fot. Piotr Gamdzyk/Polsat)

"Nasz nowy dom". Pani Justyna i jej córka z zespołem Downa próbują rozpocząć nowe życie na Podlasiu

"Nasz nowy dom". Finał na Podlasiu Ekipa "Naszego nowego domu" w ostatnim odcinku tego sezonu zawitała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna z dorosłą córką Marzeną. Kobiety przeprowadziły się tu niedawno ze Śląska, gdzie pani Justyna pracowała jako kierowca autobusu. Marzena ma poważną wadę serca i znacznie lepiej czuje się tam, gdzie powietrze jest czyste - stąd decyzja o przeprowadzce. Z pieniędzy po podziale majątku kupiły stary drewniany dom i z pomocą życzliwych sąsiadów przeprowadziła proste prace remontowe. - Gdyby nie moi sąsiedzi to ten remont w ogóle by się nie odbył. Cały ten remont zrobił mąż mojej sąsiadki własnymi rękami, nie biorąc za to ani złotówki – mówi Pani Justyna. "Nasz nowy dom" - Katarzyna Dowbor pomogła pani Justynie W budynku nadal nie było jednak łazienki, a ogrzewało go kilka elektrycznych grzejników, ściany były nieocieplone, dach pokrywa eternit. Nie były to warunki, w których da się przetrwać zimę. Ten stan rzeczy zmieniła ekipa Przemka Oślaka, a projekt pięknego podlaskiego domku przygotuje Martyna Kupczyk. Wizyta Katarzyny Dowbor wyjątkowo ucieszy Marzenę

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >
Wyciekło zdjęcie syna Megna Markle i księcia Harry'ego. Fot: SplashNews.com/East News

Gwiazdy

Zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry’ego wyciekło do sieci. "Proszę to skasować"

Czytaj więcej >