Goniec.pl
Jeden z dziesięciu to koniec

Fot. East News TRICOLORS

Tadeusz Sznuk pożegnał się z widzami

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Widzowie obawiają się, że "Jeden z dziesięciu" zmierza ku końcowi. Zaniepokojenie najpierw wywołał osobliwy sposób, w jaki Tadeusz Sznuk pożegnał się z publicznością popularnego programu. Później prowadzący przyznał w rozmow

Niedawno „Jeden z dziesięciu” skończył się inaczej niż zwykle. Wszystko przez osobliwe pożegnanie Tadeusza Sznuka. Prowadzący zazwyczaj zapraszał widzów do oglądania kolejnego odcinka. Tym razem jednak podziękował uczestnikom oraz publiczności i oświadczył, że to koniec. Po tym w mediach pojawiło się wiele pytań.

Fani zaczęli się zastanawiać, czy pożegnanie zwiastuje zakończenie nadawania „Jednego z dziesięciu”. Tym razem okazało się, że to nie była nadinterpretacja słów prowadzącego. W rozmowie z dziennikarzami Wirtualnej Polski Tadeusz Sznuk przyznał, że sytuacja jest nieodgadniona.

Przyszłość „Jednego z dziesięciu” pod znakiem zapytania

Widzowie, którzy oglądali „Jednego z dziesięciu” w środę 21 kwietnia, nie ukrywali zdziwienia. Finał 124. serii popularnego programu dostarczył wielu emocji zwłaszcza, że przewagę niespodziewanie zdobył finalista, który jak dotąd miał najsłabszy wynik.

Na samej mecie jednak to emerytowany wojskowy wysunął się na prowadzenie. Ostatecznie pan Sebastian Witkowski pokonał swoich rywali i cieszył się zwycięstwem. Wszystko rozegrało się zaledwie kilka minut przed końcem emisji. Później natomiast nieoczekiwanie pojawiły się kolejne emocje – być może jeszcze większe.

[EMBED-243]

Tuż przed zakończeniem programu wrażeń tym razem dostarczył sam Tadeusz Sznuk. Prowadzący zazwyczaj żegnał się z widzami, zapraszając ich do oglądania kolejnej serii. W środę za to fani usłyszeli podziękowania za uczestnictwo i śledzenie losów zawodników. „I to koniec”, dodał jeszcze dziennikarz.

Nic dziwnego, że po takim zakończeniu widzowie wyrazili swoje zaniepokojenie. Zaczęli się zastanawiać, czy popularny teleturniej pojawi się jeszcze w Telewizji Publicznej. Oprócz tego w ramówce pojawiają się już tylko powtórki – brak premierowych odcinków.

Wiele niejasności w sprawie „Jednego z dziesięciu”

Wreszcie o całe zamieszanie związane z programem „Jeden z dziesięciu” został zapytany sam Tadeusz Sznuk. Prowadzący popularny teleturniej zgodził się odpowiedzieć na pytania dziennikarzy Wirtualnej Polski, którzy chcieli się dowiedzieć, czy widzowie mają się o co martwić.

W rozmowie z mediami Tadeusz Sznuk przyznał, że nie może nic powiedzieć ostatecznie. Przyznał jednak, że trudno mu odgadnąć zamiary Telewizji Polskiej. Dodał jeszcze, że jest gotowy do kontynuowania współpracy.

Jeszcze mniej optymistyczna była wypowiedź pracownika Euromedia TV, który przyznał, że rozmowy z TVP nie układają się najlepiej. Jak dodał, Telewizja Polska „postawiła takie warunki, które trudno zaakceptować”. Ostateczne deklaracje jeszcze nie padły.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Minister zdrowia podał wstępny termin zniesienia obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu

  • Lichtman ujawnił, co stało się na przedostatnim spotkaniu z Krawczykiem. Padła wyjątkowa prośba

  • Od 9 maja nowa zmiana w systemie szczepień na COVID-19

Mateusz Sidorek

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewa w amfiteatrze

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił w nowym odcinku "Uwagi". Opowiedział o konflikcie z Ewą Krawczyk

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Piotr Kurowski, zawodnik MMA

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny żartuje z wypowiedzi Jana Dudy. "Ponoć można się czymś ode mnie zarazić"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz wniosła apelację od wyroku rozwodowego. Chce walczyć o alimenty od męża

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Zmarła uczestniczka "Kuchennych rewolucji". Marzenna Koniuszy prowadziła bar w Gorzowie Wielkopolskim

Czytaj więcej >
Andrzej Grabowski

Gwiazdy

Andrzej Grabowski przyznał, że musiał przejść kolejną operację

Czytaj więcej >