Goniec.pl
Michał Wiśniewski z synem

instagram.com/m_wisniewski1972

Syn Michała Wiśniewskiego wyprowadził się z domu rodzinnego

24 Listopada 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

19-letni syn Michała Wiśniewskiego podjął odważną decyzję i rozpoczął życie na własny rachunek. Xavier Wiśniewski spakował walizki i wyprowadził się z rodzinnego domu. Nastolatek ma również zamiar sam się utrzymywać, a swoich planach opowiedział dziennikarzom.

- Żyję teraz na własną rękę i myślę, że to jest zdrowe. To jest naturalna kolej rzeczy. Fakt faktem, że może to wyszło dość szybko, ale to też mnie czegoś nauczy. Już teraz nauczyło mnie wartości pieniądza itd. Krok dość odważny, ale jestem zadowolony - wyznał 19-latek w rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl.

Milionerzy

"Milionerzy": Znał prawidłową odpowiedź, doszło do zwrotu akcji

CZYTAJ DALEJ

Syn Michała Wiśniewskiego wyprowadził się z domu

Xavier Wiśniewski to syn Michała Wiśniewskiego i jego drugiej żony, Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. 19-latek właśnie wyprowadził się z domu i rozpoczął pracę w restauracji, którą będzie łączył ze studiowaniem.

Nastolatek dorabia sobie również jako tancerz na koncertach swoich rodziców. Xavier tworzy również własną muzykę i ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości również to stanie się jego kolejnym źródłem utrzymania. Co ciekawe, talent muzyczny po piosenkarzu odziedziczyły również jego córki.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

- Najczęściej pracuję z mamą i tatą na koncertach. Będę teraz pracował też w jednej z restauracji i mam nadzieję, że szybko wyjdzie mi z muzyką i będę mógł także się z niej utrzymywać - wyznał.

Xavier Wiśniewski może liczyć na wsparcie rodziców i ukochanej

Syn Michała Wiśniewskiego przyznał, że wyprowadzka nie wpłynęła negatywnie na jego kontakty z rodzicami. 19-latek podkreślił, że ma z mamą i tatą "zdrowe relacje", więc jego odważna decyzja nie wywołała rodzinnego konfliktu.

Zadziwiające ustalenia, właśnie się okazało. Po śmierci Durczoka TVN będzie miał kłopoty?

Slajd 1 z 6

Do KRRiT wpłynęła skarga dotycząca materiału wyemitowanego w "Faktach" TVN w dniu śmierci Kamila Durczoka. Chodzi o reportaż na temat dziennikarza, który przygotował program informacyjny. / fot. KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News

KRRiT przyjmuje skargę

Jak donosi portal Wirtualne Media, do KRRiT wpłynęła skarga dotycząca materiału wyemitowanego w "Faktach" TVN w dniu śmierci Kamila Durczoka. Chodzi o reportaż na temat dziennikarza, który przygotował program informacyjny. / fot. KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News

Xavier Wiśniewski ma także duże wsparcie w swojej partnerce, z którą spotyka się od pół roku. Nastolatek przyznał, że tworzą szczęśliwy związek i ma nadzieję, że będzie on długotrwały.

- Wspiera i jest cudowna. Nigdy nie szukałem nikogo na chwilę. Raczej jak podejmuję taką decyzję, to ma to być osoba, która ma mi być najbliższa. Jesteśmy razem już pół roku. Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się, że tak wyszło - dodał syn gwiazdora.

Normalnie aż braknie słów. Warunki, w jakich mieszka Kasia Tusk, zapierają dech

Slajd 1 z 7

/fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Kuchnia

W swojej kuchni Kasia Tusk postawiła na elegancję i funkcjonalność. Jasne pomieszczeni dodatkowo oświetla światło dzienne, które wpada do środka przez ogromne okiennice. Z białymi szafkami kuchennymi i jasnym marmurowym blatem kontrastuje podłoga, którą influenserka wyłożyła kafelkami tworzącymi czarno-białą mozaikę. /fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Jastrząb Post

Monika MajkoAutor

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

"Rolnik szuka żony"

Gwiazdy

Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" przekazał wiadomość o śmierci swojej mamy

Czytaj więcej >
Jurek Owsiak

Gwiazdy

"Bandziorstwo, złodziejstwo i hochsztaplerstwo". Jurek Owsiak o aferze Mejzy

Czytaj więcej >
Michał Wiśniewski z córką i synem

Gwiazdy

Michał Wiśniewski nagrał piosenkę z córką. Powstaje teledysk do ich wspólnego utworu

Czytaj więcej >
Joanna Opozda-Królikowska i Antek Królikowski

Gwiazdy

Joanna Opozda źle znosi ciążę. Aktorka ma problemy zdrowotne

Czytaj więcej >
Basia Kurdej-Szatan

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan lubi imprezować. Zaskoczyła fanów szczerym wyznaniem

Czytaj więcej >
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Gwiazdy

Jacek Kurski nie czekał na ostateczne pozwolenie. Ruszyły prace przy "Sylwestrze Marzeń"

Czytaj więcej >