Goniec.pl
Syn Lecha Wałęsy ujawnił prawdę

youtube.com Marlena Kos

Syn Lecha Wałęsy zdradził, kto rządzi w ich domu. Danuta Wałęsa nie daje mężowi szans

29 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Lech Wałęsa od lat jest na politycznej emeryturze, jednak wciąż aktywnie komentuje zarówno bieżące sprawy społeczne, jak i chętnie rozwiewa wszelkie wątpliwości historyczne. Niedawno jego syn, Sławomir Wałęsa ujawnił, jakie relacje panują w domu by

Okazuje się, że w domu Lecha Wałęsy na co dzień rządzi jego żona, Danuta. Wiele osób było zaskoczonych informacjami, które ujawnił o relacji swoich rodziców ich syn, Sławomir. Były prezydent od lat posłusznie słucha swojej ukochanej.

Lech Wałęsa jest posłuszny żonie

Niedawno w sieci pojawiło się nagranie, które zaskoczyło wiele osób. Jedna z transmisji internetowych, prowadzonych przez byłego prezydenta i legendę „Solidarności” Lecha Wałęsę, została przerwana przez jego żonę, która nagle wparowała do pokoju.

- Rodziną się, kurde, zajmij - nakazała mężowi Danuta Wałęsa.

Lech Wałęsa w pośpiechu podziękował fanom, a następnie od razu wyłączył nagrywanie. Internauci nie kryli rozbawienia tą sytuacją, która według nich pokazała, że choć Lech Wałęsa jest żywą legendą, to w swoim własnym domu nie ma zbyt wiele do powiedzenia.

Domysły komentujących potwierdził w rozmowie z „Super Expressem” syn byłego prezydenta, Sławomir Wałęsa. Okazuje się, że w domu legendarnego przywódcy „Solidarności” od zawsze ostatnie zdanie ma Danuta Wałęsa.

- W moim domu rodzinnym rządzi mama. I nie ma w tym żadnej sensacji. Tak jest w większości polskich domów. I kto mówi, że jest inaczej, to kłamie. To mama rządzi, a nie ojciec. Tak jest teraz i było zawsze - potwierdził Sławomir Wałęsa.

Redakcja tabloidu próbowała dowiedzieć się również, co mogło być powodem tak nerwowej reakcji Danuty Wałęsy, która została zarejestrowana podczas internetowej transmisji. Okazuje się, że żona byłego prezydenta jest bardzo wymagająca wobec swojego męża.

- Najwidoczniej ojciec nie wyniósł śmieci albo nie obrał ziemniaków, albo nie zrobił czegoś innego, co mama chciała. Do mojej mamy się mówi „tak”, „proszę”, „dziękuję”. Ojciec fajne rzeczy mówił o naszej historii. No i mama mu przerwała. Pokazała, kto rządzi w domu - wyznał syn Lecha Wałęsy.

Lech i Danuta Wałęsowie pobrali się 8 listopada 1969 roku i wychowali ośmioro dzieci. To właśnie Danuta Wałęsa, w imieniu swojego męża, odebrała 10 grudnia 1983 Pokojową Nagrodę Nobla. W 2011 roku ukazała się autobiografia żony Lecha Wałęsy, zatytułowana „Marzenia i tajemnice”, która w ciągu kilku miesięcy przekroczyła sprzedaż 300 tys. egzemplarzy.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Anna Koźmińska

  • Minister Maląg wydała komunikat w sprawie 500 plus

  • Rząd rozda 30 mln zł. Pieniądze przeznaczono na wsparcie inicjatyw patriotycznych

Źródło: Super Express/Wikipedia

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >