Goniec.pl
fot. TRICOLORS / East News

fot. TRICOLORS / East News

Sylwia Bomba pokazała nowego partnera. Gwiazda "Gogglebox'a" już nie kryje swojego szczęścia

16 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Sylwia Bomba (35 l.) kilka dni temu była na pogrzebie swojego byłego partnera. Przed ceremonią opublikowała w sieci relację, na której tuliła się do męskiego ramienia. Wówczas fani zastanawiali się, czy była bohaterka „Gogglebox. Przed telewizorem” uchyli nieco więcej tajemnicy ze swojego nowego związku i pokaże partnera. Nie mieliśmy wątpliwości, że tak będzie. I stało się!

Sylwia Bomba przeżyła ciężkie chwile

Sylwia Bomba ma za sobą nieudany związek. Poprzedni partner, Jacek Ochman, z którym ma córkę, był uzależniony. Sylwia długo znosiła trudy życia z nałogowcem, jednak po pewnym czasie partnerowi ultimatum. Niestety, uzależnienie okazało się silniejsze i Sylwia Bomba była zmuszona zrezygnować z tej miłości.

Pomimo rozłąki, celebrytka postanowiła być obecna podczas jego pochówku w podwarszawskich Markach. Śmierć wieloletniego partnera była dla niej doświadczeniem trudnym, z którym nie do końca umiała sobie poradzić.

W sieci huczało, kiedy Bomba oznajmiła, że nie poinformuje córki o śmierci ojca. Spowodowało to niepotrzebne dyskusje, z których Sylwia – przyznajmy szczerze – nie wychodziła „obronną ręką”.

Sylwia Bomba ma nowego partnera

Na szczęście gwiazda telewizji TTV nie pozostała długo matką samotnie wychowującą dziecko. Po rozstaniu z Ochmanem, jak sama opowiadała, miała za sobą kilka nieudanych randek. Na szczęście ukojenie znalazła w objęciach nowego partnera. Swoim „szczęściem” podzieliła się na Instagramie, gdy odpowiedziała na pytanie internauty:

- Tak, spotykam się z kimś. Co do wieku, to wiek nie ma dla mnie znaczenia, obojętne mi, czy ktoś jest młodszy, czy starszy, jeśli jest porozumienie. Mężczyzna, z którym się spotykam, jest młodszy ode mnie – opowiadała na Instagramie.

Sylwia Bomba była ostrożna w pokazywaniu chłopaka w sieci. Najpierw, dzień przed pogrzebem, udostępniła relację, na której tuli się do jego ramienia i pisze o spokoju i szczęściu. O tym, co dokładnie zamieściła, pisaliśmy w artykule poniżej.

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba pokazała nowego partnera. Czy towarzyszył jej na pogrzebie Jacka Ochmana?

CZYTAJ DALEJ

Była bohaterka „Gogglebox” tym razem pokazała nieco więcej, chociaż dalej kwestia jej towarzysza będzie owiana tajemnicą. Przyznajemy jednak, że trochę mniejszą, albowiem Bomba udostępniła na Instagramie ciekawe treści.

Pokazała, jak z córeczką i ukochanym spędza wolny dzień. I to taki pełen wrażeń, a małoletnia Antonina z pewnością zapamięta go na długo. Jej mama postarała się o to, by mogła spróbować pierwszego w życiu burgera. Zabrała ją też do parku rozrywki, który chyba nie do końca spełnił ich oczekiwania. Zwieńczeniem szalonego dnia była publikacja radosnego filmiku, na którym Sylwia prześmiewczo i pozytywnie pokazuje, jak wyglądają wakacje z jednym dzieckiem, a jak z kilkoma.

Sylwia Bomba

fot. Instagram @sylwiabomba

Na jej InstaStory widzimy posturę nowego partnera, jednak twarz pozostała zasłonięta. Może następnym razem jego wizerunek przestanie już być tajemnicą i dowiemy się, kto skradł serce byłej uczestniczki „Tańca z Gwiazdami”?

"Rolnik szuka żony 9" już niebawem w telewizji. Poznaliśmy wszystkich uczestników nowej edycji

Już niebawem pojawi się kolejna edycja uwielbianego przez Polaków programu „Rolnik szuka żony”. Na antenie TVP1 prowadząca Marta Manowska będzie pomagała znaleźć kandydatom prawdziwą miłość. Kogo zobaczymy w najnowszej edycji reality show? Poznaj sylwetki wszystkich uczestników, którzy zdecydowali się na poszukiwanie miłości w telewizji.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: se.pl

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Historia Gabrieli i Filipa z Jawornika
(fot. Polsat)

Gwiazdy

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" w Jaworniku. Gabriela i Filip marzą o ślubie w stylu Hollywood

Czytaj więcej >
Franciszek Pieczka

Gwiazdy

Pogrzeb Franciszka Pieczki. Wzruszające słowa nastoletniej wnuczki. Popłakała się

Czytaj więcej >
Historia Pani Magdy, która uciekła od męża, bo nie chciał wychowywać chorego dziecka. "nasz nowy dom" w Ostródzie
(fot. Jakub/Polsat)

Gwiazdy

"Nasz nowy dom". Uciekła od męża, bo nie chciał wychowywać niepełnosprawnego dziecka. Teraz mieszka z matką i córką

Czytaj więcej >
pilot

Gwiazdy

Dziś w tv wyjątkowe filmy i wielkie metamorfozy wnętrz. Co obejrzeć w czwartek?

Czytaj więcej >
Franciszek Pieczka zmarł w wieku 94 lat. Już wkrótce odbędzie się państwowy pogrzeb

Gwiazdy

"Ranczo". Reżyser serialu wspomniał Franciszka Pieczkę. "Tylko raz stracił cierpliwość"

Czytaj więcej >
"Ranczo". Reżyser wspomina Franciszka Pieczkę. "Tylko raz stracił cierpliwość"

Gwiazdy

Pogrzeb Franciszka Pieczki. Poruszające słowa księdza nad trumną aktora, w oczach żałobników zaszkliły się łzy

Czytaj więcej >