Goniec.pl
Goniec.pl

Goniec.pl

Sylwia Bomba odpowiedziała na pytanie, czy jej córka pojawi się na pogrzebie swojego ojca

6 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Sylwia Bomba ma za sobą niełatwy czas - musi się zmagać bowiem ze śmiercią swojego byłego partnera, Jacka Ochmana. Mężczyzna był także ojcem jej ukochanej córki, przez co cała sytuacja jest dodatkowo trudna. Uczestniczka "Gogglebox" postanowiła szczerze wyznać jakie ma plany co do pogrzebu i czy zabierze ze sobą dziecko.

Wielka tragedia w życiu Sylwii Bomby

Sylwia Bomba to gwiazda wywodząca się z programu "Gogglebox", która teraz działa głównie w social mediach. Od komentowania programów w telewizji, przez udział w kolejnym show TTV "99. Gra o wszystko" dotarła do miejsca, w którym stwierdziła, że najbardziej opłacalne jest dla niej prowadzenie Instagrama i regularne relacjonowanie na nim swojego życia prywatnego - które głównie kręci się wokół bycia samotną mamą 3,5-letniej Antosi.

gardias

Dorota Gardias naraziła córkę na niebezpieczeństwo. Pogodynka TVN w ogniu krytyki

CZYTAJ DALEJ

Jeśli jednak dotychczas życie samotnej matki nie było łatwe, teraz zamieniło się w istne piekło. Choć z Jackiem Ochmanem, ojcem swojego dziecka już od dawna nie jest związana, to i tak informacja o jej śmierci mocno nią wstrząsnęła. Postanowiła jednak przede wszystkim zadbać o dobro swojej córki i podjęła kontrowersyjną decyzję o tym, by nic jej nie mówić o śmierci ojca.

Ma ku temu powód, bowiem okoliczności śmierci mężczyzny były co najmniej makabryczne - jego ciało zostało znalezione w mieszkaniu dopiero, gdy wydobywał się z niego odór rozkładającego się ciała. Najprawdopodobniej przyczyną jego śmierci było to, co doprowadziło do rozpadu jego związku z gwiazdą telewizji - problemy z alkoholem.

Niedawno instagramerka postanowiła ochłonąć po wszystkich rewelacjach. Na swoim profilu zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi, by odpowiedzieć obserwatorom na wszystkie nurtujące ich pytania. Padło jednak jedno, którego bardzo nie chciała otrzymać - dotyczące pogrzebu Ochmana i tego, czy pojawi się na nim jego córka.

Sylwia Bomba szczerze o pogrzebie byłego ukochanego

Duża część pytań podczas piątkowego Q&A u Sylwii Bomby dotyczyła jej córeczki, Tosi. Nie powinno to dziwić, zważywszy na to, że większość zdjęć na jej Instagramie przedstawia właśnie ją. Gwiazda TTV odpowiadając na pytania, zapewniała, że jej córka oraz ona czują się dobrze.

Padło także pytanie, z którym instagramerka zmaga się w ostatnich dniach wyjątkowo często. Mianowicie czy córka Sylwii Bomby i Jacka Ochmana pojawi się na pogrzebie swojego ojca - niezależnie od tego, jakie spojrzenie ma matka na tę sprawę, to Antonina gdy będzie starsza może mieć do matki żal, że nie pożegnała ojca. Jednak uczestniczka "Gogglebox" ma zdecydowane zdanie w tej kwestii.

- Ostatni raz odpowiem na tego typu pytanie. Antosia ma 3,5 roku. Nie widziała taty przez ostatnie 3 miesiące. Tosia nie wie, że jej tata zmarł. Nie będzie jej na pogrzebie. W jej imieniu na pogrzebie będę ja - napisała dosadnie.

Internauci mają już swoje teorie dotyczące tego, czy decyzja by oszukiwać dziecko w tak ważnej sprawie jest dobra czy zła. Jedna z jej obserwatorek postanowiła wprost do niej w tej sprawie napisać, a Sylwia Bomba udostępniła tę wymianę zdań. Tam również nie wahała się użyć mocnych słów argumentując dlaczego nie zabierze córki na pogrzeb, zaś całą rozmowę zakończyła stwierdzeniem, że Tosia żal może mieć tylko do ojca, że nie chciał być tatą.

Zgadzacie się z uczestniczką "Gogglebox"?

Sylwia Bomba

Goniec.pl

"Rolnik szuka żony 9" już niebawem w telewizji. Poznaliśmy wszystkich uczestników nowej edycji

Już niebawem pojawi się kolejna edycja uwielbianego przez Polaków programu „Rolnik szuka żony”. Na antenie TVP1 prowadząca Marta Manowska będzie pomagała znaleźć kandydatom prawdziwą miłość. Kogo zobaczymy w najnowszej edycji reality show? Poznaj sylwetki wszystkich uczestników, którzy zdecydowali się na poszukiwanie miłości w telewizji.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Strasburger

Gwiazdy

Karol Strasburger świętuje trzecią rocznicę ślubu. Gwiazdor zdradził przepis na udany związek

Czytaj więcej >
Tricolors/East News

Gwiazdy

Piotr Kraśko nie wróci do „Faktów”? Złe wieści dla skompromitowanego dziennikarza

Czytaj więcej >
Poszukiwania i śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęły całą Polską. Dziś obchodzimy rocznicę jego śmierci.
(fot. TRICOLORS/East News)

Gwiazdy

Piotr Woźniak-Starak zmarł w tragicznych okolicznościach. Tym żyła cała Polska. Dziś obchodzimy rocznicę jego śmierci

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Patrycja Markowska zdradziła smutne informacje na temat ojca. Lider zespołu Perfekt wróci na scenę?

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS / East News

Gwiazdy

Anna Popek zdradziła, co sądzi o inflacji. Gwiazda TVP opowiedziała o plusach drożyzny

Czytaj więcej >
Unsplash/@glenncarstenspeters

Gwiazdy

Dziś w tv 3. dzień Top of the Top Sopot Festival. 25-lecie TVN w Operze Leśnej. Co jeszcze obejrzeć w czwartek?

Czytaj więcej >