Goniec.pl
"M jak miłość" czy "Kevin sam w domu". Co w tym roku wybiorą widzowie? Fot. YouTube/Movieclips; instagram.com/katarzynacichopek

YouTube/Movieclips; instagram.com/katarzynacichopek

Świąteczny odcinek "M jak miłość" przeniesiony. Kiedy i gdzie oglądać Boże Narodzenie u Mostowiaków?

25 Listopada 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

"M jak miłość" w świątecznej odsłonie czy kultowy "Kevin sam w domu"? Co przy wigilijnym stole będą oglądać w tym roku Polacy? Wybór będzie musiał zostać dokonany, obie produkcje będą bowiem emitowane w tym samym czasie.

"M jak miłość" czy "Kevin sam w domu"

"M jak miłość", czyli cieszący się niesłabnącą popularnością serial TVP szykuje dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę. Chodzi o wyjątkowy świąteczny odcinek, w którym powrócą dawno niewidziani bohaterowie.

Kevin sam w domu

"Kevin sam w domu" w Boże Narodzenie 2022. Czy Polsat znów pokaże kultową świąteczną komedię?

CZYTAJ DALEJ

Chodzi o Dominikę Kluźniak i Kacpra Kuszewskiego, którzy nieoczekiwanie zasiądą przy wspólnym stole z rodziną Mostowiaków w Grabinie. Jak zaznaczył odtwórca roli Marka, jest to jednak jedynie gościnny występ i aktor nie zamierza powracać na dłużej do dawnej roli.

Tak czy inaczej, specjalne wydanie "M jak miłość" już teraz budzi ogromne emocje. Oglądać je będzie można 24 grudnia o godz. 20. w TVP2. "Będzie można", o ile inni domownicy również wyrażą na to chęć.

Popularny serial będzie miał bowiem potężną konkurencję w postaci kultowego hitu, którego oglądanie w święta Bożego Narodzenia wpisuje się już niemalże w polską tradycję. Chodzi naturalnie o "Kevina samego w domu".

"M jak miłość". Powrót Marka

"M jak miłość". Niespodziewany powrót do serialu. Marek Mostowiak znów zagości w Grabinie

CZYTAJ DALEJ

Świąteczny pojedynek gigantów

"Kevin sam w domu" emitowany będzie na Polsacie i, tak jak co roku, z pewnością przyciągnie przed ekrany telewizorów niezliczoną rzeszę fanów. Genialna komedia Chrisa Columbusa zdaje się nie przestawać bawić Polaków.

Konkurent, jakim okazać się może "M jak miłość", z pewnością wpłynie jednak na oglądalność przeboju. Warto odnotować jednak incydent sprzed kilku lat, kiedy to Polsat oznajmił, że rezygnuje ze świątecznej emisji hitu o Kevinie. W internecie powstała petycja, w której tysiące Polek i Polaków domagały się przywrócenia przeboju na antenę. Stacja nie miała wyjścia i posłuchała głosu fanów. To znak, że "Kevin sam w domu" wciąż zajmuje stałe miejsce w sercach telewidzów.

Świąteczny odcinek "M jak miłość". Co wydarzy się na Wigilii u Mostowiaków?
(fot. MTL Maxfilm, fot. Marta Gostkiewicz / TVP)

Świąteczny odcinek "M jak miłość". Co się wydarzy podczas Wigilii u Mostowiaków?

Przed nami świąteczny odcinek "M jak miłość". Wigilia u Mostowiaków będzie pełna wzruszeń, wspomnień i niespodzianek. Jedną z nich będzie na pewno powrót Marka (Kacper Kuszewski) do Grabiny. Świąteczny odcinek "M jak miłość" Twórcy "M jak miłość" przygotowali dla widzów miłą niespodziankę. W Wigilię zostanie wyemitowany świąteczny odcinek serialu, w którym zobaczymy, jak Boże Narodzenie spędzają Mostowiakowie. Cała rodzina zjedzie się oczywiście do Grabiny. Wigilia u Mostowiaków - co się wydarzy? Największą niespodzianką będzie oczywiście powrót Marka (Kacper Kuszewski) do Grabiny, który trzy lata temu wyjechał z żoną do Australii. Na zdjęciach nie widać jednak Ewy (Dominika Kluźniak). Czy to oznacza, że ich małżeństwo dobiegło końca? Być może dowiemy się tego ze świątecznego odcinka "M jak miłość". Boże Narodzenie to czas radości, ale często nostalgii i wspomnień. Tego nie będzie brakowało w Grabinie. Mostowiakowie będą wspominać Hanię (Małgorzata Kożuchowska) i Małgosię (Joanna Koroniewska). Zobaczcie, jak prezentują się zdjęcia z Wigilii u Mostowiaków.

Zobacz galerię >

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Kim są córki Jurka Owsiaka? Fot. Kapif

Gwiazdy

WOŚP. Jurek Owsiak ma dwie córki. Jak wyglądają i czym się zajmują?

Czytaj więcej >
Bogusłąw Linda mógł grać u boku sławy. PRL go nie puściła. Fot. Kapif

Gwiazdy

Bogusław Linda u boku legendarnej aktorki. Do akcji wkroczyły służby

Czytaj więcej >
Waldemar Obłoza przyznał się do alkoholizmu. Żałuje swojego wyznania. Fot. Kapif

Gwiazdy

Gwiazdor "Na Wspólnej" walczył z chorobą alkoholową. Dramatyczne wyznanie

Czytaj więcej >
Piotr Kaszewiak, Prawnik, Mecenas, Sprawa dla Reportera, źródło: Facebook

Gwiazdy

Mecenas Kaszewiak ujawnił tajemnicę "Sprawy dla reportera". Widzowie nie mieli pojęcia

Czytaj więcej >
Dominika Gwit została oszukana. Fot. kapif

Gwiazdy

Dominika Gwit dopiero urodziła, a już mierzy się z poważnymi problemami. "Co to jest za trucizna?"

Czytaj więcej >
Marcin Prokop zatańczył jak góal w Dzień dobry TVN. Fot. Kapif

Gwiazdy

"Dzień dobry TVN". Marcina Prokopa poniosło. Tego nie było w scenariuszu

Czytaj więcej >