Goniec.pl
Świat według Kiepskich

Grzegorz Gołębiowski/ATM Grupa

"Świat według Kiepskich" ma dla fanów niespodziankę. Będzie odcinek specjalny w hołdzie zmarłym aktorom

21 Lipca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

"Świat według Kiepskich" to serial, którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, a już na pewno starszemu pokoleniu. Gościł w domach milionów Polaków i za każdym razem rozbawiał do łez. Teraz nadszedł czas na ostatni sezon serialu "Świat według Kiepskich", ale jest również dobra wiadomość - będzie odcinek specjalny w hołdzie dla serialowych postaci Boczka i Paździocha.

"Świat według Kiepskich": kiedy nowy sezon?

"Świat według Kiepskich" powróci jesienią na antenę telewizji Polsat. Ta informacja jest już pewna i została potwierdzona m.in. podczas ostatniej ramówki stacji. Widzowie dalsze losy bohaterów będą mogli śledzić od 31 sierpnia w każdą środę o godz. 21:35. Będzie to 31. sezon serialu, a na fanów Ferdka czekać będzie seria 12. odcinków. Zdjęcia nagrywane były zimą w 2021 r.

Anna Przybylska

"Ania". Znamy datę premiery filmu o Annie Przybylskiej. "Mama była nie do podrobienia"

CZYTAJ DALEJ

"Świat według Kiepskich": to koniec

Oczywiście wiadomość o nowym sezonie serialu "Świat według Kiepskich" jest radosna, ale tylko w pewnej części, bowiem wiadomo już, że nie będzie dalszej kontynuacji. 31. sezon, który zobaczymy jesienią, będzie ostatnim. Trzeba będzie pogodzić się z tym, że poznamy już ostateczne losy Ferdka Kiepskiego.

Dyrektor programowa telewizji Polsat Nina Terentiew przekazała, że stacja nie planuje nowych odcinków kultowego sitcomu. Powodem takiej decyzji jest śmierć dwóch głównych bohaterów, czyli Ryszarda Kotysa (w styczniu 2021 r.) i Dariusza Gnatowskiego (w październiku 2020 r.). Aktorzy wcielali się w postacie Mariana Paździocha i Arnolda Boczka. To wokół nich i Ferdynanda Kiepskiego, granego przez Andrzeja Grabowskiego, kręciła się cała fabuła "Świata według Kiepskich".

Co więcej, w ostatnich latach zmarła też Zofia Czerwińska, która wcielała się w rolę Malinowskiej. W najnowszym i jednocześnie w ostatnim sezonie serialu brak Boczka zostanie wytłumaczony jego wyjazdem „w poszukiwaniu ciszy”. Za to Paździocha będzie nam dane jeszcze usłyszeć. Produkcja zawczasu nagrała głos Ryszarda Kotysa.

"Świat według Kiepskich": odcinek specjalny

Wśród tych słodko-gorzkich informacji, jest również taka, która ma w sobie mnóstwo słodyczy. Produkcja serialu ma dla fanów "Świata według Kiepskich" nie lada niespodziankę. Okazuje się, że wyemitowany zostanie odcinek specjalny, który jednocześnie będzie hołdem dla wspomnianych, nieżyjących już aktorów - Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy zostanie pokazany. Musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość, ale można przypuszczać, że stacja postarała się i będzie to bardzo wyjątkowy odcinek.

Najlepsze komedie wszech czasów. Te filmy od lat rozbawiają nas do łez. Znasz je wszystkie?

Każdy z nas lubi czasem oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w świat dobrego humoru. A wtedy z odsieczą przychodzą filmy komediowe, które w dodatku są lekarstwem na zły humor i sposobem na spędzenie miłego wieczoru. Warto dodać, że komedie nie tylko bawią, ale potrafią również skłonić do przemyśleń. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych - według nas - komedii wszech czasów. Które filmy koniecznie trzeba zobaczyć? Sprawdźcie sami.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Świat Seriali

Tagi:

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >
Robert Janowski zmaga się z problemem psychofanki. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Robert Janowski zmaga się z psychofanką. Kobieta zdołała odnaleźć nowy dom gwiazdora

Czytaj więcej >