Goniec.pl
Teresa Lipowska

TOMASZ RADZIK/East News

Teresa Lipowska tęskni za mężem. Duchowo zapewnia go, że niedługo do niego dołączy

22 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Znana jako Barbara Mostowiak z serialu "M jak miłość" aktorka Teresa Lipowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoim zmarłym mężu. Jak zdradziła, czuje duchową więź z wieloletnim partnerem, dzięki czemu nie doskwiera jej tak bardzo samotność. Często nachodzi ją także smutna refleksja o tym, że już wkrótce dołączy do ukochanego.

Teresa Lipowska w 1963 r. wyszła za mąż za aktora Tomasza Zaliwskiego, któremu urodziła syna Marcina. Małżeństwo żyło ze sobą w zgodzie przez ponad cztery dekady aż do śmierci Zaliwskiego w 2006 roku. Od tamtej pory aktorka jest sama, ale nie oznacza to, że odczuwa samotność. Jak zdradziła ostatnio, wciąż czuje obecność byłego partnera.

Andrzej Duda

Andrzej Duda przed sesją ONZ pomylił prezydentów USA

CZYTAJ DALEJ

Teresa Lipowska czuje obecność męża

W wywiadzie Lipowska podzieliła się refleksją na temat życia bez ukochanego męża. Choć nie jest jej łatwo i bardzo tęskni, stara się robić wszystko, by być blisko partnera.

- Jestem obstawiona jego zdjęciami, które lubię, które mi coś dają. Na jednym z nich patrzy na mnie tak dziwnie i się zastanawiam: "Co ty ode mnie chcesz? Coś zrobiłam nie tak?", drugie jest bardzo serdeczne. Zdjęcia pomagają mi nie być samej - zdradza aktorka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Ponadto, Lipowska bardzo często "rozmawia" z mężem podczas wizyt na jego grobie. Zapala wtedy znicz i wypowiada kilka smutnych słów, które mogą zaniepokoić niejednego fana.

- Na grobie, jak pójdę zapalić światełko, to powiem: "Cześć, jak ci tam? Ja już niedługo będę z tobą" - mówi gwiazda. Dzięki temu mniej odczuwa samotność związaną z utratą ukochanej osoby i jest jej raźniej. Wieloletnie małżeństwo pozwoliło pani Teresie doświadczyć prawdziwej miłości, której nie przerwała nawet śmierć męża.

Małżeństwo na dobre i na złe

Teresa Lipowska była zamężna dwukrotnie. Z pierwszym mężem, Aleksandrem, rozstała się po kilku latach. Dopiero Tomasz Zaliwski był jej przeznaczony i to z nim przeżyła najwspanialsze chwile. Oboje uczyli się codziennie jak ze sobą żyć i bardzo dobrze im to wychodziło.

Jak sama podkreślała w jednym z wywiadów, kluczem do sukcesu były wzajemny szacunek i tolerancja. Po 44 latach gwiazda stwierdziła, że dokonała najlepszego wyboru, a mąż był jej największym przyjacielem.

Jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? 10 pytań z podstawówki, na których wyłoży się większość dorosłych

Pytanie 1 z 10

Który przypadek odpowiada na pytania "komu? czemu?"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Plotek, WP

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Finał „Tańca z gwiazdami”

Gwiazdy

Co Piotr Mróz zrobi z pieniędzmi za wygraną w "Tańcu z gwiazdami"?

Czytaj więcej >
Doda i Kajra

Gwiazdy

Zakulisowe zdjęcie Kajry i Dody z "TzG" obiegło właśnie sieć

Czytaj więcej >
Krzysztof Kiersznowski

Gwiazdy

Specjalny odcinek "Barw szczęścia". Upamiętnienie zmarłych aktorów

Czytaj więcej >
Finał „Tańca z gwiazdami”

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny zażartował w "Tańcu z gwiazdami"

Czytaj więcej >
Piotr Mróz

Gwiazdy

Live po finale "Tańca z gwiazdami". Widzowie zachwyceni zwycięzcami

Czytaj więcej >
Polsat

Gwiazdy

Kajra podziękowała Rafałowi Maserakowi za współpracę

Czytaj więcej >