Goniec.pl
Pixabay

Pixabay/StockSnap

Śmierć podczas wesela w Rosji. Pan młody zakatował swoją małżonkę na oczach gości

6 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Niewyobrażalna zbrodnia na oczach weselników w Rosji. Nie zważając na obecność zaproszonych gości, pan młody zakatował publicznie swoją świeżo poślubioną małżonkę, a następnie porzucił jej ciało w wąwozie. Jak tłumaczył, powodem agresji była rzekoma zdrada kobiety. W chwili popełnienia haniebnego czynu, mężczyzna miał już na koncie jedno morderstwo.

Miłość to jedno z silniejszych i piękniejszych uczuć, ale nieraz przekonaliśmy się także, że może prowadzić do wielkich nieszczęść. Od darzenia kogoś szczerym uczuciem jest tylko krok do obsesji i chorobliwej zazdrości, a ta, gdy opanuje zakochanego, staje się szalenie niebezpieczna.

z ostatniej chwili czarno białe

Wypadek polskiego autokaru w Chorwacji. Nie żyje co najmniej 11 osób, ponad 30 jest rannych

CZYTAJ DALEJ

Rosja. Dramat na weselu

To miał być jeden z piękniejszych dni w życiu 36-letniej Oksany Poludencewej. Kobieta w końcu mogła stanąć na ślubnym kobiercu i obiecać swojemu ukochanemu, Stepanowi, miłość do grobowej deski.

Panna młoda poznała wymarzonego wybranka, gdy ten odsiadywał wyrok za zabójstwo, jednak nie zraziło jej to, a po długotrwałej wymianie korespondencji jej serce zaczęło tak mocno bić, że zobowiązała się, iż poczeka na lubego, aż ten opuści więzienne mury.

Gdy nadszedł w końcu wymarzony dzień, para wyprawiła huczne wesele, na które zaprosiła najbliższą rodzinę i znajomych, z którymi chciała podzielić się swoim szczęściem. Gdy wśród stolików lał się alkohol, a blaty uginały się od jedzenia, szampański nastrój prysł i to za sprawą samego pana młodego.

Nowe, dramatyczne informacje o rannych Polakach w wypadku autokaru. Ofiar może być jeszcze więcej

Nowe, dramatyczne informacje o rannych Polakach w wypadku autokaru. Ofiar może być jeszcze więcej

CZYTAJ DALEJ

Pan młody zakatował swoją ukochaną

Na ślubie Oksany i Stepana z pewnością nie brakowało weselnych atrakcji, dzięki którym dzień ich ślubu miał być niezapomniany. Te jednak pozostają bez znaczenia w obliczu tego, czego dopuścił się Stepan, który nieoczekiwanie wyciągnął przed budynek swoją wybrankę, chwytając ją za włosy i popychając na ulicę.

- Zaczął ją bić i kopać (...). Chwycił ją za włosy i wypchnął na ulicę, gdzie nadal kopał po ciele i głowie – cytuje relację świadka New York Post.

Okładanie ukochanej trwało, dopóki kobieta nie dawała już żadnych oznak życia. Bez większych skrupułów 35-letni oprawca postanowił ostatecznie "rozprawić się" z żoną, wrzucając jej zwłoki do pobliskiego wąwozu.

Całemu zdarzeniu przyglądali się zszokowani weselnicy, ale ci byli tak zastraszeni przez agresora, że nie odważyli się interweniować. Dopiero po fakcie zawiadomili służby, które ujęły pana młodego.

Powodem zbrodni była zazdrość

Z zeznań weselników wynika, że powodem awantury zakończonej śmiercią 36-letniej Oksany była patologiczna zazdrość jej małżonka. Stepan był przekonany, że kobieta zachowywała się wyzywająco wobec jednego z weselnych gości.

Sam pan młody z rozbrajającą szczerością potwierdził motyw podczas przesłuchania z udziałem śledczych. W sądzie stwierdził natomiast, że choć jego działania doprowadziły do śmierci wybranki, nie chciał jej zabić.

Mimo tych zapewnień, Stepan nie uniknie kary i na długo trafi za kratki. Prokuratura wnioskowała o karę 19 lat kolonii karnej, ale sąd zadecydował o karze 18 lat kolonii karnej o zaostrzonym rygorze i dwa lata ograniczenia wolności. Mężczyzna ma 10 dni na odwołanie się od wyroku.  

poszukiwani przestępcy

Policja apeluje do Polaków. Pokazała wizerunki groźnych przestępców, potrzebna jest pomoc

Prezentujemy galerię przestępców poszukiwanych przez polską policję za ciężkie wykroczenia wraz z ich rysopisem. Wśród zarzucanych przestępstw znajdują się m.in. zabójstwa, rozboje, pobicia i udział w grupach przestępczych. /Fot. Policja

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Małopolskie: Potworny wypadek spowodowany wybuchem opony. Nie żyje 25-letnia kobieta

  • Mateusz Morawiecki ujawnił smutną prawdę o ofiarach wypadku. Pilnie podjął ważną decyzję

  • Walki o olej w Inowrocławiu. Klienci wyrywali go sobie z rąk, jest nagranie

Źródło: o2.pl, Polsat News

Ada RymaszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Wcześniej pracowałam w redakcjach TVN24, Kontakt24 oraz b2-biznes.pl. Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Lifestyle

Squid i Huawei przygotowały specjalny serwis informacyjny na mistrzostwa roku 2022

Czytaj więcej >
Atrakcyjna oferta Lidla dla uczniów. Sieć rozdaje artykuły szkolne za darmo

Lifestyle

Atrakcyjna oferta Lidla dla uczniów. Sieć rozdaje artykuły szkolne za darmo

Czytaj więcej >
Festiwal okazji od Biedronki. Sieć przygotowała szereg promocji na ten tydzień

Lifestyle

Festiwal okazji od Biedronki. Sieć przygotowała szereg promocji na ten tydzień

Czytaj więcej >
Biedronka przygotowała świetne promocje
materiały prasowe

Lifestyle

Biedronka rozdaje kultowe produkty całkowicie za darmo. Termin mija w sobotę

Czytaj więcej >
Lidl przygotował atrakcyjne promocje

Lifestyle

Lidl będzie zwracał klientom pieniądze za mleko. Akcja startuje we wtorek

Czytaj więcej >
Pole

Lifestyle

Rolnikowi puściły nerwy, pokazał, co ludzie wyprawiali na jego polu. Jest nagranie

Czytaj więcej >