Goniec.pl
Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

oto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

2 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

"Ślub od pierwszego wejrzenia" po finałowych odcinkach wywołał internetową burzę i wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Marta Podbioł, czyli eksperymentalna żona Macieja Mikołajczaka, wznieciła ową burzę kolejnymi przemyśleniami na temat byłego partnera i jego nowej lubej. Podzieliła się pewnymi podejrzeniami. Czyżby Maciej nie był do końca uczciwy?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta zdekonspirowała związek Maćka?

Maciejowi i Marcie od początku się nie układało. W duecie żarzyło się nie od namiętności i miłosnej fascynacji, a od wzajemnych pretensji i rad, z którymi nie wiadomo jak sobie poradzić. Chociaż eksperci próbowali zażegnać spór i wmówić bohaterom, że "to normalne", jedynym normalnym wyjściem z tej sytuacji był według zwaśnionych stron rozwód.

ślub od pierwszego wejrzenia marta podbioł maciej mikołajczak

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek jest zakochany i porównuje nową partnerkę z Martą. "To są dwa inne światy"

CZYTAJ DALEJ

W finale oboje jednogłośnie podjęli taką decyzję. W 14. odcinku show "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazało się, że uczestnicy od dłuższego czasu nie utrzymują ze sobą kontaktu. Maciej postanowił nie marnować czasu na przemyślenia po rozstaniu i zastanawiająco szybko znalazł nową ukochaną.

Na analizę dynamicznego rozwoju jego życia matrymonialnego skusiła się odrzucona Marta, która ujawniła, że kojarzy nową wybrankę jej programowego męża, ponieważ była... gościem na ich weselu.

- Podejrzewam, że już się z nią zobaczyłam, bo ona była prawdopodobnie na weselu, o ile to jest ta dziewczyna. Tam była taka przyjaciółka jego Patrycja (...). On się o niej ciepło wypowiadał – powiedziała Marta Podbioł w rozmowie z "Party", po czym subtelnie zasugerowała, że istnieje prawdopodobieństwo, że nowi kochankowie zbliżyli się do siebie jeszcze w trakcie trwania programu.

- Byłam trochę zdziwiona, że ta jego aktualna dziewczyna była na naszym ślubie. Zaczęłam myśleć, czy on był uczciwy, czy oni nie zaczęli ze sobą kręcić w czasie eksperymentu, ale nie chcę nikogo oskarżać, bo nie mam na to żadnych dowodów – asekuracyjnie zaznaczyła, z przykrością podejrzewając Maćka, że zapewne dopuszczał się porównań obu dam. Urażona kontynuowała:

- W odcinku specjalnym on opowiadał właśnie o jakieś przyjaciółce, o którą się starał i która mu dała szansę po programie. Szkoda, że nie dała mu wcześniej szansy, to może byśmy uniknęli scysji, ale miłość ma różne sposoby na dotarcie do ludzi – podsumowała z rozżaleniem na łamach "Party".

Warto przypomnieć, że to nie pierwsza sytuacja w historii programu, gdy goszcząca na weselu niewiasta staje się życiową towarzyszką głównego bohatera. W poprzedniej edycji Adam próbował zbudować relację z Kasią, jednak krótko po zakończeniu emisji związał się z jej kuzynką, która bawiła się na uroczystości ślubnej.

Jak sądzicie, Marta powinna w dalszym ciągu roztrząsać publicznie wydarzenia z programu?

Przystojni piłkarze

Najprzystojniejsi na mundialu w Katarze 2022. Na sam widok robi się gorąco

Katar 2022 to nie tylko widowisko spotowe, ale także gratka dla pań, które mogą zachwycać się biegającymi po boisku przystojniakami. Niektórzy z nich naprawdę robią wrażenie. Dla ułatwienia, wytypowaliśmy najciekawszą trzynastkę. Kto znajdzie się na waszych listach?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Party

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Pixabay.com Alehandra13

Gwiazdy

Dziś w tv znajdzie się coś dla każdego. Dwa wielkie przeboje dla dwóch pokoleń

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz, fot KAPiF

Gwiazdy

Robert Makłowicz pokazał dorosłych synów. Jeden z nich poszedł w ślady ojca

Czytaj więcej >
Jan Paweł II, fot. East News

Gwiazdy

Jan Paweł II skrytykowany przez byłego wokalistę Chumbawamby. Zaczepił kogoś jeszcze

Czytaj więcej >
Katarzyna Skrzynecka fot. KAPiF

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka nagle przerwała wywiad. Zapytano ją o Edwarda Miszczaka

Czytaj więcej >
Znicz fot. pixabay

Gwiazdy

Nie żyje córka gwiazdora "Rodziny Soprano". Zmarła nagle w wieku 25 lat

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Jackowski ponownie ostrzega Polaków. Co jego zdaniem czeka nas w 2023 roku?

Czytaj więcej >