Goniec.pl
Ślub od pierwszego wejrzenia Maciej uderza w Martę. Foto: Kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, VN

Kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek jest zakochany i porównuje nową partnerkę z Martą. "To są dwa inne światy"

30 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

"Ślub od pierwszego wejrzenia" już się zakończył, jednak pokłosie byłych kochanków wciąż wre w sieci. Z dodatkowego odcinka programu można się dowiedzieć, że Maciej jest na dobrej drodze, by wreszcie w pełni ułożyć sobie życie. Wydaje się, że do apogeum szczęścia brakuje mu tylko kolejnych przytyków w stronę byłej żony. Postanowił nadrobić te zaległości i porównał ją z aktualną partnerką. Wiadomo, na czyją niekorzyść.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek znalazł miłość poza programem

Maciek bardzo chciał odnaleźć prawdziwe uczucie i swe serce powierzył w ręce ekspertów. Ci tradycyjnie nie wykazali się siódmym zmysłem i nie trafili z miłosnym dopasowaniem. Poszkodowany jest nie tylko uczestnik, ale także Marta, której sympatyczny śpiewak disco polo również nie przypadł do gustu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna i Przemek

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna i Przemek też się rozstali. Wszystko okazało się dopiero po finale

CZYTAJ DALEJ

Chociaż mógłby nie wykazywać sympatii do "Ślubu od pierwszego wejrzenia", po wszystkim jest zadowolony z udziału w show. Udało mu się zdobyć uwagę pewnej kobiety, która – jak się okazuje – była przy nim jeszcze przed rozpoczęciem eksperymentu. Taki bieg wydarzeń skłonił go do pewnych refleksji:

- Pozwoliło mi to zrozumieć, że jest obok mnie ktoś, kto towarzyszył mi w życiu, ale okazało się, że ta osoba jest dla mnie bardzo ważna. Zaczęło się budzić dość duże uczucie, prawdziwe i daje mi to dużo szczęścia – orzekł w dodatkowym odcinku dostępnym na platformie Player.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek na dużo sobie pozwolił. Porównał Martę z aktualną partnerką

Nową drugą połówką Macieja Mikołajczaka jest blondwłosa Patrycja, która towarzyszyła ukochanemu w trakcie nagrań do wydania specjalnego, jednak nie zdecydowała się na pokazanie twarzy. Nowa para ujawniła, że od jakiegoś czasu mieszka już razem, a radosny niczym szczygiełek Maciej chyba na chwilę zapomniał, ze jest dżentelmenem i pozwolił sobie na niewybredne porównania swojej kobiety z byłą żoną.

- Marta jest dość wygodna, a Patrycja lubi poeksperymentować. Taki przykład: Marta wolała z hotelu do Jeleniej Góry pojechać taksówką i wydać 120 zł, a my rekreacyjnie pojedziemy sobie tramwajem, przejdziemy się kawałek, coś zobaczymy. To są dwa inne światy, charakterami, stylami bycia to jest zupełnie inny świat – rozwodził się.

Maciej przyznał, że nie żywi urazy ani do eksmałżonki, ani do produkcji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wolał skupić się na dalszym kąsaniu Marty, niemal gloryfikując jej następczynię:

Wychodząc do pracy, Patrycja potrafi otworzyć okno i krzyknąć na całe osiedle "I love you". Myślę, że Marta na takie coś by się nie zdała – ocenił.

Marta Podbioł tuż po finale zamieściła specjalny post, w którym odniosła się do ogromu krytyki, który spadł na nią jeszcze w trakcie kręcenia hitu TVN. Napisała także kilka słów na temat tego, jak zareagowała na słowa bolesne słowa z ust Macieja. Niestety, pozostała jej jedynie internetowa forma komunikacji, bo nie zdecydowała się na wzięcie udziału w odcinku dodatkowym.

Waszym zdaniem Maciek dopiero teraz pokazał swoją prawdziwą twarz?

Trudno uwierzyć, jak naprawdę mieszka Agata Duda. Złote fotele to tylko początek, mamy zdjęcia

Agata Duda od kilku lat mieszka wraz z mężem w Pałacu Prezydenckim. Wnętrza rezydencji, której budowa rozpoczęła się w XVII wieku, robią niesamowite wrażenie. Para prezydencka ma do dyspozycji około 200 metrów kwadratowych. Złote krzesła to tylko początek luksusów, z jakich pierwsza dama korzysta każdego dnia. / fot. Piotr Molecki/East News

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:Źródło: Player

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Burza po decyzji Piotra Cugowskiego. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

Czytaj więcej >
Kuba Wojewódzki zareagował na samochód TVP. Fot. kadry z programu Onet Rano, prod. Onet, wyd, 2019r,, Youtube @onetrano

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zobaczył pojazd TVP i nie wytrzymał. Otworzył drzwi i zaczął krzyczeć

Czytaj więcej >
Tak wyglądała 30 lat temu, dziś zna ją cała Polska. Fot. Instagram @kingarusin, kadr z programu TVP1, prod. TVP, wyd. 05.02.1993 r.

Gwiazdy

Tak wyglądała 30 lat temu. Dziś zna ją cała Polska

Czytaj więcej >
Krzysztof Skiba rozlicza gwiazdy z chałtur. Marcin Prokop i Maciej Stuhr zdekonspirowani. Fot. Kapif

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wyjawił tajemnicę Prokopa i Stuhra. Na pewno nie będą zadowoleni

Czytaj więcej >