Goniec.pl
Facebook/BądźmyRazemTVP

Facebook/BądźmyRazemTVP

"Sanatorium miłości": Zmarła Nina Busk. Była uczestniczką pierwszej edycji show

16 Lipca 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

"Sanatorium miłości". Smutna wiadomość dla wszystkich fanów programu „Sanatorium miłości”. Jak poinformowała stacja TVP, zmarła Nina Busk, uczestniczka pierwszej edycji programu. Miała 65 lat.

- Zapamiętamy na zawsze jej płomienne serce, radość, energię i pasję do życia, którymi dzieliła się z innymi. Rodzinie Niny składamy szczere wyrazy współczucia – czytamy w komunikacie zamieszczonym na portalu Facebook.

Nina Busk zdobyła sympatię widzów

Nina Busk przebojem zdobyła sympatię nie tylko widzów „Sanatorium miłości”, ale przede wszystkim pozostałych uczestników reality-show. Wiecznie uśmiechnięta i pełna pogody ducha bohaterka zjednywała sobie ludzi wokół siebie. Cieszyła się opinią żywiołowej i pełnej zwariowanych pomysłów kobiety, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

- Chciałabym skoczyć ze spadochronu, chciałabym wziąć udział w rajdzie. I to za kierownicą! Lubię moc, siłę. I takiego wybranka szukam – opowiadała w wywiadzie na kanale Youtube „Pomponik”.

Niestety, podczas programu „Sanatorium miłości” Ninie Busk nie udało się znaleźć partnera, o jakim marzyła. Widzowie Telewizji Polskiej z pewnością nie zapomną jej uśmiechu, zaraźliwej energii i temperamentu, jakim epatowała na ekranie emerytka.

Franciszek Pieczka

Franciszek Pieczka szczerze o tym, jak teraz żyje. Na co dzień może liczyć na pomoc synowej

CZYTAJ DALEJ

Nina Busk. Jak zgłosiła się do programu?

Nina Busk do programu dla samotnych serc zgłosiła się tuż po powrocie do kraju. Przez długi czas przebywała na emigracji, gdzie żyła z ówczesnym partnerem. Postanowili jednak powrócić na łono ojczyzny. Po niedługim pobycie w Polsce doszło do rozstania.

- Miałam partnera, który chciał wracać do kraju. Niestety, po powrocie okazało się, że mieliśmy zupełnie inne oczekiwania. On chciał się bawić, ale żeby się bawić, trzeba najpierw popracować. Po jakimś czasie okazało się, że jest nam nie po drodze – opowiadała w wywiadzie dla portalu „Pomponik”.

Nina Busk kontynuowała telewizyjną przygodę

Kariera Niny Busk nie zakończyła się wraz z zakończeniem nagrań do „Sanatorium miłości”. Emerytka została zaangażowana do innego, flagowego hitu stacji – „The Voice Senior”. Jej bezpośredniość i umiejętności interpersonalne pomagały jej w przeprowadzaniu wywiadów z biorącymi udział w „przesłuchaniach w ciemno” wokalistami.

Widzowie mogli oglądać ją również w serialu „Uzdrowisko”. Kolejnym marzeniem Niny Busk było prowadzenie autorskiego programu. Tego pragnienia niestety nie uda się już zrealizować.

Kotulanka, Sałacka, Przybylska

Gwiazdy, które zmarły przedwcześnie. Kulisy śmierci wprawiają w rozpacz, Polacy nigdy ich nie zapomną

Mówi się, że "wybrańcy Bogów umierają młodo". Powiedzenie to zdecydowanie pasuje do gwiazd z poniższej listy. Przedwczesna, czasem niespodziewana śmierć tych sław polskiego kina była ogromnym ciosem nie tylko dla ich fanów, ale i całej polskiej sceny. Część zmarła w wyniku chorób, część - w tragicznych wypadkach, lecz wszyscy pozostawili Polaków w niedowierzaniu, że nie zobaczą ich już na ekranie.

Zobacz galerię >

W wywiadzie dla Wirtualnej Polski mówiła:

- Nic nie żałować, niech każdy dzień, każda chwila będzie piękna, bo życie niestety krótkie jest - Nina Busk.

W obliczu śmierci bohaterki te słowa powinny wybrzmieć z podwójną siłą. Niech staną się one nauką i mądrością dla wszystkich z nas.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Agata Duda i Andrzej Duda, fot. Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Agata Duda nie dała sobie dmuchać w kaszę? Rodzice Andrzeja Dudy wyznali, że małżeństwo nie posłuchało ich rad

Czytaj więcej >
"The Voice of Poland", fot. "The Voice of Poland"/TVP2/24.09.2022

Gwiazdy

"The Voice of Poland". Baron podał telefon rozemocjonowanemu uczestnikowi. Po drugiej stronie był jego idol

Czytaj więcej >
Franciszek Pieczka, fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Franciszek Pieczka zmarł, zanim się urodził? Zadziwiająca wpadka w TVP

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News / min. Instagram @aleksandraleksandrowna

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska pokazała prywatne fotosy z wesela. Jej rodzice wywijali na parkiecie

Czytaj więcej >
Viki Gabor, fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Viki Gabor po raz kolejny zaskakuje czadową fryzurą. Czegoś takiego jeszcze nie było

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

„Apolityczny” Maciej Stuhr kąsa Antoniego Macierewicza. W ostrych słowach sugeruje, że polityk powinien zostać beatyfikowany

Czytaj więcej >