Goniec.pl
Roman Zagórski

Screen "Sanatorium miłości" TVP VOD

"Sanatorium miłości". Roman znalazł w końcu miłość. Jak do tego doszło?

13 Lipca 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

„Sanatorium miłości” to popularny program realizowany przez Telewizję Polską. Każdy sezon reality show z udziałem dojrzałych pań i panów poszukujących drugiej połówki gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Wielu fanów programu śledzi losy bohaterów również po zakończeniu emisji. 73-letni Roman Zagórski to jeden z bohaterów show, któremu – niestety – nie było dane znaleźć w programie miłości. Nic straconego!

Miłość nie zna dnia ani godziny

Jak dowiadujemy się z udzielonego dla magazynu „Rewia” wywiadu, Roman Zagórski już nadrobił zaległości, jakie miał wobec kolegów z programu, którzy ową miłość znaleźli. Teraz i on może pochwalić się nowym związkiem z kobietą, która przebojem skradła jego serce.

Sanatorium miłości - jeden z uczestników został skrytykowany

Sanatorium Miłości: Andrzej i Janina nie znaleźli drugiej połówki w programie. Teraz mają się ku sobie?

CZYTAJ DALEJ

Biznesowe spotkanie czy pierwsza randka?

Roman Zagórski jest członkiem zarządu Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług na Pomorzu, dlatego odbywa dużo spotkań natury biznesowej. Jedno z nich odbyło się podczas służbowego rejsu promem do Szwecji. Jak się później okazało, rejs i spotkanie z innymi ludźmi zajmującymi biznesem ni stąd, ni zowąd przerodziło się w… pierwszą randkę!

Zaskakująca podróż

Rejs promem okazał się zbawienny w skutkach, gdyż to właśnie tam Roman Zagórski poznał pochodzącą z Warszawy Wiolettę, z którą od razu znalazł wspólny język. Aktualnie spotyka się z nowopoznaną partnerką i snuje urokliwe wizje przyszłości.

- Odwiedzamy się, mamy wiele wspólnych zainteresowań, lubimy spacery, taniec, jest nam ze sobą wspaniale. Rozumiemy się bez słów. Jesteśmy w sobie zakochani - zapewnia Roman na łamach "Rewii".

Cóż, tak udanej znajomości można Romanowi tylko pozazdrościć. Perypetie uczestnika „Sanatorium miłości” pokazują, że program obliczony jest nie tylko na łączenie ze sobą spragnionych uczucia par, ale też na przeżycie przygody, dzięki której można dostrzec wartości, o których na co dzień się zapomina.

MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Violetta Villas była największą gwiazdą, jej sekretów nie znał nikt. Po latach prawda wyszła na jaw

Violetta Villas urodziła się 10 czerwca 1938 roku. Była polską artystką estradową, aktorką filmową, teatralną i rewiową. Wszechstronnie uzdolniona ze słuchem absolutnym. Wydawało się, że z takimi zdolnościami i sławą powinna wieść życie usłane różami. Okazuje się, że było zupełnie inaczej. Poznajcie największe sekrety z życia diwy Violetty Villas.

Zobacz galerię >

Miłość Romana Zagórskiego

Można śmiało stwierdzić, że Roman Zagórski przeżywa „drugą młodość”. O swoich urlopowych wojażach z ukochaną opowiedział we wspomnianym wywiadzie dla magazynu „Rewia”.

– Kilka dni temu w Kołobrzegu spotkaliśmy Cygankę, która wywróżyła nam wspólną drogę życia usłaną miłością i wzajemnym szacunkiem. I że świetnie do siebie pasujemy. A tak na serio, to wierzymy z Wiolettą w przeznaczenie. Ta podróż promem nie była przypadkowa – błyskotliwie i z humorem mówi Zagórski.

Maria Manowska trzyma kciuki

Maria Manowska od pierwszego sezonu przejmuje pieczę nad bohaterami „Sanatorium miłości”. Jako prowadząca, ale również oddana słuchaczka każdego z uczestników show, wzbudza sympatię nie tylko wśród nich, ale też w telewidzach. Roman Zagórski z powodzeniem odnalazł się w formacie show i kontynuował znajomość z Marią Manowską. Ta ochoczo kibicuje jego nowej miłości.

- To super facet. Trzymam za niego mocno kciuki – komentuje Maria Manowska.

Goniec.pl również życzy powodzenia na nowej drodze życia. Niechaj historia Romana Zagórskiego będzie drogowskazem dla wszystkich tych, którzy w dojrzałym wieku stracili już nadzieję na poznanie miłości swojego życia. Ta historia mówi jasno – wszystko jest możliwe!

"Chłopaki do wzięcia". Wielu uczestników znalazło miłość w programie. Wiemy, jak wyglądają ich wybranki

"Chłopaki do wzięcia" to popularny program Polsatu, w którym mężczyźni z małych miasteczek poszukują swoich drugich połówek. Po kilku edycjach wielu z nich ma za sobą już wiele przygód, a część uczestników znalazła po długich zmaganiach szczęście w miłości. Program doczekał się już kilku par, a nawet małżeństw. Oto chłopaki, które już nie są do wzięcia i ich partnerki.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Rewia/Goniec

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >