Goniec.pl
Sanatorium miłości

instagram.com/sanatorium_milosci_tvp

Tyle zarabiają gwiazdy "Sanatorium miłości". Manowska zgarnia krocie

12 Marca 2021

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Udostępnij:

Ile zarabiają gwiazdy "Sanatorium miłości"? Okazuje się, że każdy z uczestników programu dostaje wynagrodzenie za udział w show. Jakie? TVP hojna nie jest, wynagrodzenie jest symboliczne. Wyjątkiem jest Magda Manowska, prowadząca prog

Uczestnicy Sanatorium miłości TVP za udział w każdym odcinku show otrzymują wynagrodzenie. Okazuje się jednak, że honoraria jakie płaci telewizja Jacka Kurskiego są symboliczne. Narzekać jednak nie może jedna osoba, Magda Manowska. Prowadząca dostaje za udział w programie krocie.

Sanatorium miłości: wielki finał

Zbliżamy się do wielkiego finału 3. sezonu programu TVP Sanatorium miłości. Uczestnicy programu fetować będą na wielkim balu. Kto zostanie królem, a kto królową sanatoryjnego turnusu? O tym przekonamy się już wkrótce. Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy, czym jest Sanatorium miłości, nie każdy ogląda przecież telewizję!

Sanatorium miłości to program emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Zgromadzeni przed telewizorami widzowie, podziwiają na ekranach losy seniorów, którzy leczą nie tyle swoje ciała, lecz także serca. Rodzące się między uczestnikami uczucia oraz spory, które między nimi wybuchają rozgrzewają widzów. Kuracjusze są również bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie chętnie opowiadają o wydarzeniach zza kulis.

Pamiętać trzeba, że Sanatorium miłości to program telewizyjny, zatem uczestnicy programu otrzymują za swój udział wynagrodzenie. To jednak nie wszystko. Na kuracjuszy czekają inne, wartościowe przywileje, benefity i dodatki, a także  - a może przede wszystkim - świetna zabawa. Program kręcony jest w przepięknej Połanicy. Okolica, w jakiej przebywają uczestnicy naprawdę zachwyca.

Sanatorium miłości - zarobki uczestników

W Sanatorium miłości seniorzy mają dostęp do wielu interesujących atrakcji. Seniorzy korzystają z zabiegów leczniczych i kosmetycznych, mają dostęp do lekarza, cieszą się z przebywania w pięknej okolicy, a także zapewniają sobie atrakcje związane z przeżywaniem drugiej młodości. Widzieć nam także, że trzeba, że za swoją pracę seniorzy z Sanatorium otrzymują wynagrodzenie. Mają to zapisane w swoich umowach, do których dotarł Pomponik.

Jakie stawki są płacone uczestnikom (a może jednak aktorom) Sanatorium miłości? Okazuje się, że są one raczej symboliczne. 

- Z tytułu udziału w Audycji Uczestnik otrzymuje wynagrodzenie określone w umowie. Wysokość wynagrodzenia jest symboliczna, określona przez Producenta i nie podlega negocjacjom - czytamy w umowach, jakie podpisują uczestnicy Sanatorium miłości.

Za wyemitowany odcinek aktorzy (uczestnicy) otrzymują 1,5 tysiąca złotych. Kwota dla TVP „symboliczna”, dla wielu emerytów astronomiczna. No, ale nie każdy może liczyć na 2 miliardy złotych rocznie dotacji. Dodatkowo wszelakie zabiegi, jakim poddawani są kuracjusze, fundowane są przez TVP.

Na największe zarobki może liczyć Magda Manowska. Prowadząca program, według ustaleń Pomponika w I sezonie otrzymywała od 8 tys. do 10 tys. za każdy wyemitowany na antenie TVP odcinek. Jesteście ciekawi, jak wyglądają zarobki aktorów innych produkcji TVP? W tym artykule pisaliśmy, ile zarabiają aktorzy M jak Miłość.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Źródło: Pomponik, Goniec.pl

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >