Goniec.pl
Marta Manowska pożegna się z "Rolnik szuka żony"? W finale ma ogłosić historyczną wiadomość.
(fot. screen z facebook.com/rolnikszukazonytvp)

(fot. screen z facebook.com/rolnikszukazonytvp)

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska pożegna się z programem w finale? Prezenterka ma przekazać historyczną wiadomość

25 Listopada 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

"Rolnik szuka żony" - finał 9. edycji za pasem i jak się okazuje może on być ogromnym zaskoczeniem. Widzowie dowiedzą się, jak potoczyły się losy bohaterów, ale to nie jedyna niespodzianka. Marta Manowska ma ogłosić historyczną wiadomość. Czy to oznacza, ze pożegna się z programem?

"Rolnik szuka żony" - finał 9. edycji

Przed nami finał 9. edycji "Rolnik szuka żony". Widzowie na pewno nie mogą się doczekać aż poznają dalsze losy i decyzje uczestników programu. Zapowiedź ostatniego odcinka tylko podsyca emocje. Padają tam poważne słowa i deklaracje, o czym możecie przeczytać w artykule poniżej.

"Rolnik szuka żony" - finał

"Rolnik szuka żony". Finał zaskoczy widzów. Padły jasne deklaracje. Kto zdecyduje się na ślub?

CZYTAJ DALEJ

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska odchodzi z programu?

Finałowy odcinek moment konfrontacji i informacji o tym, co postanowili bohaterowie programu. Dowiemy się, kto się rozstał, kto zdecydował się na poważniejsze kroki, a u kogo los sprawił jeszcze inną niespodziankę.

Ostatni odcinek to doskonały moment na podsumowania i wspominki, ale nie tylko. Jak rozpisują się media, Marta Manowska w finale "Rolnik szuka żony" ma ogłosić historyczną wiadomość. Tabloidy spekulują, że prezenterka pożegna się z programem. Wskazywać na to miałby fakt, że widzowie od jakiegoś czasu sugerują, że gospodyni randkowego show TVP jest już zmęczona i wypalona po dziewięciu edycjach.

Czy rzeczywiście tak będzie? Trudno stwierdzić. Niedawno Marta Manowska pożegnała się z "The Voice Senior" tłumacząc to brakiem czasu. Być może ma w zanadrzu nowy tajemniczy projekt, dla którego postanowiła porzucić swój macierzysty program? Jedno jest pewne: wszystkiego dowiemy się w niedzielę, 27 listopada o godz. 22:00 - wyjątkowo emisja będzie później ze względu na mecz Niemcy-Hiszpania.

fot. Instagram @martamanowska

Tak mieszka Marta Manowska. Porzuciła miasto i pokochała życie na wsi

Marta Manowska jakiś czas temu stanowczo zarzekała się, że życie na wsi nie jest dla niej. Jako prowadząca „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” odbywała liczne podróże po urokliwych zakątkach Polski, poznawała ludzi z małych miasteczek, odpoczywała w bliskim otoczeniu natury i kosztowała lokalnych, tradycyjnych przysmaków. Gdy po jakimś czasie ponownie porównała swoje przeżycia z prowincji ze zgiełkiem dużego miasta, ciągłym pośpiechem, zanieczyszczonych powietrzem i pustymi relacjami międzyludzkimi – była to już całkowicie inna kalkulacja. Zanim jednak Marta Manowska doceniła uroki życia na wsi, mówiła: – Jestem często pytana, czy mogłabym mieszkać na wsi. I odpowiadając szczerze sobie samej, muszę powiedzieć, że nie na tym etapie życia. Miasto daje mi energię. Jednak w poszukiwaniu drugiego człowieka nie jest istotne, czy pochodzi z miasta, czy ze wsi – wyjaśniała w "Pytaniu na śniadanie". Miejskie poszukiwania miłości życia nie szły prezenterce TVP najlepiej, a przebywając z dala od Warszawy podczas nagrań do „Rolnik szuka żony”, zawiązała nowe przyjaźnie. Dzięki nim poznała posiadaczy rozległych ziem uprawnych nie tylko od strony zawodowej, ale również prywatnej. Pokazali jej uroki wiejskiego, spokojnego życia. Blondwłosa i wiecznie uśmiechnięta dziennikarka postanowiła zmienić zdanie i ostatecznie i spróbować zachwalanego przez uczestników programu życia. Na jej profilu na Instagramie publikuje rozkoszne kadry na tle skromnego domu z czerwonej cegły. Jak można wywnioskować z fotografii, wokół budynku rozpościera się okazały ogród, w którym można oddawać się pełnowartościowemu relaksowi. Zobaczcie, jak teraz wygląda sielskie życie Marty Manowskiej.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl

Źródło: se.pl

Tagi:

Karolina KruszewskaAutor

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: karolina.kruszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Gwiazdy

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Czytaj więcej >
Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >