Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roland Garros. Iga Świątek tuż przed finałem otrzymała niespodziewaną wiadomość. Znamy jej treść
Bartłomiej Cieślak
Bartłomiej Cieślak 04.06.2022 13:12

Thomas SAMSON / AFP

Iga Świątek przed sobotni finałem w turnieju Rolanda Garrosa dostała od hotelowej obsługi specjalną wiadomość. Pięknym gestem w jej kierunku pochwaliła się na Instagramie.

Iga Świątek - finał Rolanda Garrosa

Iga Świątek już w sobotę o 15:00 rozpocznie walkę o zwycięstwo w turnieju Rolanda Garrosa. Jej przeciwniczką będzie Amerykanka Cori Gauff. Zwyciężczyni spotkania otrzyma za cały turniej 2,2 mln euro, natomiast tenisistka, która przegra, dostanie połowę tej kwoty.

To będzie trzecie spotkanie tych tenisistek na korcie. W dwóch poprzednich lepsza była Polka. Ida Świątek wygrała zarówno w półfinale w Rzymie w 2021 roku, jak i w tym roku w spotkaniu, które miało miejsce w Miami. W obu meczach nie straciła seta i dzisiaj również jest faworytką.

Iga Świątek pokazała wiadomość, którą dostała

Iga Świątek na czas turnieju w Paryżu zakwaterowała się w pięciogwiazdkowym Hotelu Square, który położony jest dokładnie naprzeciwko Wieży Eiffla. Warunki ma doskonałe, więc między kolejnymi wygranymi meczami może swobodnie odpoczywać fizycznie i psychicznie.

Obsługa hotelu jeszcze jej w tym pomaga, czego przykładem może być wiadomość, którą Iga Świątek pokazała na InstaStories. Okazuje się, że do poczęstunku składającego się z miski świeżych owoców, nasza tenisistka dostała również odręcznie napisany liścik.

- Droga pani Świątek. Cała załoga naszego hotelu wspiera w pani drodze po kolejny triumf - brzmi treść wiadomości, którą zapisano w języku angielskim.

Dołączamy do życzeń i o godz. 15 będziemy trzymać kciuki za polską tenisistkę!