Goniec.pl
Robert Lewandowski z żoną świętował 9. rocznicę ślubu. Ania pokazała, co dostała od męża

Instagram: @annalewandowskahpba

Robert Lewandowski z żoną świętował 9. rocznicę ślubu. Ania pokazała, co dostała od męża

22 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Robert Lewandowscy i Anna Stachurska poznali się w 2007 r. i od tego czasu są nierozłączni. Są bardzo udanym małżeństwem, choć nie obyło się bez trudniejszych momentów. 22 czerwca sportowe małżeństwo świętowało 9. rocznicę ślubu, czyli gliniane gody. Pochwalili się w sieci romantycznym nagraniem.

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski o urodzie Niemek. Swoją odpowiedzią zaskoczył wszystkich

CZYTAJ DALEJ

Robert Lewandowski i Anna Stachura poznali się na obozie, na który „Lewy” mógł nie dotrzeć

Anna i Robert Lewandowscy dokładnie 9 lat temu powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w kościele Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny Parafii św. Anny w Serocku. Z tej okazji na profilach pary nie zabrakło romantycznych postów, w których świętowali glinianą rocznicę.

Anna i Robert Lewandowscy poznali się w 2007 r. podczas obozu sportowego. On był graczem Znicza Pruszków, ona utytułowaną zawodniczką karate. Oboje wybrali się na integrację studentów warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Po latach piłkarz opowiadał o wypadzie na Mazury: „Mogłem nie jechać na obóz integracyjny, gdzie spotkałem Anię. Mogłem nie zdążyć… Ale dojechałem na jeden dzień. Pamiętam, że zobaczyłem piękną blondynkę… Ania trochę się zmieniła przez te lata. Oczywiście, że na korzyść. Wydoroślała. Ja zresztą też” - mówił Robert Lewandowski w magazynie „Viva!” w 2014 r.

Szybko postanowili razem zamieszkać i żyli skromnie w wynajętym lokum. Z czasem jednak Robert zaczął coraz lepiej radzić sobie na boisku i wspinać po kolejnych szczeblach kariery, dzięki czemu zarabiał coraz więcej. Jego talent szybko został dostrzeżony, zaczął grać w reprezentacji kraju i przeniósł się do Bundesligi. Obecnie jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Oczywiście wraz z tym tytułem na jego konto trafiły miliony euro.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska obecnie są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie

Przez całą drogę na szczyt u Roberta była ukochana Ania. Piłkarz więc nie musi się obawiać, że pokochała go ze względu na kolosalny majątek, gdyż była z nim, gdy oboje zarabiali grosze. Po kilku latach znajomości sportowcy zdecydowali się na ślub. Piękna ceremonia odbyła się 22 czerwca 2013 roku w Serocku pod Warszawą w kościele św. Anny. Małżonkowie razem wychowują dwie córeczki - 5-letnią Klarę i 2-letnią Laurę. Dzieci musieli zostawić u dziadków, gdyż świętowali wyłącznie we dwójkę.

Robert Lewandowski świętował z żoną rocznicę ślubu. Zabrał ją na Majorkę

Anna i Robert Lewandowscy wielokrotnie udowodnili, że są dla siebie stworzeni i stanowią wyjątkowo zgraną parę. Zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie. Małżonkowie cały czas podkreślają siłę łączących ich uczuć, a Robert przy każdym możliwym wystąpieniu dziękuje żonie za jej zaangażowanie w jego karierę.

Anna Lewandowska również nie narzeka na brak sukcesów. Po tym, jak przestała ćwiczyć karate, zajęła się odchudzaniem Polek, co wyszło jej całkiem dobrze. Dookoła swojego fitnessowego imperium utworzyła kolejne działalności, organizując np. obozy treningowe, sprzedając dietetyczne przekąski, czy reklamując biżuterię. Zakochani mają za sobą niezwykle pracowity rok, więc postanowili wybrać się na zasłużone wakacje. W tym celu udali się na Majorkę, gdzie w zeszłym roku kupili piękną willę.

Robert i Ania 9. rocznicę ślubu, czyli gliniane gody, postanowili uczcić, spędzając czas tylko we dwoje. Wybrali się do urokliwego miasteczka Valldemossa. To wyjątkowe miasteczko położone w górach., Znajduje się niedaleko morza, więc widoki są tam przepiękne. Co ciekawe, w miejscowości tej znajduje się muzeum poświęcone Fryderykowi Chopinowi, który na przełomie lat 1838/1839 zimę spędzili tam zimę ze swoją ukochaną George Sand.

Robert już od rana postanowił być romantyczny i przywitał małżonkę ogromnym bukietem pięknych czerwonych róż. Potem nie zabrakło również romantycznego spaceru, romantycznej kolacji i szampana. Nagraniem z tego dnia Ania pochwaliła się w sieci.

Robert i Anna Lewandowscy

Robert Lewandowski zdradził, jak wyglądała ich przeszłość. "Po kuchni biegały karaluchy"

CZYTAJ DALEJ

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Marta Warchoł

Gwiazdy

Marta Warchoł z TVN jest zaręczona. Gratulacje złożyła nawet Monika Olejnik

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek rzuciła wszystko i pojechała z dziećmi na wakacje. Bawi się wyśmienicie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski zaniepokojony sytuacją rodzinną. Jego synowie są w poważnym konflikcie

Czytaj więcej >
Julia Kuczała

Gwiazdy

Julia Kuczała nie żyje. 19-latkę pożegnała Katarzyna Zielińska

Czytaj więcej >
Justyna Wasilewska

Gwiazdy

Justyna Wasilewska, znana z serialu TVN, zrobiła coming out. Przyznała, że ma dziewczynę

Czytaj więcej >
"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz zdradzili swoje plany

Gwiazdy

"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz ukrywają przed fanami ślub

Czytaj więcej >