Goniec.pl
Rafał Brzozowski przerwał milczenie

Instagram.com rafal_brzozowski_official

Rafał Brzozowski przerwał milczenie. Ujawnił, jak wygląda sytuacja

16 Maja 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Rafał Brzozowski przerwał milczenie. Skomentował doniesienia mediów o tym, że może nie wystąpić na Eurowizji. Smutne nagranie pojawiło się w sieci. Polacy długo czekali na słowa naszego reprezentanta, ale jego oświadczenie nie napawa niestety optymizmem.

Wczoraj media obiegła wiadomość, jakoby Rafał Brzozowski nie mógł wystąpić na Eurowizji z powodu koronawirusa, który dopadł jednego z członków jego ekipy. Dzisiaj wiadomo było, że Polacy na pewno nie wezmą udziału w uroczystości otwarcia konkursu, wciąż jedna pod znakiem zapytania był występ Polaka w pierwszym półfinale.

Dzisiaj Rafał Brzozowski nagrał wiadomość dla fanów, która pojawiła się w internecie. Smutnym głosem potwierdził medialne doniesienia.

- W naszej ekipie jeden z testów był pozytywny. To nie jest ekipa bezpośrednio występująca na scenie, natomiast chciałbym, żebyście wiedzieli, jaka jest sytuacja. Musieliśmy zostać poddani samoizolacji, najbliższe kilka dni będziemy spędzać w pokojach. Czekamy na wyniki testów, my mieliśmy te testy negatywny, ja czuję się świetnie, tancerze czują się świetnie, nawet osoba zarażona czuje się bardzo dobrze. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Trudno, czasami trzeba zrozumieć to, co jest poza naszymi możliwościami - słyszymy na nagraniu.

Testy pozostałej ekipie wyszły negatywne, wszyscy czują się dobrze, jednak organizatorzy musza dbać o bezpieczeństwo i samoizolacja członków ekipy, w której pojawił się koronawirus, jest niezbędna. Rafał Brzozowski ma wystąpić w pierwszym półfinale Eurowizji, który odbędzie się 20 maja. Czy jest szansa, że jednak wystąpi?

Zaapelował do fanów, by przesyłali mu pozytywną energię. Prośbę tę powtórzył kilka razy, ale po minie i głosie widać, że tego optymizmu faktycznie mu brakuje. Ostatnią nadzieją na występ są wyniki kolejnych testów PCR. Jeżeli okażą się negatywne, jest szansa, że doczekamy się występu Polaka.

- Jesteśmy przygotowani, żeby wystąpić. Nie będę mógł, niestety, uczestniczyć w ceremonii otwarcia i we wspaniałej imprezie, na którą czekałem i liczyłem. Ale podobno będzie jakaś możliwość połączenia się ze mną, więc bądźcie czujni. Wysyłajcie dobrą energię. Pozdrowienia z Rotterdamu - zakończył Brzozowski w nagraniu, które pojawiło się na facebookowym profilu Eurowizja TVP.

Jeśli jednak Rafał Brzozowski nie będzie mógł wystąpić w czwartkowym półfinale, organizatorzy konkursu mają do dyspozycji nagrania z prób. Wtedy to ono będzie reprezentatywne i oceniane przez widzów z całej Europy.

Niestety, szanse Polaka w awansie do choćby finału są niewielkie. Kilka dni przed Konkursem Piosenki Eurowizji, fani głosują w tzw. OGAE Poll. W tym roku 10 krajów nie zdobyło ani jednego głosu. Wśród nich była niestety Polska.

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Onet

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >