Goniec.pl
Ewa Drzyzga padła ofiarą

East News TRICOLORS

Przykre informacje o Ewie Drzyzdze. Padła ofiarą oszustwa, ostrzega Polaków

3 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Niedawno Ewa Drzyzga opublikowała w mediach społecznościowych bardzo ważny komunikat. Prowadząca "Rozmowy w toku" padła ofiarą oszustwa. Gwiazda przestrzega innych przed nieprawdziwymi informacjami, które mają zachęcić klientów do zakupu preparatu. Pojawił się wywiad, którego dziennikarka tak naprawdę nie udzieliła.

Wiele wskazuje na to, że ktoś chciał wykorzystać popularność Ewy Drzyzgi w celach marketingowych. Sama dziennikarka potwierdziła w mediach społecznościowych, że została oszukana. W trosce o swoich fanów zamieściła w mediach społecznościowych specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Przez lata pracy w telewizji Ewa Drzyzga stała się jedną z najpopularniejszych dziennikarek w kraju. Należy też do tych osób medialnych, które nie wywołują kontrowersji i cieszą się ogromnym zaufaniem. Przyczynił się do tego program „Rozmowy w toku”, który przez 16 był emitowany w telewizji.

Wykorzystano wizerunek Ewy Drzyzgi

Od 2020 roku Ewa Drzyzga razem z Agnieszką Woźniak-Starak prowadzi „Dzień dobry TVN”. Choć nie wszystkie gwiazdy mogą to o sobie powiedzieć, ta dziennikarka przez lata kariery uniknęła skandali i afer, które mogłyby zepsuć jej wizerunek.

Prowadząca telewizyjna umiejętnie też prowadzi swoje media społecznościowe. Internauci, którzy obserwują jej Instagram, mogą zobaczyć, jak wygląda praca w studiu od kuchni. Dziennikarka nie boi się też poruszać w sieci tematów społeczno-politycznych.

Nie tak dawno prowadząca „Dzień dobry TVN” odniosła się do problemu psychiatrii dziecięcej w Polsce. Dziennikarka poleciła też na swoim Instagramie reportaż „Szramy. Jak psychosystem niszczy nasze dzieci” Janusza Schwertnera.

Niedawno ktoś najwyraźniej postanowił wykorzystać fakt, że gwiazda TVN cieszy się nieskalaną opinią. W sieci pojawił się fałszywy tekst, który prawdopodobnie ma nakłonić konsumentów do kupowania produktów firmy Ketomorin.

Ewa Drzyzga apeluje o ostrożność

W oświadczeniu, które pojawiło się na Instagramie, Ewa Drzyzga poinformowała internautów, że ktoś wykorzystał jej wizerunek bez jej zgody. Najpewniej oszuści zrobili to w celach marketingowych.

Jak wskazuje dziennikarka, w mediach pojawił się „całkowicie zmyślony wywiad”, który sugeruje, że dziennikarka brała suplementy firmy Ketomorin i dzięki nim schudła. Gwiazda TVN całkowicie zaprzecza zarówno temu, że udzieliła takiego wywiadu, jak i że korzystała z tych produktów.

Prezenterka obawia się, że oszuści stworzyli fikcyjną rozmowę, by wyłudzić pieniądze. Dodała również, że nie wie, czy reklamowane preparaty nie są szkodliwe dla zdrowia. Na koniec sama podpisała się pod oświadczeniem.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualna Polska; Instagram

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >