Goniec.pl
Film

Pixabay.com JESHOOTS-com

Polsat wyemituje film "Deadpool 2". Widzowie z niecierpliwością czekają na wieczór

10 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 19 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Polsat przygotował prawdziwą gratkę dla miłośników komiksów i już dzisiaj wyemituje na swojej antenie film "Deadpool 2". Widzowie stacji już zacierają ręce w oczekiwaniu na pełen śmiechu wieczór przed ekranem.

"Deadpool 2" to pełna humoru kontynuacja filmu "Deadpool", opartego na komiksach Marvela. Pierwsza część opowiadała o wendecie byłego żołnierza oddziałów specjalnych, który został poddany niebezpiecznemu eksperymentowi.

sprawa jaworowicz

Kolejny gwiazdor disco polo wystąpił w "Sprawie dla reportera". "To jest cyrk"

CZYTAJ DALEJ

Polsat pokaże film "Deadpool 2"

W rolę Wade'a Wilsona i jego bohaterskiego alter ego o pseudonimie Deadpool wcielił się Ryan Reynolds. W kontynuacji filmu z 2018 roku wystąpili także m.in. Josh Brolin, Morena Baccarin, Zazie Beetz, Terry Crews, Brad Pitt i Matt Damon.

W kontynuacji kinowego hitu Deadpool wciąż w swój nietypowy sposób walczy ze złem, jednocześnie odkrywając siłę przyjaźni i znaczenie rodziny. Osadzona w świecie Sci-Fi komedia akcji zdobyła wiele pozytywnych recenzji, zarówno krytyków filmowych, jak i zwykłych widzów i fanów komiksów.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Za reżyserię "Deadpool 2" ponownie odpowiada David Leitch, który ma na swoim koncie nie tylko pierwszą część filmu, ale także takie hity, jak "John Wick" oraz "Atomic Blonde". Obraz miał swoją światową premierę 10 maja 2018 roku w Londynie, a w polskich kinach zadebiutował nieco ponad tydzień później.

To nie koniec kinowych hitów na antenie Polsatu

Co ciekawe, na planie "Deadpool 2" doszło do śmiertelnego wypadku motocyklowego. 14 sierpnia 2017 roku podczas jazdy na motorze zginęła kaskaderka Joi Harris, która zastępowała aktorkę, Zazie Beetz, wcielającą się w postać Domino. Nie miało to jednak większego wpływu na ostateczny kształt obrazu.

Polsat wyemituje film "Deadpool 2" w poniedziałek, 10 stycznia 2022 roku, o godzinie 20:05. Z kolei już jutro na antenie stacji widzowie zobaczą kolejny kinowy hit pt. "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka".

Jak wyglądają dziś gwiazdy "Mody na sukces"? Serialowy Ridge jest nie do poznania

Slajd 1 z 7

Serialowa femme fatale zdążyła owinąć sobie wokół palca niemal wszystkich przystojniaków "Mody na sukces". Katherine Kelly Lang gra w serialu do dziś, co czyni jej wątek jednym z najdłuższych w całym show. / fot. instagram.com/katherinekellylang

Brooke, czyli Katherine Kelly Lang

Serialowa femme fatale zdążyła owinąć sobie wokół palca niemal wszystkich przystojniaków "Mody na sukces". Katherine Kelly Lang gra w serialu do dziś, co czyni jej wątek jednym z najdłuższych w całym show. / fot. instagram.com/katherinekellylang

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Goniec

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

W TVP 1 w sobotę o godzi. 21:35 wyemitowany zostanie film "Bohemia Rapsody" o Freddiem Merkurym i zespole Queen

Lifestyle

TVP pokaże film o prywatnym życiu Jana Pawła II pt. "Wojtyła. Śledztwo". Tytuł zaciekawił widzów

Czytaj więcej >

Lifestyle

"Miałam 15 lat, a on 25, gdy pierwszy raz mnie pocałował". Wykorzystywanie nastolatek przez dorosłych to poważny problem

Czytaj więcej >
Victoria Arlen

Lifestyle

Nastolatka była w śpiączce przez cztery lata. Nagle się obudziła się i powiedziała niebywałe słowa

Czytaj więcej >

Lifestyle

„14-latki wyglądają jak dorosłe kobiety". To przykład obwiniania dziecka za przemoc

Czytaj więcej >

Lifestyle

"Siedzenie w ciasnym mieszkaniu z czterema osobami nie było łatwe". Jak przeżywamy koniec kwarantanny?

Czytaj więcej >
Ślub

Lifestyle

W czasie ślubu doszło do ogromnej wpadki. Świadkowa omal nie przewróciła panny młodej

Czytaj więcej >