Goniec.pl
Tajemnicza śmierć Agnieszki Dymeckiej

Instagram/marzena_kawa

Pogodynka TVP Agnieszka Dymecka zmarła przed laty. Do dziś jej śmierć pozostaje wielką tajemnicą

31 Maja 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Agnieszka Dymecka przez ponad 15 lat była pogodynką w "Panoramie" stacji TVP. Zmarła w tajemniczych okolicznościach w grudniu 2018 roku. Do dziś prokuratura nie ujawniła żadnych szczegółów śledztwa ani wyników sekcji zwłok.

Agnieszka Dymecka po wielu latach odeszła z telewizji tłumacząc się względami zdrowotnymi. Nigdy jednak nie przekazała informacji o tym, co dokładnie jej dolegało, żaden ze znajomych też nigdy się nie wygadał w tym temacie.

Tajemnicza śmierć Agnieszki Dymeckiej

W grudniu 2018 roku sąsiadów pogodynki zaalarmowało głośne szczekanie psa. Po wejściu do mieszkania okazało się, że Agnieszka Dymecka nie żyje. Według lekarza była martwa od przynajmniej kilkudziesięciu godzin. Miała zaledwie 51 lat.

Prokuratura wszczęła śledztwo, które miało ustalić okoliczności śmierci byłej gwiazdy TVP, łącznie z tym, czy osoby trzecie mogły mieć coś z tym wspólnego. W tej historii najbardziej dziwne jest to, że nigdy nie ujawniono nic w całej sprawie. Do wiadomości publicznej nie zostały podane nie tylko wyniki śledztwa, ale również wyniki sekcji zwłok. Nigdy nie padła nawet nazwa choroby, na którą miała cierpieć Dymecka i którą zakwalifikowano jako oficjalną przyczynę jej śmierci.

Dziś już chyba nikt nie pamięta, że cała sprawa była wyjątkowo dziwna, a prokuratura z sobie tylko wiadomego powodu nie chciała ujawniać żadnych informacji, chociaż w większości przypadków nie ma z tym problemów.

Agnieszka Dymecka do ekipy „Panoramy” w TVP trafiła, jak sama mówiła, w zasadzie przez przypadek. Swój debiut wspominała słowami „Trzęsłam się jak galareta, pomyliłam się 13 razy.”

Widzowie jednak nie zwracali uwagi na jej początkowe wpadki i szybko ją pokochali. Dymecka pracowała w TVP przez ponad 15 lat, aż do 2006 roku, gdy podziękowano jej za współpracę. Wtedy przeniosła się do radiowych „Czterech pór roku”.

Jednak już po kilkunastu miesiącach TVP znów upomniało się o swoją gwiazdę. Tym razem zaproponowano jej stworzenie redakcji pogodowej dla TVP Info. Zgodziła się, zatrudniając do prezentowania pogody Aleksandrę Kostkę, Katarzynę Cieplewską i Ziemowita Pędziwiatra, sama bowiem przed kamery już wrócić nie chciała.

- Uznałam, że ten etap pracy mam już za sobą. Wolałam budować zespół... Po kilku miesiącach zapadła decyzja o powołaniu do życia Redakcji Pogody pod moim kierownictwem. Nagle stałam się szefową, ale myślę, że dobrze sobie z tym poradziłam - komentowała wtedy całą sytuację.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Każdy nucił jego hit. Nie żyje B.J. Thomas, przegrał walkę z nowotworem

  • Górniak ze sceny zwróciła się do Ewy Krawczyk. Polały się łzy

  • Zasłanianie ust i nosa co najmniej do końca wakacji? Adam Niedzielski zabrał głos

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >