Goniec.pl
Piotr Żyła, fot. KAPiF

KAPiF

Piotr Żyła zaskoczył na konferencji przed Pucharem Świata. Nikt nie mógł się spodziewać tego, co zrobi

13 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Piotr Żyła zaskoczył obecnych na konferencji skoczków narciarskich przed Pucharem Świata w Zakopanem. Sportowiec postanowił wcielić się w rolę konferansjera, czym rozbawił zarówno dziennikarzy jak i swoich kolegów.

Piotr Żyła w całkowicie nowej roli

Piotr Żyła uchodzi za jedną z najbarwniejszych postaci polskich skoków narciarskich. Nie chodzi tylko o jego formę sportową, ale również o nieziemską charyzmę, której wyraz daje podczas wywiadów i wystąpień publicznych.

W noworocznym konkursie Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce, zaś Piotr Żyła uplasował się na szóstej lokacie.

Turniej Czterech Skoczni. Solidni Polacy. Dawid Kubacki na podium, Piotr Żyła w czołówce

CZYTAJ DALEJ

Sportowiec obdarzony jest ogromnym poczuciem humorem i dystansem do samego siebie, co czyni go bardzo "swojskim" i budzącym szczerą sympatię kibiców. Teraz gwiazdor dał swój kolejny popis.

W związku ze zbliżającym się Pucharem Świata w Zakopanem zorganizowana została konferencja prasowa, na której dziennikarze mogli zadawać pytania obecnym na sali skoczkom narciarskich, wśród których pojawił się również Piotr Żyła. Nieoczekiwanie sportowiec przemówił do mikrofonu.

piotr zyla skoki

Turniej Czterech Skoczni. Piotr Żyła skomentował konkurs w Oberstdorfie. Jego reakcja mówi wszystko

CZYTAJ DALEJ

Konferansjer Piotr Żyła

Piotr Żyła postanowił nie czekać, aż dziennikarze odważą się zadać swoje pierwsze pytania. Wziął sprawy w swoje ręce i zwrócił się bezpośrednio do nich. "Zaczynamy konferencję prasową. Wszyscy zawodnicy się stawili wraz z trenerem. Witamy wszystkich. Pogoda w Zakopanem dopisuje, jest ładne słoneczko. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Do widzenia" mówił do zgromadzonych.

Reporterzy zaniemówili, a pozostali skoczkowie wybuchli śmiechem, bo czym nagrodzili swojego kolegę gromkimi oklaskami. Doceniono gest Piotra Żyły, który postanowił dodać nieco wigoru i otuchy swojej drużynie przed trudnym wyzwaniem, które czeka ich już wkrótce.

Adam Małysz mieszka w niezwykłej rezydencji. Marmurowy kominek to dopiero początek

Adam Małysz przez lata zachwycał Polaków znakomitymi występami w konkursach skoków narciarskich. Dziś sportowiec jest już na emeryturze i w pełni korzysta z uroków swojej eleganckiej willi. Fot. East News ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: se.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Sport

Oburzające zachowanie Roberta Lewandowskiego na mundialu. Celowo opuścił trening

Czytaj więcej >
Dawid Kubacki, Kamil Stoch
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Sport

Skoki narciarskie: Kwalifikacje do konkursu w Bad Mitterndorf. Kubacki poza podium

Czytaj więcej >

Sport

Magda Linette walczyła o finał do ostatniej piłki. Polka odpadła po zaciekłym boju

Czytaj więcej >

Sport

Hiszpańska prasa nie miała litości dla Roberta Lewandowskiego. "Nie miał swojego dnia"

Czytaj więcej >

Sport

Wiadomo, jak Agnieszka Radwańska zareagowała na sukces Magdy Linette. Pokazała klasę

Czytaj więcej >
PATRICIA DE MELO MOREIRA/AFP/East News

Sport

Rekordowa pensja nowego selekcjonera, niewiarygodne ile zarobi. Prezes PZPN zabrał głos

Czytaj więcej >