Goniec.pl
Wesele

Pixabay.com Pexels

Para młoda wyrzuciła gości z wesela

26 Września 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Dzień ślubu jest dla wielu osób jednym z najważniejszych w życiu, dlatego nie ma w tym nic dziwnego, że para młoda wkłada dużo pracy i pieniędzy, by był on idealny. Często mają jakiś pomysł na celebrację zaślubin, co wyrażają na zaproszeniach dla gości. W tym przypadku młodzi nie chcieli, by na ich weselu pojawiły się dzieci, jednak nie wszyscy się podporządkowali. Doszło do przykrych scen.

Coraz częściej na zaproszeniach na ślub para młoda umieszcza dodatkowe informacje, które chciałaby przekazać gościom, by na miejscu nie było zaskoczenia. Najczęściej są to drobnostki w stylu próśb o pieniądze zamiast konkretnych prezentów lub czegoś w zamian na kwiaty, które goście wręczają młodej parze podczas składania życzeń.

Msza

Liczenie wiernych w kościołach

CZYTAJ DALEJ

Zakazy na weselach

Ostatnio tez głośno mówi się o trendzie, który na swoim niedawnym weselu wprowadził nawet Krzysztof Ibisz. Chodzi o zakaz korzystania z telefonów podczas przyjęcia i robienia zdjęć.

Niektóre z tych próśb mogą się gościom nie podobać, ale to w końcu nie ich dzień i jeżeli mają faktycznie problem z tym, by sprostać oczekiwaniom pary młodej, mogą po prostu nie pojawić się na weselu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

W tym przypadku para młoda nie chciała, by na ich weselu pojawiły się dzieci. Uznali, że skoro wesele miało być huczną imprezą z alkoholem i hałasem, to ta sytuacja nie byłaby komfortowa ani dla dzieci, ani dla innych.

Goście zignorowali zakaz, doszło do awantury

Okazało się jednak, że znajomi rodziców jednego z młodych zignorowało prośbę. Panna młoda poprosiła organizatora wesela o interwencję, szybko jednak doszło do awantury. Matka dzieci obiecała, że zajmie się nimi i nie będą przeszkadzały, ale na to nikt nie chciał przystać.

- Powiedziałam, że nie o to chodzi. Poprosiłam żeby zadzwonili po kogoś, kto mógłby odebrać dzieci. Wtedy podszedł mój mąż i w dał się w dyskusję z jej mężem. Przepychanki słowne się nasilały. Zdecydowałam się dać temu kres. Stanowczym tonem zażądałam żeby opuścili nasze przyjęcie. Przez chwilę aż gotowałam się w środku w obawie, że zaczną się krzyki i sceny i na dobre zepsują mi wesele. Na szczęście obrazili się i demonstracyjnie po prostu wyszli - napisała panna młoda.

Cała sytuacja zepsuła atmosferę na przyjęciu weselnym. Matka panny młodej miała do niej pretensje o te wydarzenia, a goście mówili głównie o tym. Część internautów przyznało jej rację, znaleźli się jednak również tacy, którzy stwierdzili, że gdyby zignorowała obecność dzieci, to wesele by na tym nie ucierpiało i nie doszło by do kłótni. A wy jak sądzicie, kto ma rację?

Jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? 10 pytań z podstawówki, na których wyłoży się większość dorosłych

Pytanie 1 z 10

Który przypadek odpowiada na pytania "komu? czemu?"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Webniusy

Bartłomiej CieślakAutor

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat redaktor, obecnie wydawca. Interesuję się literaturą, popkulturą i grami planszowymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: bartlomiej.cieslak@goniec.pl

Podobne artykuły

Lifestyle

Para młoda nie pozwoliła zjeść fotografowi. Zemścił się kasując wszystkie zdjęcia

Czytaj więcej >
Dziecko

Lifestyle

4-letni Piotruś zginął pod kołami samochodu. Wzruszająca prośba rodziny

Czytaj więcej >
Pexels/MART PRODUCTION

Lifestyle

Ile zarabiają księża w Polsce? Więcej niż przeciętna krajowa

Czytaj więcej >
złodziej zostawił kartkę i oddał łupy

Lifestyle

Ksiądz znalazł w parafii kartkę od złodzieja

Czytaj więcej >
Lekcje religii

Lifestyle

Księża straszą dzieci w szkołach. Treść ulotki oburzyła rodziców

Czytaj więcej >
Biedronka

Lifestyle

W Biedronce przyłapała męża na zdradzie

Czytaj więcej >